10 pozycji umożliwiających głęboką penetrację

deep penetration

Głęboka penetracja. Niektóre kobiety potrzebują jej, aby osiągnąć orgazm, podczas gdy inne mogą uznać ją za zbyt intensywną. Pozycje umożliwiające głęboką penetrację mogą być bardzo przydatne, gdy penis Twojego partnera jest za mały lub gdy masz problemy z osiągnięciem orgazmu podczas regularnej penetracji. Głęboka penetracja może być przyjemna, gdy potrzebujesz więcej czasu, aby dojść, ponieważ może pomóc stymulować punkt G. Poniższe 10 pozycji może sprawić, że seks stanie się trochę bardziej intensywny!

1. Płaski piesek

flat doggy
W tej pozycji kobieta leży na brzuchu. Twarz ma zwróconą w dół. Mężczyzna zajmuje miejsce za nią i może się podeprzeć obiema rękami. Jeśli kobieta lekko rozchyli nogi, ułatwi to penetrację i dodatkową stymulację punktu G.

Dodatkowa wskazówka! Kobieta może delikatnie unieść biodra, co zapewni dodatkową stymulację zarówno jej, jak i partnerowi.

2. Taniec erotyczny

lapdance
Ta pozycja umożliwia patrzenie na siebie nawzajem, dzięki czemu jest bardzo intymna. Najlepiej, aby mężczyzna usiadł na krześle lub na skraju łóżka. Następnie kobieta siada mu na kolanach i obejmuje go rękami i nogami. To ona nadaje tempo, odsuwając się od mężczyzny nogami. Mężczyzna może podeprzeć kobietę, chwytając jej pośladki i podnosząc ją w górę i opuszczając w dół. W tej pozycji partner może również z łatwością stymulować inne strefy erogenne, takie jak szyja i piersi.

3. Kwiat lotosu

lotus
W tej pozycji mężczyzna siedzi ze skrzyżowanymi nogami. Następnie kobieta siada mu na kolanach, twarzą do swojego partnera. Obejmując mężczyznę nogami, porusza się do przodu i do tyłu. Ponieważ swoje nogi owinęła wokół mężczyzny, możliwa jest głęboka penetracja. Dzięki tej pozycji możecie patrzeć sobie w oczy, a jednocześnie stymulować inne strefy erogenne.

4. Pozycja misjonarska

missionaris
Pozycja misjonarska zyskała miano klasyku nie bez powodu! Możecie nawiązywać kontakt wzrokowy i łatwo się wtedy pocałować. Mężczyzna leży na kobiecie zwrócony twarzą do niej, podczas gdy ona leży na plecach. Aby wejść jeszcze głębiej, mężczyzna może również uklęknąć. Kobieta następnie podnosi nogi wyżej i obejmuje nimi biodra partnera. Gdy jego kość łonowa zacznie naciskać w ten sposób na jej łechtaczkę, pozycja staje się wyjątkowo intensywna!

5. Młot pneumatyczny

drillboor
To może nie jest najłatwiejsza pozycja seksualna, ale jest fajna, jeśli chcesz coś zmienić! Kobieta leży na plecach, z kostkami po obu stronach głowy. Mężczyzna ustawia się nad nią i powiedzmy, że robi przysiady. Gdy krew spłynie kobiecie do głowy, pozycja wyda się nieco bardziej intensywna.

6. Taczka


Czy mężczyzna ma silne ramiona? W takim razie to z pewnością fajna (i intensywna) pozycja do wspólnego wypróbowania. Kobieta opiera się na obu rękach, a mężczyzna unosi jej nogi. Trzyma on nogi kobiety przy swoim ciele. W ten sposób może wejść całkiem głęboko. Jeśli to dla niego zbyt męczące, może również usiąść na krześle lub krawędzi łóżka. Kobieta może wtedy również oprzeć się kolanami o krawędź łóżka.

7. Precel

de krakeling
W tej pozycji kobieta leży na boku. Mężczyzna przesuwa się po jej nodze ułożonej niżej, a ona owija drugą nogę wokół jego ciała. W ten sposób jesteście spleceni ze sobą jak precel i możecie na siebie patrzeć podczas penetracji. Partner ma możliwość głębokiej penetracji, ukierunkowanej głównie na jej punkt G.

8. Łyżeczka

lepeltje lepeltje

Po kilku żmudnych pozycjach nadszedł czas na taką, która wymaga mniej wysiłku. W tej pozycji oboje kładziecie się naprzeciw siebie, kobieta plecami do mężczyzny. W tej pozycji partnerowi łatwiej jest wejść głębiej w kobietę. Kolejna zaleta: jej punkt G również otrzymuje dawkę porządnej stymulacji!

9. Na pieska

doggystyle

Jeśli chcesz głębokiej penetracji, pozycja na pieska jest jedną z najlepszych do tego celu. Kobieta klęka, opierając się na rękach i kolanach, a mężczyzna ustawia się za nią. Partnerka może nieco wygiąć plecy, aby zapewnić mężczyźnie jeszcze intensywniejsze doznania. Wygięcie pleców unosi biodra i zapewnia mu jeszcze lepszy kąt do penetracji. W pozycji na pieska partner może również rękami stymulować jej łechtaczkę i sutki podczas penetracji.

10. Kowbojka

cowgirl

W tej pozycji mężczyzna leży na plecach, a kobieta opiera się pośladkami o jego uda. Odpycha się ona rękami od jego klatki piersiowej, tylko po to, by ponownie znaleźć się bliżej. Gdy jej nogi oplotą ciało mężczyzny, może on wejść głęboko. Rękami może podtrzymywać ciało partnerki. W tej pozycji to kobieta decyduje, jak głęboka jest penetracja. To dla niego wspaniały widok, a ona może ujawnić swoje dominujące oblicze!

Która pozycję dziś wypróbujesz? Daj nam znać w komentarzach!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?