10 rzeczy, których nie wiedziałeś/-aś o stylu na pieska

sex couple

Pozycja na pieska jest łatwa, przyjemna i bardzo seksowna, i wielu z nas uwielbia to robić, kiedy nadarza się okazja. Ale co tak naprawdę wiesz o tej znanej na całym świecie pozycji? Oto 10 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiedziałeś/-aś o pozycji seksualnej na pieska.

1. Jest to ulubiona pozycja wśród mężczyzn

Sondaż przeprowadzony przez Women’s Health wykazał, że pozycja na pieska jest numerem jeden wśród najseksowniejszych pozycji według mężczyzn. Dlaczego? Panowie mówili, że mogą wejść głębiej w swoją partnerkę niż w innych pozycjach, widok jest wspaniały, a pozycja sprawia wrażenie „przyjemnej i pierwotnej”. Nie bez powodu terapeutka seksualna Ava Cadell twierdzi, że mężczyźni czują się w tej pozycji jak „król dżungli w niemal zwierzęcy i instynktowny sposób”. Krótko mówiąc, mężczyzna czuje się bardziej męski w pozycji na pieska!

2. Niespodzianka, niespodzianka. Jest to również ulubiona pozycja wśród wielu pań

Z badania przeprowadzonego przez firmę Dred – w którym wzięło udział nie mniej niż 2000 osób z całej Europy – wynika, że w dużej części Europy to właśnie styl na pieska jest faworytem wśród pań. Na drugim miejscu plasuje się pozycja misjonarska, a pozycja na kowboja (kobieta na górze) zdobywa szacowne trzecie miejsce. Zauważalnym faktem jest to, że styl na pieska nie jest na pierwszym miejscu wśród holenderskich kobiet. Holenderki preferują pozycję misjonarską.

3. W stylu na pieska trafisz w punkt G

Styl na pieska nie tylko pozwala na głębszą penetrację niż wiele innych pozycji, ale jest też świetną pozycją do tego, aby idealnie trafić w punkt G. Właśnie z tego powodu wiele kobiet również lubi tę pozycję. Jeżeli jeszcze nie udało Ci się znaleźć swojego punktu G, pozycja na pieska jest zdecydowanie czymś, czego powinnaś spróbować. Co więcej, pozycja ta umożliwia również łatwy dostęp do łechtaczki.

4. Jest to idealna pozycja dla osób, które mają niewielką przestrzeń do poruszania się

Jest wiele osób, które lubią uprawiać seks, ale dla których nie jest to łatwe. Pomyśl na przykład o kobietach w ciąży, osobach z bólami pleców lub o paniach i panach, którzy są większych rozmiarów. Pozycja na łyżeczki była zalecana przez wielu terapeutów jako najbardziej odpowiednia pozycja seksualna, szczególnie dla osób z bólami pleców. Ale naukowcy przeprowadzili badania i doszli do wniosku, że styl na pieska jest jeszcze lepszy. Ponieważ jeżeli robicie to w stylu na pieska, jedno z Was prawie w ogóle nie musi się ruszać. Co więcej, nie ma możliwości, abyś Ty lub Twój partner/-ka przeszkadzali sobie podczas ruchu.

5. Ta pozycja to jest naprawdę bardzo stara

Jeżeli myślicie, że styl na pieska został wynaleziony gdzieś w ubiegłym wieku, to jesteście w błędzie! Literatura i sztuka starożytnej Grecji i Rzymu potwierdzają, że styl na pieska istniał już przed wiekami. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że sięga on znacznie dalej. Naukowcy uważają, że nasi dalecy przodkowie pierwotnie uprawiali seks w ten sposób, gdyż wiele podobnych do nas zwierząt nadal kopuluje w ten sposób.

6. Wiele zwierząt robi to w pozycji na pieska

Nie tylko psy robią to w pozycji na pieska. Również koty, żyrafy, konie, wielbłądy, słonie, lwy – i tym podobne – również robią to w ten sposób. Jednak są też zwierzęta, które nie robią tego w stylu na pieska. Między innymi wieloryby, delfiny i pająki znalazły inne sposoby. Być może najbardziej uderzające jest to, że naczelne, takie jak szympansy – które są najbardziej podobne do nas pod względem budowy ciała i stylu życia – w ogóle nie robią tego w stylu na pieska…

7. W wielu utworach muzycznych pojawia się styl na pieska

Podobno artyści lubią też seks w stylu na pieska. Obecnie istnieje ponad 1800 piosenek o tej popularnej pozycji lub przynajmniej utworów w o niej wspominających. Zaczynając od Snoop Dogga z „Doggystyle” do 50 Cent z „P.I.M.P.”. Słyszałeś/-aś kiedyś o piosence „Back That Thing Up” Justina Moore’a? Ten seksowny utwór country opowiada o seksie w stodole i zdecydowanie warto go posłuchać! Jesteś ciekaw utworów w których przewija się styl na pieska? Na stronie Genius.com znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu, a to zapewni Ci wiele godzin przyjemnego słuchania.

8. Styl na pieska ma wiele wariantów

doggy staand

Istnieje całkiem sporo wariantów stylu na pieska. Pomyśl o nogach zamkniętych, nogach rozłożonych, górnej części ciała uniesionej w górę, górnej części ciała uniesionej w dół, pozycji stojącej pochylonej do przodu, pozycji stojącej wyprostowanej i tak dalej. Nawet „odwróconą kowbojkę” – w której kobieta siedzi na górze, odwrócona plecami do twarzy partnera – można nazwać odmianą pozycji na pieska. Z pewnością istnieje ponad 15 pozycji, które są bardzo podobne do pozycji na pieska, ale różnią się od siebie tylko nieznacznie. Oficjalnie wszystkie te wariacje mają swoje własne nazwy, ale ja bym powiedział; po prostu uprawiaj seks w pozycji na pieska tak, jak lubisz najbardziej!

9. Jest to najlepsza pozycja dla mężczyzn z małym penisem

Kiedy mężczyzna nie jest tak wysoki, może to być trudne zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Po tym wszystkim, chcesz cieszyć się sobą nawzajem bez ograniczeń i nie zawieść drugiej osoby. Nie ma się czym martwić. Styl na pieska pozwala Ci wejść głębiej, więc ona czuje więcej, a on ma lepszy dostęp. Zwiększ efekt, pochylając się do przodu jak kobieta, tak aby Twoje pośladki wystawały jeszcze bardziej. Forma wykonania jest potem szybko zapominana!

10. Styl na pieska jest również bardzo dobry do „innych rzeczy”

Jeżeli chcesz spróbować czegoś innego w formie seksu analnego, styl na pieska może być bardzo odpowiedni do tego. W końcu można mieć doskonały dostęp, a tempo można odpowiednio kontrolować. Jednak odrobina zaufania jest tu bardzo ważna, ponieważ jako odbiorca jesteś w dość nefralgicznej pozycji. „Styl na pieska” jest również świetną pozycją do zabawy w rimming/anilingus (lizanie odbytu). Nie musisz się martwić o rozstawienie pośladków – ta pozycja sprawia, że są w idealnym położeniu!

Co Cię najbardziej zaskoczyło? A czy styl na pieska jest również Twoim ulubionym? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu poniżej!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?