6 pozycji seksualnych dla seksownego seksu solo!

solo sex

Czy życie seksualne singla jest nudne? Wcale nie! Single często mają bardziej ekscytujące życie seksualne niż osoby będące w związkach z długim stażem. Ale są też single, którzy nie mają ochoty na seks z kimś innym, ale nadal chcą zrealizować swoje pragnienia. Na szczęście istnieje masturbacja, i wiesz co? Możesz nauczyć się różnych wariacji! W tym artykule, dzielimy się z Wami kilkoma wspaniałymi poradami na temat różnych wariantów masturbacji.

Seksowny seks solo

Czy jesteś trochę zmęczony/-a zawsze tymi samymi pozycjami i sztuczkami podczas masturbacji? To czytaj dalej!

Przyssawka w Pozycji na Pieska

Znasz to. Pozycja Stojąca na Pieska. Wszystko, czego potrzebujesz, to płaska i gładka powierzchnia. Podłogi lub ściany wyłożone płytkami to najbardziej sprawdzone i godne zaufania opcje. To oczywiście sprawia, że łazienka jest idealnym miejscem. Przytwierdź swoje dildo z przyssawką do ściany i gotowe! Fajne jest to, że możesz zamocować dildo na wysokości idealnej dla siebie.

Lustereczko powiedz przecie (…)

Patrzenie na siebie podczas masturbacji jest naprawdę bardzo seksowne! Jeżeli przymocujesz dildo do lustra (zwróć szczególną uwagę!!! na to ,czy robisz na części, która jest dobrze przytwierdzona do ściany) możesz cieszyć się przyjemną penetracją i jednocześnie obserwować siebie! Uuuu, la, la. Ale siedzenie przed lustrem i używanie wibratora łechtaczki albo swoich palców może być również podniecające! W ten sposób możesz jeszcze lepiej zobaczyć, co robisz i jak rozpływasz się z rozkoszy.

„Patrzenie na siebie podczas masturbacji jest naprawdę niesamowicie podniecające”.

Krzesło Ssące

To jest ulubiona opcja wielu osób! Przymocowując dildo do krzesła z oparciem, możesz naprawdę sprawić sobie wiele przyjemności. Sama decydujesz jak głęboka ma być penetracja i nie musisz używać tylko mięśni nóg, ale możesz również podeprzeć się rękami. W ten sposób nie zmęczysz się tak szybko i będziesz mogła cieszyć się zabawą tak długo, jak zechcesz! Użyj swojego ulubionego lubrykantu i daj się ponieść rozkoszy!

Lustro na ścianie

Patrzenie na siebie podczas masturbacji. Może Ci się wydawać, że to trochę szalone, ale spróbuj! Widzisz swojego penisa pod innym kątem i być może jest to dla Ciebie bardzo podniecające! Widzisz siebie rozkoszującego się i przesuwającego swojego penisa przez dłoń. Szczerze mówiąc, jesteś seksowną bestią!

Władca Pierścieni

Pierścienie na penisa to pierścienie, których używa się, aby zwiększyć twardość i długość erekcji. Są więc przyjemnym dodatkiem do wykorzystania podczas penetracji, ale również podczas seksu solo jest to miła odmiana! Są również dostępne pierścienie, które wibrująjeżeli pragniesz dodatkowej stymulacji. Wiele z tych wibrujących pierścieni ma wypukłość, która stymuluje łechtaczkę kobiety podczas seksu z partnerką. Ale jeżeli używasz go w pojedynkę, możesz przekręcić pierścień i przeciągnąć go wokół swoich jąder, a następnie umieścić wibrujący koniec przy kroczu. Wypróbuj to. Nie pożałujesz tego!

Masturbator Ssący

Czy masz jakieś masturbatory ssące lub innego rodzaju masturbatory? Więc to jest Twój znak! Nic nie jest tak dobre, jak prawdziwe korzystanie z przyjemności ssania, a masturbator lub masturbator ssący jest gdzieś w pobliżu! Możesz cieszyć się przyjemną penetracją, ale przy mniejszym wysiłku. Możesz przesuwać masturbator wokół penisa, więc Ty w ten sposób pozostajesz w miejscu, jeżeli masz ochotę na leniwą sesję solo.  Ale możliwości są nieograniczone. Możesz również, na przykład, stanąć prosto i przytrzymać masturbator ssący przy ścianie, a następnie pchać biodrami… Możesz to robić również na leżąco, w kucając… jak tylko zapragniesz!

Czy kiedykolwiek patrzysz na siebie podczas masturbacji? A jaka jest Twoja ulubiona „technika” masturbacji?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?