7 najlepszych wskazówek dotyczących gorącego letniego seksu

tips-for-hot-summer-sex

Chociaż lato ma wiele zalet, seks nie zawsze musi być hitem w upale. Czasami jest po prostu za gorąco na seks; wszystko się klei, a krople potu na czole nie sprawiają, że czujesz się seksownie. Na szczęście zawsze istnieje rozwiązanie. Dzięki poniższym wskazówkom upał będzie mniej Ci przeszkadzał, a gorący letni seks znów będzie czymś, z czego będziecie mogli czerpać radość!

Najlepsze wskazówki dotyczące walki z upałem

1. Weź ciepły prysznic

Zimny prysznic może wydawać się bardzo atrakcyjny podczas upałów, ale pozory mylą. Kiedy bierzesz zimny prysznic zwężają się naczynia krwionośne w skórze, a Twoje ciało ma większe trudności z odprowadzaniem ciepła. Ciepły prysznic jest w tym przypadku lepszy, ponieważ stymuluje otwarcie naczyń krwionośnych, ułatwiając organizmowi odprowadzanie ciepła.

„Kiedy bierzesz zimny prysznic, naczynia krwionośne w skórze zwężają się, a organizm ma większe trudności z odprowadzaniem ciepła”.

2. Użyj kostek lodu

Kostki lodu w sypialni zapewnią niezbędne schłodzenie, a także sprawią, że gra wstępna będzie o wiele przyjemniejsza. Przesuwaj kostki lodu powoli koło stref erogennych swojego partnera, aby zapewnić mu wspaniałe uczucie zimna. Możesz też przesuwać kostkę lodu, trzymając ją w ustach i obsypywać partnera lodowymi pocałunkami!

Jeśli uważasz, że lód to zbyt dużo zamieszania, możesz na przykład wykorzystać owoce lub inny zimny przedmiot, aby ochłodzić partnera.

3. Zabawa temperaturą zabawkami erotycznymi

Czy wiesz, że szklane i metalowe zabawki erotyczne mogą doskonale chłodzić? Wstaw zabawki do zamrażarki lub włóż do miski z zimną wodą, aby szybko je ochłodzić. Kiedy skóra wchodzi w kontakt z zimnym przedmiotem, staje się wrażliwsza i każdy dotyk odczuwany jest bardziej intensywnie.

Chciałbyś, aby zabawa z niskimi temperaturami była trochę bardziej ekscytująca? Spróbuj maski na oczy, aby Twój partner nie mógł nic widzieć, przez co wyostrzą się jego pozostałe zmysły. Dzięki temu wrażenia zimnego przedmiotu będę jeszcze bardziej intensywne!

4. Umieść wentylator w sypialni

Jeśli nie masz w domu klimatyzacji, świetną alternatywę stanowi wiatrak. Ustaw go tak, aby ochłodził Was oboje. Unikaj kierowania wentylatora na genitalia. Silne powiewy powietrza mogą sprawić, że pochwa stanie się bardziej sucha i będziecie potrzebować więcej lubrykantu, aby utrzymać wilgotność.

Wiatr działa chłodząco na skórę i pozwala inaczej doświadczać niektórych pozycji. Na przykład świeże powietrze, które na Ciebie wieje, może sprawić, że klasyczna pozycja na pieska wyda Ci się zupełnie inna.

5. Zrób to na zewnątrz

Czy nocą w domu jest wciąż zbyt gorąco? Wyjdźcie na zewnątrz. Nie tylko poczujecie niezbędne chłodzenie, ale także bardzo ekscytująco jest zrobić to w innym miejscu niż sypialnia. Uprawiaj seks w ogrodzie, na balkonie lub weź samochód i znajdź ciche miejsce, w którym szanse na złapanie są minimalne.

Wskazówka! Dzięki rajstopom z otwartym krokiem szybko się ubierzesz, gdy ktoś niespodziewanie się pojawi.

6. Wybierz odpowiednie pozycje seksualne

Im więcej Wasze ciała się dotykają, tym bardziej się pocisz. Na szczęście na gorące miesiące letnie są też pozycje, które wymagają minimalnego kontaktu z ciałem. Wypróbuj na przykład pozycję „na pieska” w nieco wolniejszym tempie lub przesuń się na krawędź łóżka. W tym przypadku jeden partner siedzi na skraju łóżka, a drugi na jego kolanach. Na upalnie dni doskonale sprawdzają się również pozycje, w których to kobieta jest na górze.

7. Zaakceptuj ciepło

Kiedy widzisz wróbelki spadające z dachu, spokojnie możesz założyć, że prawdopodobnie poleje się trochę potu. Po seksie wystarczy wziąć razem miły prysznic lub trzymać ręcznik przy łóżku, jeśli pot naprawdę miałby Wam przeszkadzać. Spróbuj nie robić z tego zbyt wielkiego dramatu i zanim się zorientujesz, całkowicie zatracisz się w spoconym i lśniącym ciele partnera!

„Spróbuj nie robić z tego zbyt wielkiego dramatu. Zanim się zorientujesz, całkowicie zatracisz się w spoconym i błyszczącym ciele partnera!”

Jak najlepiej wykorzystać letnie upały? Powiedz nam w komentarzu!

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Opublikuj komentarz

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi