Gra temperaturą – zabawa z zimnem i ciepłem!🧊🔥

temperature-play

Zabawa temperaturą jest powszechną „techniką” na scenie BDSM. Ale nie jest ona tylko dla najodważniejszych – każdy może jej spróbować! Jesteś ciekaw tego lodowatego, a jednocześnie gorącego doświadczenia seksualnego? Jeśli tak, to szybko zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

Zabawa temperaturą – trochę rozgrzewki

Zabawa temperaturą brzmi bardzo ekscytująco, ale co to właściwie jest? Mówiąc najprościej, jest to technika, w której bawisz się ciepłymi i zimnymi temperaturami do stymulacji skóry. Nasza skóra jest największą strefą erogenną na ciele, a komórki nerwowe reagują na niewielkie zmiany temperatury. W odpowiednim kontekście ta forma zabawy może być pyszną rozgrzewką do naprawdę gorącego doświadczenia.

Jak to wygląda z tymi komórkami nerwowymi?

Kiedy skóra wchodzi w kontakt z zimnym lub gorącym przedmiotem, pobudzane są znajdujące się w niej neuroreceptory. Skóra robi się bardziej wrażliwa i każdy dotyk staje się potem bardziej intensywny. To naprawdę może zwiększyć emocje! Efekt można również wzmocnić, przytłumiając jeden ze zmysłów, na przykład za pomocą maski na oczy. Sprawia to, że wyostrzą się inne zmysły.

„Kiedy skóra wchodzi w kontakt z zimnym lub gorącym przedmiotem, pobudzane są znajdujące się w niej neuroreceptory. Skóra robi się bardziej wrażliwa i każdy dotyk staje się potem bardziej intensywny”.

Najlepsze miejsca na ciele do zabawy temperaturą

Skoncentruj się na strefach erogennych swojego partnera. Polecamy, aby zacząć od klatki piersiowej, brzucha lub pleców. Nigdy nie wiesz, jak Twój partner zareaguje na tego rodzaju intensywne doznania, więc lepiej zacząć od obszarów, które mają większą wytrzymałość i nie są zbyt wrażliwe.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możesz ostrożnie przejść do sutków. Przesuń zimny (lub ciepły) przedmiot wokół sutków, a następnie dotykaj nim je. Uważnie obserwuj, jak Twój partner na to reaguje. Twój partner dobrze się bawi? Możesz wtedy przejść niżej, na przykład w kierunku wewnętrznej strony ud. Penis lub srom zostaw na koniec.


Jak zacząć?

Bądź świadomy tego, czego używasz w tego typu zabawach. Nie łap od razu pierwszej świecy, którą znajdziesz w domu, aby następnie skropić nią uda swojego partnera, bo inaczej jeszcze tego samego wieczora trafi on do szpitala z oparzeniami drugiego stopnia. Więc nie rób tego!

Przy zabawie z temperaturą dobrze jest zacząć od niskich temperatur, a dopiero później spróbować wysokich. Na początek polecamy kostki lodu. Nie powodują dużego bałaganu, a jeśli Ci się nie podoba, możesz po prostu wyrzucić je do zlewu.

Jeśli chcesz bawić się świecami, musisz użyć specjalnych. Świece SM mają niższą temperaturę topnienia i są mniej gorące niż zwykłe świece do domu, ogrodu czy kuchni.

Ogrzewanie i chłodzenie zabawek erotycznych

Czy wiesz, że możesz schłodzić lub podgrzać niektóre zabawki erotyczne? Przeważnie szklane i metalowe zabawki są do tego idealne. Nie należy jednak podgrzewać przedmiotów, które działają na baterie lub silnik. Możesz w ten sposób uszkodzić zabawkę.

Schładzanie zabawek

Nie należy próbować schładzać zabawek erotycznych w zamrażarce. Na pewno nie chciałbyś, aby zamrożone przedmioty wchodziły w kontakt ze skórą. Prawdopodobnie widziałeś kiedyś kogoś z językiem przyczepionym do latarni. Utknięcie genitaliów to ostatnia rzecz, jakiej byś sobie życzył.


„Cokolwiek robisz, nigdy nie próbuj chłodzić zabawki erotycznej za pomocą zamrażarki (w lodówce). Na pewno nie chciałbyś, aby zamrożone przedmioty wchodziły w kontakt ze skórą”.

Szklane lub metalowe dildo możesz na przykład wcześniej włożyć do lodówki. Uczucie lodowatej zabawki erotycznej przesuwającej się po sutkach i łechtaczce jest bardzo stymulujące.

Rozgrzewanie zabawek

Wolisz gorący seks? Podobnie jak w przypadku schładzania, przedmioty szklane i metalowe bardzo dobrze nadają się do zabawy temperaturą. Ale nie wolno podgrzewać zabawek w kuchence mikrofalowej lub piekarniku! Chwila pod ciepłym kranem lub kilka minut w misce z gorącą wodą wystarczy, aby zapewnić przyjemne doznania. Wypróbuj nowe rzeczy i zobacz, co działa!

Jakie masz doświadczenia z zabawą temperaturą? Powiedz nam w komentarzu!

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Social Media