Horoskop seksualny – wrzesień 2022 r.

horoscope virgo

Zbliżające się przesilenie między latem a jesienią niesie ze sobą wiele zmian. Ale nie martw się, mała zmiana jest dobra! Czy we wrześniu wzniesiesz się ponad swoje możliwości, czy może powinnaś/powinieneś trochę zwolnić i pozwolić, by wszystko po prostu po Tobie spłynęło? Dowiedz się tego w horoskopie seksualnym na wrzesień!

Horoskop seksualny – Wodnik (21 – 20 lutego)

Aquarius

W tym miesiącu czujesz się zainspirowany, Wodniku. To czas na refleksję nad swoim życiem seksualnym i wymianę pomysłów z partnerem lub partnerką. Zarezerwujecie sobie trochę czasu na interakcję i cieszenie się sobą. Na przykład z wymagającą, nową pozycją seksualną lub odważnym, nowym miejscem! Samotny Wodnik zauważy również, że we wrześniu jego libido ponownie wzrośnie. Niezależnie od tego, czy się masturbujesz, czy idziesz z kimś do łóżka, nie zapominaj o grze występnej. Jeżeli zbyt szybko pędzisz do mety, może się to skończyć frustracją…

Ciesz się grą wstępną z…

Horoskop seksualny – Ryby (21 lutego – 20 marca)

Pisces

Dalej, Rybo, dalej! W tym miesiącu zauważysz tak wiele różnych możliwości, że trudno będzie Ci dokonać wyboru. Ale po prostu kieruj się swoim przeczuciem! Pozostawanie w ruchu jest w tej chwili ważniejsze niż uszczęśliwianie innych ludzi. Co więcej, wskazanie swoich preferencji w tym czasie to naprawdę nie to samo, co palenie za sobą mostów. Ryby w związku, ponownie okaż swoje wyrazy uznania w szczególny sposób! Jesteście dobrze dobrani, ale to nie znaczy, że Twój/Twoja partner/partnerka nie tęskni za Twoim uczuciem miłości.

Buduj napięcie z…

Horoskop seksualny – Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Aries

W ostatnim czasie weszłaś/wszedłeś w jeszcze bardziej intymną relację ze swoim partnerem lub partnerką, spod znaku Barana, i to jest bardzo miłe! Nie ma jednak nic złego w tym, aby od czasu do czasu zrobić sobie trochę wolnego, aby nie stać się zbyt zależnym od siebie. Kiedy ponownie zobaczysz swojego partnera lub partnerkę, możesz go/ją zaskoczyć nowym, seksownym strojem! Samotny Baranie, uważaj, by nie masturbować się tylko po to, by zaspokoić swoje pożądanie! Urozmaicanie form stymulacji jest nie tylko zdrowe, ale także znacznie przyjemniejsze.

Rozgrzejcie się nawzajem z…

Horoskop seksualny – Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Taurus

Czasami trudno jest przekazać swojej miłości to, co Cię martwi, Byku, ale daj sobie spokój. On lub ona zobaczy, co masz na myśli. To dobrze, że wyrażasz swoje obawy, ponieważ to naprawdę pokazuje, że zależy Ci na Twoim/Twojej partnerze lub partnerce. Bądź jednak ostrożny/-a w podkreślaniu swojego zdania, niezależnie od tego, czy masz rację, czy nie. Czasami lepiej jest doświadczyć czegoś na własnej skórze. Jeżeli przez jakiś czas zachowasz spokój, to pod koniec miesiąca zostanie Ci to wynagrodzone (w przyjemny sposób) 😉

Odkryj nowe szczyty z…

Horoskop seksualny – Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Gemini

We wrześniu będziesz w pełnej harmonii ze sobą, Bliźniaku! Jeżeli w zeszłym miesiącu postawiłeś/-aś na masturbację, to Twoja podróż w kierunku samopoznania wzniosła się na wyższy poziom. Ta seksualna transformacja będzie trwała również we wrześniu, gdy będziesz kontynuował/-a odkrywanie, czy to sam/-a, czy z partnerem lub partnerką. Zabierz swoje odkrycia ze sobą do sypialni i pokaż swojemu/swojej łóżkowemu partnerowi/partnerce wszystkie zakamarki sypialni. Twój partner lub partnerka jeszcze nie wie, czego się spodziewać! Pro-aktywność i podejmowanie inicjatywy jest bardzo seksowne, ale uważaj, aby nie narzucać drugiej stronie swojego zdania zbyt mocno. Zrób krok do tyłu i porozmawiaj ze swoim partnerem lub partnerką o tym co lubisz, a Wasza przygoda będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

Znajdź emocje z…

Horoskop seksualny – Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Cancer

W tym miesiącu czeka na Ciebie wiele pozytywnej energii, Raku. Życie uspokaja się po pewnych turbulencjach i  nareszcie odnajdziesz swój spokój. Postaraj się cieszyć tą chwilą i daj sobie czas na znalezienie równowagi. Pilnuj swojego związku, jeżeli go masz, bo mogą Cię czekać jakieś przeciwności losu. Pamiętaj: nie zawsze masz kontrolę i dobrze jest raz na jakiś czas odpuścić. Długi prysznic lub ciepła kąpiel jest idealnym pomysłem w tym miesiącu, aby zmniejszyć stres i puścić wszystko. Weź zabawkę lub zaproś swojego partnera albo partnerkę do ciepłej wody i zrelaksuj się! W ten sposób możesz sobie pozwolić na to, aby wszystkie zmartwienia Cię opuściły.

Zrelaksuj się z…

Horoskop seksualny – Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Leo

Lwie, to jest Twój miesiąc na podjęcie ryzyka! Poświęć czas na ponowne odkrycie i wyrażenie siebie seksualnie. Uznaj swój potencjał i odpal fajerwerki w Waszej sypialni. Ponieważ jest to taki spokojny miesiąc, masz cały czas na jaki tylko potrzebujesz, aby zainwestować swoją energię w siebie lub swojego partnera i spróbować nowych rzeczy. Czy w ostatniej chwili zaplanowałeś/-aś wyjazd na wakacje lub długi weekend? Wybierz się na przygodę i znajdź nowe, ekscytujące miejsca, aby odkryć siebie nawzajem. Uważaj, aby nie inwestować całej swojej energii w związek. Zachowaj też odpowiednią ilość energii dla siebie, aby się nie wypalić. Zawsze dobrze jest poświęcić kilka godzin dla siebie!

Wybierz się na przygodę z…

Horoskop seksualny – Panna (23 sierpnia – 22 września)

Virgo

Nowi ludzie, nowe doświadczenia! Twoja intuicja ma się dobrze we wrześniu, Panno. Zaufaj swojemu przeczuciu, ponieważ jeżeli jesteś singlem lub singielką, jest to czas, aby poszukać nowego partnera lub partnerki. Masz miłość do dzielenia się i przestrzeń do otrzymania miłości. Jest całkiem możliwe, że jeżeli jesteś w związku, to będziecie przechodzili przez mały kryzys. Uważaj, aby nie kontrolować zbytnio partnera lub partnerki i na pierwszym miejscu postawić własne interesy i pragnienia. Słuchaj i komunikuj się ze swoim partnerem/partnerką, aby uniknąć nieporozumień (w łóżku).

Znajdź emocje z…

Horoskop seksualny – Waga (23 września – 23 października)

Libra

Dobrze sobie radzisz w tym miesiącu, Wago! Masz tyle energii, że mógłbyś podzielić się z nią co co najmniej dziesięcioma osobami i czujesz wielki entuzjazm w stosunku do wszystkiego, co robisz. Jesteś też aktualnie w najlepszej formie psychicznej i fizycznej. Twój partner lub partnerka seksualny/a czerpie z tego korzyści, a Ty pozostawiasz po sobie więcej niż dobre wrażenie. Na dodatek we wrześniu jesteś dodatkowo atrakcyjny/-a dla swojej partnerki lub swojego partnera, co bez wątpienia oznacza, że Twoje libido jest na bardzo dobrym poziomie. Przygotuj się na gorące noce 😉 Uważaj na zachowania, w których możesz okazywać zazdrość. W tym miesiącu jesteś na to bardziej podatny/-a niż zwykle ze względu na wysoki poziom energii. Ale nie martw się! Z Twoim entuzjazmem, możesz łatwo zamienić negatywną energię w coś bardzo pozytywnego.

Wskocz na głęboką wodę z…

Horoskop seksualny – Skorpion (24 października – 22 listopada)

Scorpio

Ohhh, Skorpionie, Twoje umiejętności społeczne są w tym miesiącu na najwyższym poziomie. Wykorzystaj to! Dostajesz ogromny zastrzyk energii od ludzi znajdujących się wokół Ciebie. Jeżeli jesteś singlem lub singielką, jest to idealny czas, aby czerpać jak najwięcej ze swojego życia randkowego. Jeżeli masz partnera lub partnerkę, to wybierz się na podwójną randkę lub zaplanuj wspólną aktywność. Zawsze chciałeś/-aś spróbować bondage lub SM, a może po prostu chcesz poszerzyć swoje horyzonty w tej dziedzinie seksualnej? W takiej sytuacji wrzesień jest najlepszym miesiącem, by zacząć nad tym pracować. Ale uważaj, bo Twój wysoki poziom energii sprawia, że chcesz od razu wskoczyć na głęboką wodę. Jednak to nie jest takie odpowiedzialne. Wystarczy zacząć od początku, a doświadczanie wszystkiego razem będzie tylko lepsze!

Eksperymentując z…

Horoskop seksualny – Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Sagittarius

Wrzesień będzie dla Ciebie, Strzelcu, nieco chaotycznym miesiącem. Możesz mieć poczucie, że trochę tracisz równowagę między tym, co jest ważne, a co nie, i wszystko to może okazać się dość przytłaczające. W rezultacie, podczas seksu masz tendencję do inwestowania całej swojej energii w celu zadowolenia partnera/partnerki w łóżku, pozostawiając samego siebie/samą siebie niezadowolonym/-ą. Nie bój się powiedzieć partnerowi/partnerce, czego potrzebujesz, a podczas masturbacji również poświęć dużo czasu samemu lub samej sobie. Spróbuj innej techniki lub stymuluj inne strefy erogenne niż te, do których jesteś przyzwyczajony/-a, ewentualnie z użyciem zabawki erotycznej, aby to sobie ułatwić. Zmienność, uważność i równowaga to klucze do tego, by wrzesień był w końcu cudownym i zaskakującym miesiącem!

Nieskończona radość z…

Horoskop seksualny – Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Capricorn

Pokusy wkraczają w tym miesiącu w Twoje życie, Koziorożcu. Są to jednak pokusy, którym warto się oprzeć. Zwłaszcza jeżeli masz partnera lub partnerkę. Jesteś singlem lub singielką? To w takiej sytuacji zastanów się, czy te pokusy są warte Twojego czasu i energii. Nie wszystkie okażą się równie dobre. Ważne jest, aby w tym miesiącu wygospodarować trochę czasu dla siebie. Zamów ulubione jedzenie, obejrzyj ulubiony serial, weź długą kąpiel, rozpieść się ulubioną zabawką lub kup nową. Masturbacja to Twój najlepszy przyjaciel w tym miesiącu! Nie zapominaj jednak, że potrzebujesz również kontaktu fizycznego z drugą osobą. Dlatego znajdź dobrą równowagę pomiędzy połączeniem seksualnym z samym sobą i z (potencjalnym) partnerem lub partnerką.

Daj się uwieść z…

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?