Jak… odgrywać role?

how to roleplay

Odgrywanie ról to jedna z najczęstszych fantazji seksualnych. Nic dziwnego, bo odgrywanie ról pozwala przeobrazić się w zupełnie inną osobę i na chwilę zapomnieć o realnym świecie. A wszyscy chcemy czasem uciec od rzeczywistości, prawda? Ale jak zacząć odgrywać role? W tym artykule podpowiadamy, jak najlepiej się za to zabrać!

#1. Samodzielna praktyka

Jeżeli podejmujesz się zabawy w odgrywanie ról po raz pierwszy, to naturalne jest, że będzie się czuć trochę niezręcznie. Warto więc zapoznać się ze swoją postacią przed przedstawieniem jej partnerowi lub partnerce! Więc pomyśl sobie zawczasu, jak możesz odegrać swoją rolę… Czy masz jakieś elementy ubioru? Jakich słów używasz? Naprawdę poświęć czas na kształtowanie swojej roli i ćwicz to, gdy jesteś sam/-a. Na przykład tuż przed pójściem spać, gdy już leżysz w łóżku. Zagłębianie się w swoje alter ego jest chyba nawet bardzo ekscytujące… pomyśl o tym jak o grze wstępnej!

#2. Omówienie odgrywania ról

Ok, może odbiera to trochę spontaniczności, ale na pierwszy raz bardzo dobrze jest omówić ze sobą swoje role. Ale nie róbcie tego na chwilę przed tym, jak zamierzacie to zrobić, ale na kilka dni wcześniej. W ten sposób możecie omówić, jak to wygląda z perspektywy każdego z Was. Na przykład, czy naprawdę zachowujecie się tak, jakbyście się nie znali? Czy Wasze odgrywanie ról jest tajnym romansem? Dobrze jest uzgadniać takie rzeczy wcześniej, aby w grze móc posunąć się równie daleko.

Jeśli obawiasz się, że może być trochę niezręcznie, możesz też najpierw odgrywać role bez kostiumów lub zacząć od kostiumów, ale po prostu zachowywać się tak ja zawsze. W ten sposób oboje możecie powoli i ostrożnie wczuć się w Wasze role. Pamiętajcie też, że to wcale nie jest złe, jeśli któreś z Was nagle wypadnie ze swojej roli lub będzie musiało się roześmiać.

Oczywiście, to nie jest niczym złym, jeżeli Twoja role wymknie Ci się spod kontroli lub roześmiejesz się na chwilę.

#3. Zacznij powoli

Odgrywanie ról jest idealne na bardzo długą grę wstępną. Zacznij więc rano lub dzień wcześniej, wieczorem. Od czasu do czasu rozmawiaj ze swoim partnerem lub partnerką w akcencie swojego alter ego i zobacz, jak oboje się z tym czujecie. Zapoznajcie się ze sobą. Świetną zabawą jest też wspólne wyjście na zakupy i wcześniejsze wczucie się w rolę drugiej osoby podczas rozmowy o normalnych sprawach. Ludzie wokół Was nie mają pojęcia, że już odgrywacie Wasze role i to sprawia, że jest to ekstra seksowne.

Potrzebujesz inspiracji?

Chcesz być seksownym policjantem? Hydraulikiem, który przychodzi udrożnić rury lub może wybierzesz pokojówkę, która sprząta każdy zakamarek w pokoju? Niektórzy ludzie są pełni pomysłów na odgrywanie ról, podczas gdy innym przydałoby się trochę inspiracji. Na szczęście przygotowaliśmy tu mnóstwo przykładów dla Ciebie!

Ubierz się, by zrobić wrażenie

Trochę banalne, ale nie mniej przyjemne… zmysłowa pielęgniarka, sprzątaczka, która lubi się pobrudzić czy niewinna studentka. Naprawdę nie musisz być super oryginalna/-y, jeśli chodzi o odgrywanie ról. A jeśli dobrze się w tym czujesz to z pewnością wszystko pójdzie dobrze. W końcu nie jest tajemnicą, że poniższe stroje zawsze się sprawdzają 😉

Nadal poszukujesz czegoś innego? To użyj własnej wyobraźni, przebierz się na przykład za ulubionego celebrytę swojego partnera/swojej partnerki lub wybierz jeden z tych wyjątkowych strojów. Od seksownej uległej, do prawdziwego Króliczka Playboya… A może wybierzesz super seksowny strój bawarski Dirndl, który sprawi, że Twój partner będzie jęczał z zachwytu? Możliwości są naprawdę nieograniczone!

Jaki jest Twój ulubiony scenariusz do odgrywania ról?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?