Jak przetrwać… seks podczas fali upałów

sex-during-a-heatwave

Tropikalne temperatury, z jakimi się zmagamy, powodują, że wzrasta nie tylko temperatura powietrza na zewnątrz, ale często także w domu i w Twoim ciele. Nic dziwnego, że podczas fali upałów odczuwasz większe libido. Ludzie ubierają się w mniej warstw, a odzież jest krótsza i ciaśniejsza. Upał i cała zmysłowość, która Cię otacza, pobudzają Twój popęd seksualny bardziej latem niż zimą. Twoje libido jest gotowe do działania, ale seks przy 30 stopniach? To wymaga dobrego przygotowania. Bo zanim się zorientujesz, może być już zbyt gorąco. 🔥

Niech Twoja głowa myśli chłodno, gdy ciało jest gorące! Twoje ciało zawsze staje się wilgotne od potu podczas seksu – bez względu na pogodę. W końcu stosunek to prawdziwy wysiłek fizyczny. Mimo to, te seksowne letnie wieczory mogą sprawić, że w pościeli będzie trochę za dużo potu. Przeczytaj nasze porady dotyczące tego, jak ochronić się przed falą upałów w łóżku.

Świeża bryza w sypialni

Otwarcie okien może dać ci przyjemny powiew powietrza, ale seks przy otwartych oknach? Jeśli któreś z Was lubi być głośne podczas seksu, może to nie być najlepszy pomysł. Na szczęście są wentylatory! A to nasza porada na wagę złota: przed wentylatorem postaw dwie butelki z lodowato zimną wodą lub innym chłodziwem. Wiatr wytworzony przez wentylator będzie dużo chłodniejszy! Podziękujesz nam później.

„Stwórz własny system klimatyzacji, ustawiając przed wentylatorem dwie butelki z lodowato zimna wodą!”

Woda!

Przygotuj butelkę wody obok łóżka lub chłodny, wilgotny ręcznik. Na pewno poczujesz pragnienie, zwłaszcza po długim i intensywnym stosunku. Seks jest jak ćwiczenia, zatem to naturalne, że w trakcie i po jego zakończeniu będziesz mieć ochotę na wodę. Twoje ciało traci dużo płynów, nie tylko w wyniku pocenia się, ale i samego seksu. Uzupełniaj zapasy! I ciesz się ochłodą, jaką zapewnia mokry ręcznik. Świetne nada się on do ocierania czoła, gdy zrobi się naprawdę gorąco.

„Seks jest jak ćwiczenia, zatem to naturalne, że w trakcie i po jego zakończeniu będziesz mieć ochotę na wodę.”

temperature play

Zabawa temperaturami

Och, tak! Zabawa temperaturami w najlepszym wydaniu. Zabawa kostkami lodu jest nie tylko seksowna, ale i bardzo funkcjonalna! Użyj kostek lodu, aby ochłodzić się i pobudzić ciało partnera. Możesz w tym celu użyć również mrożonych owoców: pocieraj nimi gorącą skórę partnera i zlizuj. Są też specjalne zabawki, które możesz schłodzić w lodowatej wodzie lub lodówce (nigdy nie wkładaj ich do zamrażarki!). Dzięki nim Twój gorący wieczór będzie nieco chłodniejszy.

Pozycje odporne na wysoką temperaturę

To jasne, że seks jest sportem kontaktowym! Jednak, na ile to możliwe, staraj się unikać kontaktu skóra do skóry. Tym razem zrezygnuj z pozycji misjonarskiej i na łyżeczkę. W zamian wypróbuj pozycje, które nie wymagają zbyt intensywnego wysiłku.

Dodatkowa wskazówka

Dodatkowa wskazówka! Unikaj sypialni, jeśli jest tam naprawdę gorąco. Wieczory na zewnątrz są generalnie dużo chłodniejsze. Wyjdź i bądź sexy w ekscytujących miejscach na świeżym powietrzu. Wybierz się na basen, plażę nad jeziorem lub nad morze!

Masz jakieś inne wskazówki? Podziel się nimi w komentarzach!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?