Jak sprawić przyjemność Twojemu partnerowi za pomocą seksu oralnego

blowjob

Dawanie lub otrzymywanie seksu oralnego jest prawdopodobnie najbardziej intymną częścią seksu z partnerem. Podczas gdy penetracja może być dość surowa, a czasem nawet powodować poczucie dystansu, tak seks oralny jest w rzeczywistości bardzo intymny. Stajecie się bardzo wrażliwi zarówno jako odbiorca, jak i dawca. Ponieważ jako dawca, możesz mieć do czynienia z niepewnością co do swoich umiejętności oralnych Czy robię to dobrze? Czy on to lubi? Jak długo powinnam kontynuować? W tym artykule damy Ci kilka podstawowych wskazówek, jak sprawić by Twój partner lub Twoja partnerka jeszcze przez długi czas nie zapomniał/-a tej formy seksu.

Czym jest obciąganie?

Obciąganie, ssanie, fellatio, seks oralny… istnieje wiele nazw na oralne stymulowanie penisa. I wszystkie te nazwy mają różne dosłowne znaczenia:seks oralny może przybrać formę czegoś polegającego na dmuchaniu, podczas gdy ssanie oznacza coś zupełnie przeciwnego. Generalnie wszyscy wiemy, co kryje się pod pojęciem obciągania. Bierzesz penisa do ust i poruszasz nim w górę i w dół, ale różne nazwy mogą sprawić, że będzie to dość mylące! Nie dziwi więc fakt, że czujesz się z tym niepewnie lub masz pytania dotyczące uprawiania seksu oralnego. Dlatego podajemy kilka wskazówek, które mimo wszystko pozwolą Ci dobrze zacząć.

Jak zrobić Twojemu partnerowi loda?

Robisz partnerowi (seksualnemu) loda, bo chcesz go rozpieścić i sprawić, że rozpłynie się z rozkoszy, ale nie zapominaj, że seks uprawiasz głównie dla własnej przyjemności! Więc cokolwiek zrobisz, możesz – nie, powinnaś-  cieszyć się tym. Niektórzy ludzie w ogóle nie czerpią przyjemności z robienia loda i to wcale nie jest czymś złym. Więc Ty też nie musisz tego robić, jeżeli nie masz na to ochoty.

Chciałbyś zrobić partnerowi loda, ale nie jesteś pewna gdzie i jak zacząć? To proponujemy zacząć od zapoznania się z naszymi wskazówkami.

„Pamiętaj, że seks uprawiasz przede wszystkim dla własnej przyjemności!”

blowjob

Powoli i spokojnie

Jak w przypadku wszystkich aktów seksualnych z partnerem, „powoli” i „spokojnie” to magiczne słowa. Nie chcesz od razu iść z pełnym zaangażowaniem w kierunku swojego celu. Nie ściągasz więc spodni swojego partnera (seksualnego) i nie wpychasz jego penisa głęboko do gardła. Nie, podczas pocałunku najpierw przesuwasz dłoń po jego penisie, potem go obciągasz a następnie powoli przesuwasz w dół. Jednocześnie całuj go namiętnie w usta, w szyję, kark, brzuch… Potem, gdy w końcu docierasz do jego penisa, nadal wykonuj spokojne ruchy.

Najpierw pocałuj jego pachwiny i podstawę penisa. Powoli całuj i liż trzon jego penisa i pieść jego żołędzie językiem i mokrymi wargami, zanim weźmiesz jego penisa do swoich ust. Poruszaj się powoli i zatrzymaj się na chwilę, zanim przejdziesz do następnego punktu. W ten sposób sprawisz, że on będzie błagał Cię o więcej!

Zadbaj o dobrą komunikację

Seks jest trudny, ale dzięki dobrej komunikacji staje się łatwiejszy. Żadna osoba nie jest taka sama, więc nie ma magicznej formuły lub techniki, która sprawi, że każdy osiągnie orgazm przy pomocy takiej samej stymulacji. To, co jedna osoba uważa za cudowne, dla innej może okazać się niczym specjalnym. Dlatego chcemy podkreślić, że komunikacja jest również bardzo ważna podczas dawania dobrego seksu oralnego. Jedni lubią szybko, inni z kolei wolno. Najlepiej więc pytaj w trakcie, czy mu się to podoba i czy powinnaś poruszać się mocniej/wolniej/szybciej/wolniej.

Pokaż mu, że Tobie to również sprawi przyjemność. Jęcz więc od czasu do czasu.

„Nie ma dwóch takich samych osób, więc niestety nie ma magicznej formuły, która działa dla wszystkich.”

Pyszny smakołyk

Po powolnym odnalezieniu drogi do jego penisa, weź go do ust.  Fajne jest to, że Twoje usta są wilgotne same z siebie i podczas obciągania będą jeszcze bardziej mokre. Dzięki temu jest to łatwiejsze dla Ciebie i przyjemniejsze dla niego! Pamiętaj, że to nie jest tylko kwestia poruszania się w górę i w dół. To trochę tak, jakbyś właśnie odkryła najsmaczniejszą na świecie laskę cukrową. Chcesz go posmakować całego, a gdy przesuwasz usta z góry na dół, Twój język sunie wszędzie. Nie chcesz przegapić ani centymetra tego wspaniałego przysmaku!

„To trochę tak, jakbyś właśnie odkryła najsmaczniejszą na świecie laskę cukrową.”

Blowjob

Dłonie tak, ale zdecydowanie bez użycia zębów

Podczas robienia loda nie zapominaj o dłoniach. Użyj ich, aby pieścić jego żołędzie i obciągać go w tym samym czasie. Pomyśl o swojej dłoni jako przedłużeniu ust i poruszaj nią i ustami w tym samym czasie. Nigdy nie używaj swoich zębów!

Przy okazji możesz też użyć wolnej dłoni, aby pieścić siebie. Delikatnie zapytaj co on o tym myśli, ale większość mężczyzn rzeczywiście uważa, że to bardzo podniecające, gdy mogą patrzeć, jak pieścisz siebie, jednocześnie obciągając go.

Ssanie

Nie musisz udawać, że ssiesz w gęstego loda, ale odrobina ssania sprawi, że seks oralny będzie odrobinę przyjemniejszy. W ten sposób sprawiasz, że Twoje usta są ciaśniejsze, dzięki czemu doznania są dla Twojego partnera są bardziej intensywne. Jeżeli nie ssiesz, to Twoje usta są pustą przestrzenią. Gdy ssiesz, Twoje usta zamykają się całkowicie szczelnie wokół jego penisa. Im mocniej ssiesz, tym bardziej sztywny on się stanie

Kontakt wzrokowy

Podczas ssania staraj się od czasu do czasu nawiązać kontakt wzrokowy. Zobaczysz, że to go jeszcze bardziej podnieci. Widok Ciebie cieszącej się jego penisem z pewnością doprowadzi go do szybszej kulminacji. Poza tym możesz przekonać się, jak bardzo podobają mu się Twoje umiejętności.

Ty jesteś szefem

Czasami możesz zauważyć, że Twój partner porusza biodrami podczas obciągania. To może być miłe i pomóc w zachowaniu rytmu. Ale niektórzy mężczyźni są trochę zbyt fantazyjni i wpychają swojego penisa zbyt mocno i zbyt głęboko w Twoje gardło. Podczas obciągania to Ty rządzisz, więc jeżeli Ci się cokolwiek nie podoba, możesz i powinnaś to po prostu jasno zakomunikować. Czy uważasz, że to ekscytujące? Przerwij na chwilę obciąganie, spójrz na niego ponętnie i powiedz: „Jestem szefem, nie możesz nic zrobić” lub „Leż spokojnie i pozwól mi się rozpieszczać.” W ten sposób można przekazać wiadomość w bardzo seksowny sposób.

Połykać czy nie połykać?

I wtedy nadszedł ten moment. Twoja ciężka praca nie była na darmo i on jest już na granicy swojego orgazmu. Sama zdecyduj, czy może dojść w Twoich ustach. Przecież nie musisz tego chcieć! Jeśli jest to dla Ciebie nieprzyjemne, możesz to po prostu powiedzieć. Zazwyczaj mężczyźni sygnalizują, że zaraz dojdą, wtedy można dokończyć to co zaczęłaś za pomocą dłoni.

Czy w ogóle chcesz, żeby doszedł w Twoich ustach? Spokojnie kontynuuj obciąganie. Kiedy poczujesz, że on dochodzi i poczujesz spermę w ustach, nie przestawaj od razu, ale kontynuuj bardzo spokojnie przez chwilę. To dlatego, że jego sperma wytryskuje w kilku falach i jeśli zatrzymasz się zbyt wcześnie, jest to niefortunne dla intensywności jego orgazmu.

Jaka jest twoja najlepsza wskazówka dotycząca seksu oralnego i robienia loda?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?