Jak używać huśtawki erotycznej

sexy swing

Huśtawka erotyczna to zabawka seksualna na najwyższym poziomie. Dzięki huśtawce można dosięgnąć każdej części ciała, mimo różnicy wzrostu i wagi. Jest to również idealne narzędzie, aby przeciwdziałać nudzie w sypialni i dodać trochę więcej pikanterii do swojego życia seksualnego 😉 W tym artykule dowiesz się dokładnie, jakie są rodzaje huśtawek erotycznych i wyjaśnimy, z pomocą kilku zdjęć, jak możesz użyć takiej huśtawki!

Czym jest huśtawka erotyczna?

Huśtawkę erotyczną można najlepiej opisać jako pomoc, która pozwala Tobie i Twojemu partnerowi/Twojej partnerce uprawiać seks ze sobą w zupełnie nowy sposób. Huśtawki składają się z siedziska i często kilku pętli do podtrzymywania rąk lub nóg.

Dlaczego chcesz mieć huśtawkę erotyczną?

Huśtawka erotyczna może być pomocnym narzędziem dla różnych pozycji. Czy zazwyczaj wykorzystujesz poduszkę, aby doświadczyć głębokiej penetracji? Dzięki huśtawce erotycznej stanie się to przeszłością! Możesz dostosować huśtawkę do swoich upodobań, dzięki czemu trudne pozycje będą łatwiejsze do wykonania i utrzymania. W końcu grawitacja nie odgrywa już roli w przypadku huśtawki erotycznej.

Również dla miłośników BDSM huśtawka erotyczna może być miłym dodatkiem do ich zwykłej zabawy. Podczas gdy Twoja partnerka jest w huśtawce, Ty jako Dominujący partner jesteś w pełnej kontroli. Zwłaszcza, gdy dodatkowo dodamy liny do wiązania.

Jakie są rodzaje huśtawek erotycznych?

Huśtawki erotyczne są odpowiednie dla różnych typów ciała dzięki regulowanym pasom. Większość huśtawek wytrzymuje również maksymalne obciążenie pomiędzy 150 a 180 kg. Oprócz różnych sposobów mocowania, niektóre huśtawki posiadają również dodatkowe wyściełanie zwiększające komfort użytkowania. Huśtawki różnią się przede wszystkim sposobem mocowania.

„Większość huśtawek wytrzymuje również maksymalne obciążenie pomiędzy 150 a 180 kg.”

Huśtawki erotyczne

Jak używać huśtawki erotycznej?

Huśtawki erotyczne różnią się od siebie sposobem ich mocowania. Poniżej przedstawiamy różne formy końcówek mocujących:

1. Mocowanie do sufitu

Większość huśtawek erotycznych jest mocowana jest do sufitu. Poszczególne taśmy łączą się w jednym punkcie, który można przykręcić do sufitu lub do belki. Do prawie wszystkich huśtawek dołączona jest również instrukcja, która dokładnie informuje, w jaki sposób należy bezpiecznie zamocować huśtawkę.

2. Huśtawka mocowana do drzwi

Jesteś ciekaw/-a w jaki sposób możesz wykorzystać huśtawkę erotyczną, ale nie masz zbyt wiele miejsca w domu? W takim przypadku dobrą alternatywą jest huśtawka erotyczna z dwoma końcami, którą można przymocować za drzwiami. Te huśtawki zazwyczaj kosztują mniej i można je ponownie zdjąć i schować w minutę!

3. Mocowanie do stojaka

Nie do końca ufasz swojemu sufitowi i chcesz mieć pewność, że się nie spadnie? Istnieje również możliwość zakupu specjalnego stojaka dla Twojej huśtawki erotycznej. Stojak ma zazwyczaj więcej punktów przyłączeniowych do mocowania dodatkowych wsporników, zagłówków lub mankietów.

Najlepsze pozycje seksualne z wykorzystaniem huśtawki erotycznej

1. Na pieska w powietrzu

dog in space

Pozycja na pieska jest świetną pozycją do wypróbowania podczas wiszenia w powietrzu. Zwłaszcza, gdy jesteś nieco leniwy, ta pozycja jest idealna dla Ciebie! Upewnij się, że Twój brzuch spoczywa na jednym z regulowanych pasów, a reszta ciała jest podtrzymywana przez inny pas. Twój partner trzyma Cię za biodra lub uda i przyciąga do siebie. Zaletą tej pozycji jest to, że masz wolne ręce, aby bawić się ze sobą lub po prostu nic nie robić.

2. Fidget Spinner – możliwość obracania się

fidget spinnerDo tej pozycji potrzebna jest huśtawka, która może obracać się o 360 stopni. W tej pozycji Twój partner leży na plecach na podłodze. Następnie opuszczasz się w dół i wypuszczasz pośladki tuż za huśtawkę. Na huśtawce pozostawiasz tylko stopy. Twój partner chwyta cię za biodra i może poruszać Tobą – jak fidget spinner – tam i z powrotem, jak tylko zapragniesz.

3. Magiczny dywan

magisch tapijtUpewnij się, że siedzisz stabilnie w huśtawce i w pozycji odchylonej do tyłu. Twój partner stoi nad Twoją twarzą, a następnie pochyla się, by stymulować Cię oralnie. Oplatając ramionami Twoją talię, może Cię kołysać w przód i w tył, abyś i Ty mogła go stymulować oralnie. Pozycja 69 w powietrzu!

4. Żyrandol

kroonluchterHuśtawki są jeszcze fajniejsze, gdy są na niej dwie osoby! Twój partner siedzi na huśtawce i trzyma się mocno. Następnie siadasz na jego kolanach, twarzą do niego i możesz opuszczać się w górę i w dół, ile tylko zapragniesz.

5. Odźwierny

deurwachter

Usiądź na huśtawce, włóż stopy w uchwyty i trzymaj się mocno pasów. Opcjonalnie możesz przypiąć swoje nadgarstki do partnera, aby uczynić to jeszcze bardziej perwersyjnym. Podciągnij trochę nogi do góry, wybierz idealny kąt i ciesz się przyjemnością!

Czy kiedykolwiek próbowałeś/-aś huśtawki erotycznej? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzu poniżej!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?