Korki analne — najlepsze przygotowanie do seksu analnego

butt-plug

Stosowanie korków analnych może zapewnić rewelacyjne przeżycia analne i doprowadzić do fantastycznych orgazmów. Chcesz przygotować się do penetracji analnej lub interesuje cię stymulacja tego obszaru? Wypróbuj korek analny! To akcesorium jest nieco mniej intensywne niż dildo lub stymulator prostaty i zwykle smuklejsze. Wybór odpowiedniego korka analnego może być trudny, bo oferta jest niezwykle szeroka. Nie martw się, z przyjemnością pomożemy ci w wyborze.

Przegląd:

O czym musisz pamiętać?

Podczas zakupu korka analnego jest kilka ważnych kwestii, o których należy pamiętać, wybierając idealną zabawkę dla początkujących.

  • Zacznij od mniejszego rozmiaru: twój odbyt jest przyzwyczajony do tego, że coś z niego wychodzi, a nie wchodzi. Jeśli spróbujesz włożyć duży korek analny, w pewnym momencie możesz poczuć ból. Dzięki małym modelom — o średnicy od 2 do 3,5 cm — możesz przyzwyczajać się do zabawek analnych. Z większego możesz zawsze skorzystać później.
  • Postaw na silikon: silikonowy korek analny to najlepsza opcja dla początkujących. Materiał jest miękki, elastyczny i łatwo się go czyści. Silikon jest również lekki i bardzo bezpieczny dla ciała.
  • Wąski koniuszek: zauważysz, że wiele korków ma wąski koniuszek, a następnie się rozszerza. To dobry model dla osób początkujących, ponieważ pozwala on stopniowo przyzwyczaić się do zabawki. Dobrym przykładem są tutaj korki z kolekcji analnej EasyToys.
„Dzięki małemu korkowi zwieracz może przyzwyczaić się do zabawki analnej”.

Osobiste preferencje

  • Wyjątkowa łatwość stosowania: jeśli chcesz, aby korek był wyjątkowo łatwy w użyciu, to ten z pierścieniem będzie świetnym wyborem! Jednym palcem możesz łatwo (ale ostrożnie) wyjąć korek.
  • Jeśli masz już pewność, że chcesz spróbować większego rozmiaru, zestaw korków będzie najlepszą opcją. Jest wiele zestawów zawierających do trzech korków w różnych rozmiarach. Tym sposobem możesz wypróbować większy, gdy tylko najdzie cię ochota. Zakup zestawu jest również porównywalnie tańszy.

Oczywiście możesz wybrać coś innego. Zawsze jednak upewnij się, że jest to zabawka przeznaczona do odbytu. Z korkiem lub inną zabawką analną nie musisz się martwić, że utknie w odbytnicy. Każda zabawka analna ma poszerzoną podstawę, która temu zapobiega!

Jak stosować korki analne?

Gdy korek już został wybrany, możesz zacząć go wkładać. Postępuj zgodnie z opracowanymi przez nas instrukcjami krok po kroku, a gwarantujemy, że doświadczysz wspaniałych wrażeń.

Krok 1:

Koniecznie potrzebujesz lubrykantu na bazie wody lub analnego. W przeciwieństwie do pochwy twój odbyt nie nawilża się samodzielnie. Zatem pomóż mu i zastosuj żel. Zauważysz, że lubrykant znacznie ułatwia wkładanie korka.

Krok 2:

Włóż korek ostrożnie, a następnie równie ostrożnie go wyjmij. Jeśli nie będziesz robić nic na siłę, przekonasz się, że używanie korka może zapewnić przyjemne doznania.

Krok 3:

Zawsze czyść swój korek analny. Nie musimy ci chyba mówić, że w twoje jelita zasiedla mnóstwo bakterii, które osiadają również na korku. Czyszczenie korka jest ważne zarówno dla zdrowia, jak i pod kątem zachowania higieny zabawki. Po każdym użyciu możesz ją wyczyścić specjalnie do tego przeznaczonym środkiem.

Jak długo mogę trzymać korek w sobie?

Możesz trzymać korek w sobie przez dłuższy czas, od 30 minut do kilku godzin, ale zalecamy ponowne smarowanie lubrykantem nie rzadziej niż co godzinę. W przeciwnym razie chodzenie z nim nie będzie przyjemne. Należy również pamiętać, że zwieracz jest mięśniem i dlatego może się rozciągać. Noszenie korka przez długi czas powoduje osłabienie zwieracza. Pomiędzy użyciami zapewnij odbytowi wystarczająco dużo czasu, aby mógł powrócić do swojego „naturalnego stanu” — najlepiej kilka dni, w zależności od rozmiaru korka.

„Pamiętaj, że zwieracz jest mięśniem i może się rozciągać. Pomiędzy użyciami korka daj odbytowi czas, aby powrócił do naturalnego stanu”.

Inne zabawki analne

Korek analny idealnie sprawdzi się jako pierwsza zabawka analna. Jeśli jednak okaże się, że tak naprawdę Ci się nie spodoba, nie martw się, bo są inne zabawki analne, od których warto zacząć! Pomyśl o kulkach analnych: to małe kuleczki, które są ze sobą połączone. Są modele, w których kulki stopniowo się powiększają, aby zwieracz mógł przyzwyczaić się do różnych rozmiarów.

Wibratory analne

Kiedy myślisz o zabawkach analnych, wibrator analny może nie być pierwszą rzeczą, która przychodzi ci na myśl, ale ten gadżet jest zdecydowanie wart wypróbowania! Zwieracz automatycznie napina się, gdy próbujesz coś włożyć do odbytu, ale cierpliwość, czas i poczucie zrelaksowania sprawią, że wszystko pójdzie gładko. Wibrator analny może ci w tym pomóc.

Wibracje powodują rozluźnienie mięśni wokół odbytu, ułatwiając włożenie zabawki. W tym przypadku również zalecamy rozpoczęcie od małego modelu.

Masz już doświadczenie z korkami analnymi? Daj nam znać, co o nich myślisz!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?