Musisz wypróbować te pozycje, jeśli chcesz zajść w ciążę… 👪

sex-positions-when-youre-trying-to-get-pregnant

Oczywiście zajście w ciążę wymaga czegoś więcej niż tylko wykonania idealnej pozycji seksualnej. Ale z pewnością nie jest mitem, że określona pozycja może w tym pomóc. Przedstawiamy 5 pozycji, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. „Każdy drobiazg ma znaczenie”.

Korzystne pozycje seksualne

Podczas poczęcia szczególnie ważne jest, aby swoją pracę dobrze wykonał mężczyzna. To oznacza pozycję, gdzie partner znajduje się na górze, jak klasyczna pozycja misjonarska lub na pieska. Grawitacja może wtedy pomóc w lepszym kierowaniu plemników do macicy, a tym samym zapewnia większą szansę na zapłodnienie komórki jajowej. Pozycje, w których osoba o kobiecych cechach płciowych siedzi na górze, nie są zalecane, ponieważ plemniki szybciej opuszczają pochwę. Pozycja, w której mężczyzna może głęboko wniknąć, jak na przykład na łyżeczkę jest również dobra. Im głębiej penis wnika, tym bliżej macicy się znajduje.

zwangerschapswens

1. Na łyżeczkę

lepeltje lepeltje

Jak wspomniano powyżej, „łyżeczka” to świetna pozycja, aby zwiększyć ryzyko zajścia w ciążę. Mężczyzna ma tutaj pełną swobodę ruchu, aby głęboko penetrować, a ponieważ kobieta leży na boku, jest mała szansa, że sperma „wyleje się” z pochwy. Ponadto ta pozycja jest również bardzo romantyczna!

„Ta romantyczna pozycja to świetna opcja na zwiększenie szansy na zajście w ciążę”.

2. Płaski piesek

flat doggy

Jeśli masz dość „łyżeczki”, możesz obrócić się o ćwierć obrotu dla „płaskiego pieska”. Ta pozycja jest nieco mniej romantyczna, ale fantastyczna, jeśli osoba, która jest na górze ma widok na pośladki. Kobieta leży na brzuchu, twarzą skierowaną w dół. Mężczyzna „podczołguje się” za nią i może podeprzeć się obiema rękami.

Wskazówka! Kobieta może lekko unieść biodra, co zapewnia dodatkową stymulację zarówno dla niego, jak i dla niej.

3. Kafar

drilboor seks standjeBądźmy szczerzy… Kafar to zdecydowanie nie najłatwiejsza pozycja do wykonania. Wymaga ona od obu stron zarówno elastyczności, jak i wytrzymałości. Ale jest świetnym urozmaiceniem i jednocześnie dobrą pozycją, aby zwiększyć szanse zajścia w ciążę. Im bliżej macicy znajdzie się nasienie, tym lepiej. Chyba nie wymaga to dalszych wyjaśnień 😉

 

 

4. Misjonarz

Potrzebujesz przerwy od kafaru? Doskonałym rozwiązaniem będzie znana pozycja misjonarska. Ten klasyk oferuje dużo możliwości na głęboką penetrację i jest również pozycją, w której kobieta może się zrelaksować. Jest to również bardzo ważne do zwiększenia prawdopodobieństwa zajścia w ciążę!

„Ten klasyk oferuje dużo możliwości na głęboką penetrację”.

5. Pozycja „V”

Misjonarz na wyższym poziomie! W tej pozycji osoba o kobiecych cechach płciowych leży na plecach, z rękami skrzyżowanymi na brzuchu, a jej nogi są wyprostowane i rozstawione tak szeroko, jak to możliwe. Dzięki szerokiemu rozstawieniu nóg pozycja ta oferuje intensywną, głęboką penetrację. Jeśli kobieta jest gibka, może spróbować jeszcze bardziej rozłożyć nogi w kierunku szyi; pozwali to na jeszcze głębszą penetrację.

 

Którą pozycję wypróbujecie dzisiaj wieczorem? Dajcie nam znać w komentarzach!

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Opublikuj komentarz

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi