Najlepsze pozycje seksualne z dildem wyposażonym w przyssawkę

suction cup dildo

Czy chcesz móc poddać się swojej przyjemności bez użycia rąk? Niezależnie od tego, czy używasz go sama, czy z partnerem, dildo z przyssawką jest dla Ciebie idealną zabawką erotyczną. Możliwości są nieograniczone! Nie wiesz, od czego zacząć? Nie martw się, podpowiemy Ci kilka możliwości. 

Jak używać dildo z przyssawką?

Dildo z przyssawką to, jak sama nazwa wskazuje dildo, które zostało wyposażone w przyssawkę na spodzie. Dzięki temu dildo można w bardzo łatwy sposób przymocować do każdej płaskiej i gładkiej powierzchni. Daje to swobodę korzystania z zabawki na różne sposoby i w różnych miejscach. Można je przymocować do ściany kabiny prysznicowej, podłogi, stołu kuchennego, zlewu, krzesła i wielu innych miejsc! Aby jeszcze bardziej Cię zainspirować, zebraliśmy listę pozycji seksualnych, które możesz wypróbować z dildem wyposażonym w przyssawkę.

Styl na pieska

Jedną z zalet jest to, że przy wykorzystaniudilda z przyssawką możesz wypróbować cały szereg pozycji bez swojego partnera. Styl na pieska to jedna z najpopularniejszych pozycji, w których można użyć dilda z przyssawką. Wystarczy przymocować zabawkę do ściany i ewentualnie podłożyć dywanik lub coś miękkiego pod kolana. Dostosuj wysokość do swoich upodobań i określ kąt, głębokość i szybkość, z jaką chcesz dążyć do osiągnięcia punktu kulminacyjnego.

Pozycja stojąca

Wystarczy płaska, gładka powierzchnia i gotowe! Podłogi lub ściany wyłożone płytkami to najbardziej sprawdzone i godne zaufania opcje. To oczywiście sprawia, że łazienka jest idealnym miejscem.

Przymocuj dildo z przyssawką do gładkiej, równej powierzchni.

Na przykład dildo można umieścić na brzegu wanny, co pozwoli Ci się obniżyć na nie i nadać ulubione tempo. Ale ściana prysznica sprawdza się równie dobrze do tego celu. W łazience masz również dostęp do słuchawki prysznicowej, aby zapewnić sobie dodatkową dawkę stymulacji 😉 Sama myśl o wodzie spływającej po Twoim nagim ciele jest już wyjątkowo podniecająca. Skoro już mówimy o łazience jako miejscu: toaleta jest idealna do tego celu! Opuść pokrywę, a następnie umieść na niej dildo z przyssawką. Toaleta znajduje się już na wysokości doskonałej dla pozycji siedzącej, więc prawie nie różni się od normalnego siedzenia na toalecie.


Użyj krzesła

Krzesełka mają tę zaletę, że masz się czego złapać podczas zabawy z dildo. Połóż swoje dildo na siedzeniu krzesła i usiądź twarzą skierowaną przodem do oparcia krzesła. Oparcie może być teraz wykorzystywane jako dodatkowe podparcie, a nogi są mniej obciążone.

Uwaga! Krzesła z tapicerką z tkaniny niestety nie są odpowiednie do sesji z dildo na przyssawkę.

Przymocowane do lustra

Lustra stanowią idealną powierzchnię, do której można przymocować dildo. Obserwuj siebie podczas jazdy w górę i w dół, kładąc lustro na podłodze. Można też przymocować dildo do lustra zawieszonego na ścianie. Należy upewnić się, że lustro jest stabilnie przymocowane do ściany. Widok będzie wspaniały!

„Patrz na siebie, jak jeździsz w górę i w dół opuszczając się na dildo.”

Ze stra-on’em

Czy wspomnieliśmy już, że dilda z przyssawką są wyjątkowo uniwersalne? Większość dild z przyssawką można również połączyć z uprzężą typu strap-on.

Uprząż strap-on jest zakładana wokół talii. Z przodu uprzęży znajduje się pierścień, za którym można zamocować podstawę dilda. Daje to kobietom możliwość penetracji partnera lub partnerki – mężczyzny lub kobiety.

Razem z partnerem lub partnerką

Jeżeli pomysł trójkąta wywołuje u Ciebie podniecenie, ale Twoja partnerka nie jest zbyt chętna do angażowania drugiej osoby, pomocne może być dildo z przyssawką. Na przykład dildo można używać podczas pieszczot oralnych Twojego partnera. Istnieje mnóstwo możliwości!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?