Najlepsze wskazówki na pierwszy raz z nowym kochankiem/kochanką

couple in bed

Pierwszy seks z nowym partnerem w łóżku jest zawsze ekscytujący. Nie znacie jeszcze siebie nawzajem i reakcji swoich ciał. Nie masz pojęcia, co druga osoba lubi w łóżku. Aby ułatwić Ci trochę zadanie, przygotowaliśmy 12 wskazówek i mamy nadzieję, że dzięki temu pierwszy seks z nowym kochankiem stanie się wyjątkowy.

12 wskazówek na idealny pierwszy raz

1. Załóż na siebie coś, w czym czujesz się dobrze

I mamy tu na myśli zarówno odzież wierzchnią, jak i bieliznę. Im lepiej czujesz się w tym, co masz na sobie, tym bardziej będziesz czuł/-a się seksownie. A to sprawi, że Twój seksapil będzie odczuwalny na odległość, co uczyni Cię jeszcze bardziej seksownym/seksowną 😉

2. Bądź gotowy/-a

Zawsze zabieraj na randkę dodatkowy komplet bielizny i przyborów toaletowych, takich jak dezodorant, małą tubkę pasty do zębów i (jednorazową) szczoteczkę do zębów. W końcu nigdy nie wiadomo, jak i gdzie skończy się wieczór. W każdym razie, jeżeli będziesz chciał/-a zostać na noc, będziesz dobrze przygotowany/-a!!

3. Świeży oddech

Nie ma znaczenia, czy użyjesz płynu do płukania ust, miętowych cukierków czy dodatkowego opakowania gumy do żucia – ważne jest, że utrzymasz świeży oddech.

4. Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli wybierasz się na pierwszą randkę, z pewnością nie możesz zapomnieć o zabraniu ze sobą paczki prezerwatyw. Nigdy nie wiadomo, jak się sprawy potoczą, ale jeżeli wylądujecie w sypialni, przynajmniej będziecie bezpieczni.

5. Kto szybko zaczyna, szybko kończy

Zacznij powoli. Masz bardzo dużo czasu, więc poświęć go na grę wstępną. W ten sposób będziesz dokładnie wiedział/-a, co jest dobrze odbierane przez Twojego partnera/Twoją partnerkę, a w którym miejscu przekraczasz pewne granice.

Wskazówka! Nie krępuj się powiedzieć drugiej osobie, co Ci się podoba, a co nie. W ten sposób zapobiegniesz temu, by Twój nowy partner/Twoja nowa partnerka zrobił/-a w łóżku coś, co Ci się nie spodoba.

6. Przeszłość zostaw za sobą

Nigdy, a przynajmniej jak najmniej mów o swoich poprzednich związkach i o tym, jak wyglądał seks z poprzednimi kochankami. Z pewnością nie skorzysta na tym to, co iskrzy między Wami. W końcu chodzi tu o Was, i o to, co jest tu i teraz.

7. Możesz się śmiać!

Pierwszy raz z nowym partnerem/partnerką może być trochę niezręczny i może prowadzić do niektórych zabawnych sytuacji. A przede wszystkim, śmiejcie się razem. To poczucie humoru przełamie napięcie i są szanse, że będzie miało to korzystny wpływ na to, co Was łączy.

8. Ciesz się każdą chwilą spędzoną razem tu i teraz

To jest nowe, fajne i ekscytujące. Zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego nowego partnera/Twojej nowej partnerki. Więc zostawcie swoje poczucie niepewności i cieszcie się sobą nawzajem. Ta chwila już nigdy się nie powtórzy.

9. Nie przeszkadzać

Lepsze poznanie siebie nawzajem przynosi najlepsze efekty wtedy, gdy przebiega bez zbędnych zakłóceń. Upewnij się więc, że Twój współlokator – lub co gorsza, Twoja matka – nie wpadnie do pokoju.

10. Wdech, wydech

Uwaga panowie! Ponieważ pierwszy raz z nową partnerką może być dość ekscytujący, może się zdarzyć, że wytrysk nastąpi wcześniej niż byś tego chciał. Dlatego zwracaj uwagę na swój oddech! Spokojne oddychanie zmniejszy prawdopodobieństwo wytrysku.

Czy wiesz, że… dobrze wyćwiczone mięśnie dna miednicy są również przydatne dla opóźniania orgazmu?

11. Po prostu zachowuj się normalnie, to już będziesz wystarczająco spontaniczny/-a

Pierwszy raz jest zawsze ekscytujący, więc nie utrudniaj go niepotrzebnie eksperymentując z różnego rodzaju skomplikowanymi pozycjami, seksu zabawkami czy innymi atrybutami. Jeżeli tym razem się Wam spodoba, to jeszcze nadejdzie na to odpowiedni moment.

12. Nic nie musisz, wszystko możesz

Szczególnie ważne jest, aby nie wywierać nacisku na nowego partnera/partnerkę w łóżku. Również nie na siebie. Nie masz orgazmu? Nie ma problemu! Orgazm nie jest też koniecznie potrzebny do tego, aby cieszyć się tym nowym doświadczeniem. Przede wszystkim zapomnij o udawaniu. Nie ma takiej potrzeby! Po prostu bądź sobą i to wystarczy.


Jak zawsze przeżywasz pierwszy raz uprawiając seks z nowym partnerem/partnerką?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Chcesz nas obserwować?