Poznaj wegańskie prezerwatywy

vegan condoms

Czy wiesz, że w EasyToys sprzedajemy trzy marki wegańskich prezerwatyw? A jeśli chodzi o lubrykanty neutralne wobec zwierząt i wegańskie, to również trafiłeś we właściwe miejsce! W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Ci nasze wegańskie akcesoria do seksu!

Wegańskie prezerwatywy

Chcesz zrobić przysługę naturze? Możesz to zrobić, wprowadzając różne małe zmiany w swoim życiu. Na przykład możesz zdecydować się na wegańskie prezerwatywy. Nie martw się, że masz do wyboru tylko jedną, nudną, podstawową prezerwatywę. Ależ nie! Czytaj dalej i odkryj, jakie są możliwości w dziedzinie prezerwatyw wegańskich.

Mein Kondom

Mein Kondom jest, jak sama nazwa wskazuje, niemiecką marką. Oferuje 5 różnych rodzajów prezerwatyw wegańskich. Do wyboru masz warianty sensitve, color, safety, sensation i opakowanie z kombinacją wszystkich prezerwatyw.

Huzzy

Huzzy wierzy, że miłość jest dla każdego. Uważają, że ważne jest, aby każdy mógł odnaleźć siebie w przekazie o miłości, seksie i pięknie. Dążą do zdrowego, uczciwego i realistycznego wizerunku piękna. Ponadto w każdym opakowaniu znajdziesz również kartę Kama Sutra. Mały, ale fajny dodatek i warto go zachować na później.

Glyde

Glyde oferuje różne rodzaje prezerwatyw, w tym wegańskie. Wariant Glyde Ultra Natural to najlepiej sprzedające się prezerwatywy marki. Prezerwatywy są dostępne w wersji średniej i maxi, dzięki czemu są odpowiednie dla każdego mężczyzny. A dodatkowo są certyfikowane przez Vegan Society. Prezerwatywy Glyde są produkowane bez dodatku cukru i chemikaliów, testów na zwierzętach, substancji petrochemicznych, parabenów, glutenu, talku i środków plemnikobójczych. Więc kiedy mówimy ultra naturalny, naprawdę mamy na myśli samą naturę!

I jeszcze kilka naszych ulubionych wegańskich lubrykantów!

Używasz prezerwatyw wegańskich?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?