Stymulacja pochwy na różne sposoby

love balls

Zwykle kobietom trudniej jest osiągnąć orgazm niż mężczyznom. W rzeczywistości badania pokazują, że kobiety znacznie częściej mają orgazm podczas seksu z drugą kobietą niż z mężczyzną. Najwyższy czas omówić różne sposoby stymulacji pochwy, abyś Ty lub Twoja partnerka mogła osiągnąć niespotykany dotąd punkt kulminacyjny.

Pochwa

Kiedy mówi się o żeńskich narządach płciowych, często od razu myśli się o pochwie. Zgadza się, ale nie do końca. Pochwa to tylko część wewnętrzna i stanowi połączenie między macicą a światem zewnętrznym. Natomiast srom jest zewnętrzną częścią żeńskich narządów płciowych. Obejmuje on wargi sromowe, łechtaczkę, ujście cewki moczowej i otwarcie pochwy.


Pochwa jako strefa erogenna

Dla wielu kobiet tylko łechtaczka odgrywa zasadniczą rolę w osiąganiu orgazmu. Niemniej jednak stymulacja pochwy może sprawić, że orgazm będzie pełniejszy i bardziej intensywny. Wynika to z obecności zakończeń nerwowych w pochwie w połączeniu z „odgałęzieniami” od łechtaczki do pochwy.

Punkt G również znajduje się w pochwie, na głębokość około 3 do 5 cm. Szczęśliwe kobiety, które odkryły punkt G, mogą wywołać intensywny orgazm poprzez stymulację tego miejsca. Podczas orgazmu przez punkt G, może zostać uwolniony płyn. Czasem kilka kropel, czasem więcej. Nazywa się to „squirting” lub „kobiecy wytrysk”.


Czy wiesz, że… średnia długość pochwy, mierzona od przodu szyjki macicy do zewnątrz, wynosi 6,29 centymetra?

Różne sposoby stymulacji pochwy

Istnieje niezliczona ilość zabawek i technik, które można wykorzystać do stymulacji pochwy, ale głęboka penetracja może również pomóc kobiecie ją pobudzać i osiągnąć orgazm.

Kulki dopochwowe

Kulki Ben Wa, kulki gejszy i kulki miłości – kulki dopochwowe mają różne nazwy, ale oznaczają prawie to samo. Są to kulki, które można włożyć do pochwy. Dostępne są mniejsze o średnicy 2 cm, ale są też kulki o średnicy 4,5 do 5 cm. Są one często wykonane z metalu. Możesz ich używać podczas gry wstępnej, ale doskonale nadają się również do treningu mięśni dna miednicy.

Możesz również nosić je podczas penetracji. Mężczyzna może uderzyć ją swoim penisem, ale nie jest to szkodliwe dla żadnego z Was. Wskazane jest użycie jednej dużej kulki zamiast dwóch mniejszych.

Dostępne są różne rodzaje kulek dopochwowych: kulki do ćwiczenia mięśni kegla , typowe kulki Ben Wa oraz wibrujące modele.


Wibrujące jajeczka

Wibrujące jajeczko to miła odmiana w Twoim życiu seksualnym. Ta mała zabawka może wywołać duże doznania. Jajko wibracyjne jest kompaktowym wibratorem i często może być obsługiwane za pomocą zdalnego pilota. Można je wkładać dopochwowo, ale także stosować jako wibrator łechtaczkowy.

Jajeczka można używać solo, ale także podczas zabaw z partnerem. Jak to działa? Kobieta wkłada jajko do swojej pochwy, a jej partner(ka) obsługuje pilota. Sukces gwarantowany!

Dildo

Dildo to zabawka erotyczna, która ma kształt i wygląd prawdziwego penisa. Możesz użyć tej seks-zabawki do masturbacji, ale także do gry wstępnej. W przeciwieństwie do wibratora, dildo nie wibruje.

Ponadto im większy rozmiar dildo, tym intensywniejsza stymulacja. Możesz zatem spróbować dildo XL albo wybrać realistycznie wyglądające dildo: dzięki realistycznym żyłkom wygląda ono i zapewnia odczucia, jak podczas prawdziwego seksu.

Wibratory

Wibrator może być stosowany do stymulacji pochwy, łechtaczki i odbytu. Można z niego korzystać podczas masturbacji, ale chętnie bawią się nim również pary podczas gry wstępnej czy seksu. Wibrator ma jeden lub więcej trybów wibracji, które zapewniają dodatkową stymulację stref erogennych.

Występuje w wielu różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Do stymulacji pochwy najlepiej wybrać duży wibrator lub silny wibrator. Dobrym dodatkiem do wibratorów jest wibrator Tarzan, który oprócz stymulacji pochwy pobudza również łechtaczkę.


Pozycje do stymulacji pochwy

Głęboka penetracja może być bardzo przyjemna, gdy odbywa się w wolnym tempie i pomaga kobiecie stymulować pochwę i osiągnąć orgazm. W niektórych przypadkach możliwe jest również wtedy dotarcie do punktu G.

Lotos

lotusW tej pozycji mężczyzna siedzi ze skrzyżowanymi nogami. Kobieta siada przodem na jego kolanach. Owija nogi wokół mężczyzny, a następnie porusza się od przodu do tyłu. Ponieważ jej nogi są wokół jego bioder, możliwa staje się głęboka penetracja. W tej pozycji możliwe jest również jednoczesne stymulowanie innych stref erogennych.

Kafar

Nie jest to najłatwiejsza pozycja seksualna do wykonania, ale daje możliwość głębokiej penetracji. Kobieta leży na plecach z nogami w powietrzu. Mężczyzna znajduje się nad nią i jak gdyby kuca w górę i w dół. Ponieważ krew popłynie do jej głowy, pozycja wydaje się nieco bardziej intensywna.

Masaż yoni

Podczas masażu yoni pochwa jest optymalnie stymulowana. Jest to zmysłowy masaż bez celów seksualnych. Więc nie chodzi o palcowanie, ale jest to znacznie coś więcej. Masaż ten może prowadzić do orgazmu, ale niekoniecznie. Odbywają się specjalne warsztaty masażu yoni, ale możesz też spróbować sam poćwiczyć tę sztukę.

Jaki jest Twój ulubiony sposób na stymulację pochwy?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Chcesz nas obserwować?