Ten lubrykant jest tak pyszny, że można z niego robić koktajle! 🍹

lubricant-cocktail-recipes

Biała czekolada, espresso z nutką orzecha laskowego, arbuz i brzoskwinia. Nie, nie mówimy o nowych smakach Ben & Jerry’s, mówimy o smakach lubrykantów marki System JO. Z tymi pysznymi lubrykantami możesz sprawić, że seks oralny będzie jeszcze lepszy, a są one nawet tak dobre, że możesz je dodawać do deserów, koktajli lub (mrożonej) kawy. Tak, dobrze czytasz!

Palce lizać

Serie JO GELATO i JO H2O FLAVORED składają się z różnych smakowych lubrykantów na bazie wody, stworzonych z myślą o wzbogaceniu gry wstępnej i poprawie komfortu intymności. Zawierają one czystą glicerynę roślinną oraz inne wysokiej jakości składniki, co sprawia, że produkt bardzo gładko się ślizga, a do tego jest bardzo smaczny!

Gładka i seksowna

JO GELATO to głównie smaki oparte na pysznych włoskich lodach. Nie przepadasz za „ciężkimi” kompozycjami i lepiej ślizgasz się po smakach świeżych owoców? W takim razie wybierz H20 FLAVORED – seria ta składa się z różnych owocowych smaków. Każdy z nich został przygotowany na bazie, która nie zawiera cukru, parabenów ani glikolu propylenowego. Jak już wspomnieliśmy, smakuje świetnie, ale oczywiście najważniejszą funkcją lubrykantu jest „ślizganie się”. JO GELATO robi to bardzo dobrze. Wszystkie warianty są jedwabiście miękkie na skórze i nie pozostawiają irytującego uczucia lepkości.

JO GELATO jest dostępny w smakach; podwójna czekolada, tiramisu, karmel z solą morską, biała czekolada i trufle, espresso z orzechem laskowym, czekolada miętowa i crème brulee.


H20 FLAVOURED jest dostępny w smakach; wata cukrowa, truskawka, owoce tropikalne, malina, brzoskwinia, wanilia, mięta, arbuz, wiśnia, jabłko, ananas, toffi, guma balonowa.

Przeglądaj menu lubrykantów JO GELATO tutaj

menukaart
glijmiddel recept

Oczywiście jest wiele innych pysznych „potraw”, które można zamienić w lubrykant System JO. Masz jakiś pomysł? Chętnie dowiemy się, jakie kreacje stworzyliście. Daj nam znać w komentarzu poniżej!

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Social Media