Wibratory powietrzne

wibratory-powietrzne
seksuologa-sarę-tylkę

 

Napisane przez seksuologa Sara Tylka

Jak działają bezdotykowe masażery łechtaczki?

Całkowicie inaczej od znanych masażerów wibrujących. Po pierwsze, nie używamy w ogóle wibracji w tych masażerach (chyba, że jest taka dodatkowa funkcja). Bezdotykowy masażer działa poprzez ruch membrany, która znajduje się wewnątrz, która powoduje „wypychanie” powietrza z masażera. Dlatego nazywamy to BEZDOTYKOWĄ STYMULACJĄ, bo tylko (aż) powietrze stymuluje łechtaczkę.

Zacznijmy od najbardziej popularnego masażera bezdotykowego / powietrznego:

Satisfyer Pro Penguin Next Generation

Przede wszystkim, to 11 trybów mocy. Według mnie nawet na najwyższym trybie, działa cichutko. Posiada wygodne ładowanie magnetyczne.
„Pingwinek” wykonany jest z plastiku ABS, który jest bardzo przyjemny w dotyku, ponieważ jest pokryty silikonem. Nasadka, która jest wymienna, wykonana jest z medycznego silikonu. Masażer jest lekki, dobrze „leży” w ręku, nie wyślizguje się. A co najważniejsze, zabawka jest wodoodporna, więc bardzo łatwo się ją myje. Polecam, aby podczas użytkowania, stosować lubrykant (zalecam ten na bazie wody).

„Pingwinek” jest w bardzo atrakcyjnej cenie i polecam go z całego serca!

Satisfyer Pro 2 (różowe złoto)

Kolejny produkt marki Satisfyer, tym razem Pro 2. Jest dla osób, które preferują intensywną stymulację. Ma luksusowy wygląd i również 11 trybów mocy, jak „Pingwinek”.

Pro 2 jest nieco większy od pingwinka, ale dzięki temu mi się go pewniej trzyma w ręku. Ponadto, z pewnością jest od niego mocniejszy i według mnie głośniejszy, choć nie jest to drażniące. Cena Pro 2 jest zbliżona do Pro Penguin, więc jeśli lubisz mocną stymulację łechtaczki, to zdecydowanie go Tobie polecam.

Satisfyer Pro 2 posiada również magnetyczny kabel ładowania USB, łatwo się go czyści, jest wodoodporny, co umożliwia korzystanie z niego pod wodą i jest przyjemnego silikonu, a owalna główka jest wymienna, która jak w „Pingwinku” – wykonana z medycznego silikonu. Pamiętaj, że jeśli będziesz używać lubrykantu, to używaj tego, który jest na bazie wody.

Womanizer Starlet 2 (niebieski)

A teraz marka, która jest stworzona dla osób z pochwą, łechtaczką. Marka, która skupia się na naszych indywidualnych potrzebach. Starlet 2, to oczywiście ulepszona wersja poprzedniego Startlet’a.
Starlet 2 zbudowany jest z większości z plastiku ABS. I przyznam szczerze, że tak, jak Satisfyer wykorzystuje przyjemny w dotyku silikon, tak Womanizer Starlet 2 jest po prostu plastikowy, według mnie ani przyjemny, ani nieprzyjemny w dotyku. Oczywiście końcówka wykonana jest z medycznego silikonu. Jego wielkość to około 12 cm i jest leciutki. Ładnie układa się na dłoni.

Womanizer Starlet 2 posiada cztery tryby, nie jest głośny, a jeśli chodzi o najwyższą moc, to jest pomiędzy „Pingwinkiem” a „Pro 2”.

Ważne informacje: jest wodoodporny, potrafi pracować do 30 minut, jest łatwy w czyszczeniu oraz posiada zasilacz (USB).

LELO Sona Cruise 2

Dochodzimy do końca, czyli do produktu marki LELO. Wcześniej nie podkreśliłam tego, ale wyżej wymienione produkty, tak jakby, „zacinają się”, kiedy przyciśniemy je za mocno do łechtaczki. To tak jakby przyssać się do czegoś i nie puszczać. LELO Sona Cruise jest przywidywalny, jeśli chodzi o takie sytuacje i nie zassa się, kiedy mniej lub bardziej przypadkiem dociśniemy ją do łechtaczki. I to nie koniec, bo nie tylko się nie zatrzyma, ta moc, intensywność się zwiększy. Cudo, prawda?

Jakiś czas temu porównałam LELO Sona Cruise 2 do bardzo szybkiego, mocnego, wysokiej klasy auta. I wiecie co? Coś w tym jest!
LELO Sona Cruise 2 wygląda bardzo elegancko, jest przyjemna w dotyku, złoto-czarna. Mi osobiście niczego więcej nie potrzeba. Tylko trzeba bardzo uważać, bo jeśli ktoś z was ma „ciężką nogę”, to stymulacja LELO Sona Cruise może być naprawdę szybką, mocną, dociskającą w fotel, jazdą.

Jeśli chcesz wypróbować na swoim ciele stymulację soniczną, to LELO Sona Cruise 2 powinna znaleźć się w Twoich rękach (i nie tylko).

Podsumowując:
– Stymulacja falami dźwiękowymi
– Wzrost intensywności o 20% przy mocniejszym przyciśnięciu
– Całkowicie wodoodporny
– Zasilany wbudowanym akumulatorem
– Posiada funkcje kontroli tempa
– Luksusowa

Uwaga! Czego nie robić z takimi masażeremi?

Nie wkładać palców czy innych przedmiotów do środka masażera. Bo niestety, w ten sposób można membranę „wepchnąć” i nie będzie działać tak, jak powinna.
Pamiętajcie o dokładnym czyszczeniu. Wyżej wymienione produkty są wodoodporne, więc śmiało możecie je myć pod bieżącą wodą i korzystać z nich pod wodą.
Jeśli jesteś początkując_ i nie wiesz, jaki produkt zakupić do stymulacji łechtaczki, polecam, któryś z wyżej wymienionych. Sam_ zdecyduj jaki, który masaże jest na Twoją kieszeń i który najprawdopodobniej spełni Twoje marzenia.

Sara Tylka

Cześć, mam na imię Sara! Jestem psychologiem i seksuologiem + edukatorem seksualnym - to moja praca. Na instagramie @psychosekslogicznie dzielę się są swoim doświadczeniem, nabytą wiedzą i myślami.

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Chcesz nas obserwować?