Zabawa na odległość: nasze 5 najlepszych zabawek z aplikacją

toys with app

Zabawki erotyczne sprawiają, że nasze życie seksualne jest nie tylko o wiele przyjemniejsze i bardziej ekscytujące, ale także łatwiejsze! Wraz z pojawieniem się zabawek erotycznych, pojawiło się o wiele więcej możliwości. Dzięki temu Ty i Twój partner możecie cieszyć się razem na odległość! W tym artykule omówimy nasze najlepsze 5 zabawek erotycznych, które są sterowane zdalnie.

Zabawki erotyczne z aplikacją

Wszystkie te zabawki mogą być sterowane za pomocą aplikacji. Oznacza to, że możesz sterować zabawką za pomocą swojego telefonu, z każdego miejsca na świecie! Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem. Czy Twój/Twoaj partner/partnerka jest na drugim końcu świata? Nie ma problemu! Dzięki zabawce erotycznej, która jest obsługiwana zdalnie możesz kontrolować zabawkę swojego/swojej partnera/partnerki (lub odwrotnie), więc nadal możecie cieszyć się sobą nawzajem w sposób interaktywny. Teraz przejdziemy do omawiania 5 zabawek w losowej kolejności, bo szczerze mówiąc, wszystkie są tak świetne, że nie możemy wybrać najlepszej

#1 Lovense Lush 2 Wibrujące jajko

Lovense Lush jest naszą najpopularniejszą zdalną zabawką bezprzewodową. Jest to wibrujące jajko o bardzo silnych wibracjach. Zabawka może być sterowana za pomocą bluetooth na odległość do 13 metrów, a dzięki aplikacji ta odległość jest nieograniczona! Dzięki aplikacji możesz sterować wibracjami jajka, ale możesz również zsynchronizować zabawkę z ulubioną muzyką! Dzięki temu, że możesz włożyć jajko, to możesz również w tajemnicy cieszyć się ekscytującymi doznaniami, które Twój partner kontroluje, gdziekolwiek zechcesz! To jest twój sekret i to sprawia, że jest on dodatkowo ekscytujący i seksowny.

„Dzięki temu, że możesz włożyć jajko, to możesz również w tajemnicy cieszyć się ekscytującymi doznaniami, które Twój partner kontroluje, gdziekolwiek zechcesz!”

#2 We-Vibe Vector Stymulator prostaty

Zdalnie sterowany stymulator prostaty? Tak, to istnieje naprawdę! Pewnie myślałeś, że tylko wibrujące jajka są zdalnie sterowane, ale nie ma nic bardziej mylnego. De Vector marki We-Vibe to stymulator prostaty, którym można sterować zdalnie za pomocą aplikacji. Ta zabawka ma 10 trybów wibracji, a jej konstrukcja utrzymuje ją ładnie i bezpiecznie w odpowiednim miejscu. Głowica jest regulowana, a podstawa elastyczna. Całkowicie wodoodporny i może być kontrolowany z każdego zakątka na świecie za pomocą aplikacji!

#3 Lovense Domi 2 Mini Masażer Różdżka

Z Domi 2 Mini Wand możesz stworzyć swoje własne ulubione ustawienia wibracji! Ten wibrator z różdżką może kontrolować za pomocą aplikacji Lovense. Dzięki temu możesz wybrać własne patrony wibracji i sprawić, że wibrator będzie wibrował do Twojej własnej muzyki. Masażer różdżka może być również sterowany zdalnie. Domi Mini to mocny wibrator w kształcie różdżki, który jest wykonany z miękkiego silikonu. Dlatego należy używać wibratora Lovense tylko w połączeniu z lubrykantem na bazie wody.

#4 We-Vibe Nova 2

We Vibe Nova 2 to wibrator Tarzan i do tego jest bardzo wyjątkowy. Dwa ramiona Nova są elastyczne, co pozwala na wygięcie zabawki pod odpowiednim kątem dla idealnej stymulacji. Stymulują one jednocześnie punkt G i łechtaczkę, a oba silniki mogą być sterowane oddzielnie. Dzięki aplikacji możesz ustawić własne poziomy wibracji lub zrezygnować z kontroli i pozwolić partnerowi robić to za Ciebie. Szukasz zabawki, która na pewno trafi we właściwe miejsca? To We Vibe Nova z pewnością będzie idealną zabawką stworzoną specjalnie dla Ciebie.

„Dwa ramiona Nova są elastyczne, co pozwala na wygięcie zabawki pod odpowiednim kątem dla idealnej stymulacji!”

#5 Curvy 2+ wibrator powietrzny

Wibrator ciśnieniowy Curvy 2+ jest mały, ale przyjemny w użytkowaniu. Jest to dość prosty wibrator powietrzny, który robi dokładnie to, co ma robić. Curvy 2+ stymuluje łechtaczkę poprzez pulsujące fale ciśnienia powietrza bez bezpośredniego kontaktu ze skórą. Ten wibrator ma 3 tryby wibracji i 7 różnych patronów wibracji. Czy to nie wystarczy? Nie ma problemu, ponieważ dzięki darmowej aplikacji Satisfyer możesz sam/-a zaprojektować nieskończone tryby wibracji, tak aby ta zabawka była zawsze dostosowana odpowiednio do Twoich osobistych potrzeb.

Czy masz doświadczenie z zabawkami erotycznymi, które można kontrolować za pomocą aplikacji? Chcielibyśmy, abyś podzielił/-a się z nami swoimi doświadczeniami!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?