Ponad milion zadowolonych klientów
EasyToys
  • Darmowa dostawa od 205zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
Kalendarz Adwentowy EasyToys powraca!
24 niespodzianki za 593 zł
Kalendarz Adwentowy EasyToys powraca!
24 niespodzianki za 593 zł

Czy masz jakieś pytania?
Chętnie Ci pomożemy!

Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

Dyskretna wysyłka

Dostawa tylko na Twój adres (nie do sąsiadów)

Zamówiony produkt zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres. Jeśli nie ma Cię w domu w momencie dostawy, Twoje zamówienie nie zostanie dostarczone do sąsiadów. Firma kurierska zostawi wiadomość i ponownie zaoferuje dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego. Jeśli paczka nie może być dostarczona po raz drugi, otrzymasz notatkę, z którą możesz odebrać paczkę w najbliższym oddziale kurierskim.

Jak wygląda opakowanie EasyToys.pl?

Poniżej znajdziesz przykłady tego, jak nasze opakowania wyglądają na zewnątrz. Znajdziesz tu również przykład wszystkich informacji, które umieścimy na naklejce adresowej. Nazwa naszego sklepu nie jest widoczna na opakowaniu.

 

 

Powyższa naklejka jest przykładem tego, jak wygląda naklejka adresowa na paczce. Nadawcą na naklejce jest „Zamówienie wysyłkowe”, a treścią „Zamówienie internetowe”. Ponadto istnieje instrukcja dla listonosza, że może on dostarczyć tylko na Twój adres, a nie do sąsiadów.

Co będzie na moim wyciągu bankowym?

Nazwa "EasyToys.pl" nigdy nie pojawi się na wyciągu bankowym. Zawsze będzie istniała neutralna nazwa, na przykład „EDC via CM.com stichting”. Zobacz poniższy przykład: