Zamówione przed 23:30, dostarczone jutro
EasyToys
  • Darmowa dostawa od 205zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
Kalendarz Adwentowy EasyToys powraca!
24 niespodzianki za 593 zł
Kalendarz Adwentowy EasyToys powraca!
24 niespodzianki za 593 zł

PayPal

PayPal to bezpieczny i szybki sposób dokonywania płatności online na całym świecie. Każdy, kto ma konto PayPal, może zapłacić w systemie PayPal w EasyToys.pl. Po prostu wybierz PayPal jako preferowaną metodę płatności podczas procesu składania zamówienia i wprowadź swoje dane osobowe PayPal.

Korzyści PayPal

  • Twoja płatność jest anonimowa
  • Twoja płatność może być przez Ciebie śledzona i sprawdzana online
  • Potwierdzenie płatności zostanie wysłane e-mailem
  • Po weryfikacji Twoje zamówienie zostanie wysłane natychmiast

Twoje własne konto PayPal
Jeśli chcesz zapłacić w systemie PayPal, możesz to zrobić za pomocą własnego konta PayPal. Twój adres e-mail na koncie PayPal jest powiązany z numerem konta bankowego lub kartą kredytową. Jeśli chcesz dokonać płatności w systemie PayPal, możesz po prostu zalogować się na swoje konto PayPal i dokończyć płatność. Możesz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail i wybranego przez siebie bezpiecznego hasła. Po dokonaniu płatności natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami płatności.

Bezpiecznie i dyskretnie
PayPal to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności online i najczęściej używana metoda płatności online na świecie. Płatności dokonywane za pośrednictwem systemu PayPal są wysyłane bez udostępniania informacji finansowych i innych poufnych informacji. Wysłane dane nigdy nie będą przekazywane osobom trzecim. Ze względu na dyskrecję płatności nigdy nie są wymieniane na koncie PayPal pod nazwą „{$ winkelnaam}”. Dzięki PayPal możesz dokonać płatności anonimowo, ponieważ Twoja tożsamość nie będzie wymieniana w procesie płatności.