Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 280zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • EasyToys.pl
  • Darmowa dostawa od 280zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
  Przygotuj się do największej polowania na okazje!
  Kupuj w naszym outletcie i ciesz się korzyściami
  Przygotuj się do największej polowania na okazje!
  Kupuj w naszym outletcie i ciesz się korzyściami

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

  Wskazówki dotyczące konserwacji

  Porady i wskazówki

  Aby jak najdłużej cieszyć się zakupionymi przedmiotami, udzielamy wskazówek dotyczących użytkowania i konserwacji zabawek erotycznych. W ten sposób przedłużasz żywotność produktów. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci doradzimy!

  Przechowywanie zabawek erotycznych

  Wiele naszych produktów jest wykonanych z materiałów, które mogą ze sobą kolidować; dlatego zalecamy, aby zawsze przechowywać osobno zabawki erotyczne. Produkty z lateksu, gumy, PCV i silikonu mogą się ścierać lub wypaczać, jeśli stykają się ze sobą. Trzymaj zabawki oddzielnie od siebie, w torbie lub w pudełku, aby zapobiec uszkodzeniom. Oferujemy torebki na zabawki, w których bezpiecznie i dyskretnie przechowasz zabawki erotyczne. Trzymaj nasze produkty z dala od ciepła / bezpośredniego światła słonecznego i przechowuj je w chłodnym / suchym miejscu. Nigdy też nie wystawiaj ich na działanie słońca lub innych źródeł ciepła, ponieważ może to spowodować uszkodzenie materiału. Po użyciu wyjmij baterie, przedłuży to żywotność Twoich zabawek!

  Czyszczenie zabawek erotycznych

  Każdą zabawkę należy czyścić przed i po użyciu. Ważne jest dokładne czyszczenie zabawek erotycznych w celu zabicia bakterii. Do czyszczenia używaj specjalnego środka do czyszczenia zabawek, który możesz oczywiście kupić w naszym sklepie. Zabawkę erotyczną można bardzo łatwo wyczyścić za pomocą środka do czyszczenia zabawek. Nałóż środek do czyszczenia zabawek na zabawkę, a następnie ostrożnie, ale dokładnie wytrzyj suchą, czystą szmatką. Nieporowate szklane zabawki (bez części elektronicznej) można również myć w zmywarce (bez tabletki do zmywarki).

  Lubrykant do zabawek erotycznych

  Dostępnych jest wiele różnych rodzajów lubryantów. W przypadku zabawek analnych, takich jak korki analne, wibratory analne i łańcuchy analne, istnieje lubrykant analny. Lubrykant analny ma większą lepkość (gęstość), dzięki czemu penetracja odbytu jest przyjemniejsza. Do silikonowych zabawek erotycznych zalecamy lubrykant na bazie wody. Nie można używać lubryantów na bazie silikonu do zabawek wykonanych z silikonu; może to spowodować uszkodzenie materiału zabawki, powodując uszkodzenia / wady. Dlatego niezwykle ważne jest, aby silikonowy wibrator / zabawka erotyczna był/a używany/a tylko w połączeniu z lubrykantem na bazie wody. Inne materiały, w tym szkło, aluminium i stal nierdzewna, można łączyć z lubrykantem silikonowym.