40% mężczyzn nosi niewłaściwy rozmiar prezerwatywy!

condom size

Czy kiedykolwiek chodziłeś przez cały dzień w butach, które były o trzy rozmiary za duże? Albo spędziłeś całe popołudnie w spodniach, które są o dwa rozmiary za małe? Pewnie nie, bo jak już coś nosisz, to chcesz, żeby było w odpowiednim rozmiarze. Dlaczego więc nosisz prezerwatywy w złym rozmiarze? Czy seks z prezerwatywą jest dla Ciebie denerwujący? To najprawdopodobniej nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy!

Jeden rozmiar pasuje na…niektórych

Rozwiązanie typu jeden rozmiar dla wszystkich nie działa w przemyśle odzieżowym i nie działa również w przypadku prezerwatyw. Około 60% mężczyzn ma penisa, który jest odpowiedni dla przeciętnego rozmiaru prezerwatywy, którą znajdziesz we wszystkich drogeriach. Ale pozostałe 40% ma ponadprzeciętnie małego lub dużego penisa. I oni naprawdę muszą się trochę bardziej postarać.

Pewnie często kupujesz po prostu standardowe prezerwatywy, bo są łatwo dostępne. Odkryjesz jednak, że seks z prezerwatywą wcale nie musi być nieprzyjemny, gdy tylko znajdziesz idealny rozmiar dopasowany do Ciebie!

Prezerwatywy są dla wszystkich!

Penis, który zostaje uszczypnięty przez twardą gumową krawędź, prezerwatywy, które zwijają się podczas seksu… wcale nie musisz tego doświadczać! Kiedy już znajdziesz swój idealny rozmiar prezerwatywy, prawie nie będziesz jej czuł podczas seksu!

Na szczęście prezerwatywy są dostępne we wszystkich  różnych rozmiarach. Dla małego, grubego lub długiego penisa. Mamy Cię. Ponadto zawsze wskazane jest używanie lubrykantów, zwłaszcza jeżeli masz większego penisa. Dla poczucia większego komfortu, wybierz lubrykant na bazie wody. Jeżeli masz mniejszego penisa, lubrykant może sprawić, że wszystko będzie przebiegać gładko i będziesz czuł mniejszy dyskomfort. Więc znajdź to, w czym czujesz się najlepiej.

Mierzyć to znaczy wiedzieć

Jak znaleźć odpowiedni rozmiar? Zmierz swojego penisa w ten sposób:

  1. Upewnij się, że Twój penis jest sztywny.
  2. Zmierz obwód w połowie penisa, umieszczając wokół niego elastyczną taśmę mierniczą.
  3. Sprawdź poniżej, który rozmiar prezerwatywy pasuje do Twojego obwodu.

rozmiar prezerwatywy

Prezerwatywy dla osób z węższym penisem

W przypadku małego penisa należy szukać rozmiarów od 45 do 57.

Prezerwatywy na większego penisa

Czy masz większego penisa? Następnie poszukaj prezerwatyw w rozmiarze 57 lub większym.

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?