6 najlepszych wskazówek dotyczących kobiecej masturbacji

female masturbation

Dla wielu kobiet osiągnięcie orgazmu w wyniku masturbacji to wciąż nie lada wyzwanie. Może to być dość frustrujące, jeśli wszystko, czego pragniesz, to poczuć to niesamowite wyzwolenie. Zapoznaj się z tymi 6 wskazówkami dotyczącymi masturbacji i dowiedz się, jak czerpać z niej wszystko, co najlepsze!

Wskazówka 1: bądź pewna siebie

Masturbacja to wciąż temat tabu. Wiele kobiet jest zawstydzonych faktem, że się masturbuje, a co najmniej 55% z nich woli o tym w ogóle nie rozmawiać. Jednak masturbacji nie należy się wstydzić.

„Co najmniej 55% kobiet woli nie poruszać tematu masturbacji w rozmowie.”

Prawie każda to robi. Co więcej, to bardzo zdrowe. Pomaga przy depresji, wzmacnia mięśnie dna miednicy i poprawia przepływ krwi do dolnych partii ciała. Gdy tylko uwolnisz się od wszystkich wątpliwości i wstydu związanego z masturbacją, przekonasz się, że zaspokajanie swoich potrzeb będzie o wiele przyjemniejsze!

Wskazówka 2: wprowadź się w odpowiedni nastrój

Kobieta generalnie nie podnieca się w mgnieniu oka. To uczucie potrzebuje czasu. Nie zaczynaj od razu od łechtaczki, ponieważ nie przyniesie to większego efektu. Twoje ciało potrzebuje czasu, aby przepompować krew do pochwy i stymulować nerwy.

Najpierw „rozgrzej” swoje ciało, myśląc o czymś pobudzającym. Jednocześnie masuj np. sutki i stopniowo schodź w dół. Sama poczujesz, kiedy będziesz wystarczająco pobudzona, aby zrobić następny krok, ale poświęć te 10–20 minut, aby całkowicie rozgrzać swoje ciało. Dzięki temu masturbacja będzie lepsza i bardziej intensywna.

Wskazówka 3: skorzystaj ze swoich fantazji, książki, filmu

Coraz bardziej popularne stają się filmy pornograficzne dla kobiet. Opowiadanie erotyczne lub niegrzeczna fantazja mogą naprawdę zmotywować cię do działania. Przekonasz się, że opowiadanie, film lub ekscytująca fantazja mogą naprawdę doprowadzić cię do „na skraj”.

masturbation

Wskazówka 4: poznaj swoje ciało

Jeśli nie wiesz, co lubisz, masturbacja nigdy nie będzie przyjemnym doświadczeniem. Dowiedz się, co cię kręci. Zacznij od góry i powoli przesuwaj dłonie po ciele. Zwróć uwagę na swoje sutki — to ważne strefy erogenne. Pocieraj je, delikatnie ściskaj i odkryj, co sprawia ci największą przyjemność.

„Przesuwaj palcami po biodrach, pośladkach i wewnętrznej stronie ud. To z pewnością cię podnieci.”

Pozwól swoim dłoniom zsunąć się bardziej w dół, jakby ktoś inny cię dotykał. Przesuwaj palcami po biodrach, pośladkach i wewnętrznej stronie ud. To z pewnością cię podnieci. Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, aby palce podążyły tą „ścieżką”. W końcu opuszki palców dotrą do pochwy.

Wskazówka 5: skorzystaj z wibratora

Używanie wibratora może być bardzo przyjemnym sposobem na zaspokojenie i bądźmy szczerzy, wykonuje również część pracy. Zwłaszcza jeśli masz trudności z osiągnięciem orgazmu lub generalnie masturbacją palcami, wibrator prawdopodobnie jest najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Możesz wybierać spośród niezliczonej liczby modeli.

Wibrator z falą ciśnieniową

W ostatnich latach wibratory z falą ciśnieniową zyskały na popularności. Te zabawki nie wykorzystują ssania, ale zamiast tego emitują fale ciśnienia powietrza, które stymulują łechtaczkę. Okazuje się, że wielu kobietom to bardzo odpowiada. Musisz jedynie umieścić końcówkę wibratora na łechtaczce, a urządzenie zajmie się resztą.

Masz ograniczony budżet? Polecamy Satisfyer Pro 2. Możesz pozwolić sobie na nieco większy wydatek? Proponujemy wypróbować Womanizer Premium.

Wibratory króliczki

Wibrator króliczek to najprawdopodobniej najlepiej znane urządzenie tego rodzaju na rynku. Możesz go włożyć do pochwy, ale jest on również wyposażony w stymulator łechtaczki, dzięki czemu możesz cieszyć się podwójną stymulacją. Zwróć uwagę na to, co kupujesz i nie sięgaj od razu po model, który obraca się, tryska, świeci i pcha w tym samym czasie, ponieważ prawdopodobnie będzie to dla ciebie zbyt duża stymulacja.

Polecamy wibrator Lily od EasyToys, który ma dobrze rozmieszczone silniki, jest łatwy do czyszczenia i został zaprojektowany z niewielką krzywizną do stymulacji punktu G. Delikatnie mocniejszą alternatywą jest Sway Vibes 2.0.

Wibrator z intensywnymi wibracjami

Jeśli potrzebujesz większej pomocy, aby osiągnąć orgazm, najlepszym wyborem będzie wibrator różdżkowy. Te bardzo mocne wibratory zostały pierwotnie zaprojektowane jako masażery szyi, ale z czasem podjęły się zupełnie innego zadania!

Jedną z najlepszych opcji jest model MyMagicWand, który zapewnia bardzo głębokie wibracje. Dostępnych jest kilka wymiennych przystawek, dzięki czemu można je dowolnie zmieniać.

Mały wibrator

Nie wszystkie kobiety pragną potężnych wibracji. Jeśli szukasz jakiegoś małego modelu, dobrą propozycją jest mini wibrator. Kobietom, które dysponują większym budżetem, proponujemy We-vibe Tango — mini wibrator wytwarzający głębokie wibracje pomimo swojego rozmiaru. Nie masz lub nie chcesz wydawać zbyt dużo? Wibrator Lipstick naszej własnej marki EasyToys będzie idealny. Ten dyskretny mini wibrator idealnie mieści się w torebce, ma silikonowy trzon i można go wielokrotnie ładować. Możesz go również zabrać ze sobą do wanny lub pod prysznic.

Pamiętaj: ze względu na swój rozmiar mini wibratory generalnie nie wibrują tak mocno jak zwykłe i duże modele. Mimo to, jeśli nie potrzebujesz dużo, aby się stymulować, mały wibrator nie będzie stanowił problemu.

Wskazówka 6: wypróbuj poniższe techniki masturbacji

Jedne kobiety lubią mocne pocieranie, a inne osiąga szczyt poprzez delikatne dotknięcia (chociaż ta druga opcja sprawdza się dla większości kobiet). Chcielibyśmy podzielić się kilkoma technikami masturbacji, dzięki którym możesz spróbować odkryć, co lubisz. Zalecamy użycie niewielkiej ilości lubrykantu lub płynu waginalnego, dzięki czemu pieszczoty palcami będą szły gładziej i wygodniej.

Stymulacja pośrednia

U niektórych kobiet bezpośredni kontakt z łechtaczką jest tak intensywny, że powoduje dyskomfort. Jeśli tak jest w twoim przypadku, możesz spróbować masturbować się w majtkach lub z pomocą poduszki między nogami. Delikatnie pocieraj majtki ręką trzymaną płasko i uciskaj łechtaczkę. Jeśli chcesz wypróbować metodę z poduszką, najlepiej będzie położyć się na brzuchu z poduszką między nogami. Poruszaj biodrami do przodu i do tyłu w taki sposób, aby wytworzyć tarcie.

Ruch nożyczkowy

Jeśli możesz znieść nieco większą stymulację, technika nożyczek może okazać się bardzo przyjemna. Z palca wskazującego i środkowego ułóż kształt nożyczek i umieść palce między wargami sromowymi z łechtaczkę pośrodku. Teraz przesuwaj palce w górę i w dół, od góry do dołu lub od lewej do prawej. Możesz też lekko ścisnąć palce. W rzeczywistości nie dotkniesz łechtaczki, ale na pewno poczujesz ruchy.

masturbation

Ruch okrężny

Ruch okrężny jest najprawdopodobniej najbardziej znaną techniką masturbacji. Jedną ręką rozłóż wargi sromowe, a drugiej użyj do stymulacji. Korzystaj z jednego lub dwóch palców. Wykonuj okrężne ruchy wokół łechtaczki. Zalecamy stosowanie płynu waginalnego, śliny lub lubrykantu. Kiedy jesteś już wystarczająco podniecona, możesz również wykonać taki sam ruch okrężny bezpośrednio na łechtaczce.

Technika lekkiego pukania

Jeśli potrzebujesz większej stymulacji niż ta, którą zapewniają ci wyżej opisane techniki, możesz wypróbować technikę lekkiego stukania. Zawsze rób to ostrożnie i pozwól łechtaczce przyzwyczaić się do dotyku. Technika lekkiego pukania polega na delikatnym, rytmicznym stukaniu w łechtaczkę, dostarczając jej „fali przyjemności”. W miarę zbliżania się do szczytowania, możesz poruszać palcem coraz szybciej.

Masaż punktu G

Nie wszystkie kobiety lubią stymulować tylko łechtaczkę. Jeśli należysz do tego grona, możesz uzyskać dodatkową przyjemność dzięki punktowi G. Jedną ręką masuj wargi sromowe i łechtaczkę, a drugą wkładaj palec do pochwy. Na głębokości ok. 3–5 cm, po tej samej stronie co brzuch, poczujesz prążkowane zgrubienie. To twój punkt G, a właściwie „tył” łechtaczki. Twoja łechtaczka jest nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. Jeśli to konieczne, unieś nieco biodra, aby lepiej poczuć punkt G. Teraz wykonaj gest „chodź tutaj” lub ruch, który obejmuje skulenie tego palca. Nie bój się wywierać lekkiego nacisku.

„Na głębokości ok. 3–5 cm, po tej samej stronie co brzuch, poczujesz prążkowane zgrubienie. To twój punkt G, a właściwie „tył” łechtaczki.”

Ważną kwestią przy wszystkich tych technikach jest utrzymanie stałego rytmu i nie zatrzymywanie się! Wtedy masz największą szansę na orgazm. Przy każdej z tych technik nie zapomnij również o okolicy wokół pochwy. Od czasu do czasu możesz masować wewnętrzną stronę ud, wargi sromowe, sutki oraz, jeśli jesteś na to otwarta, pośladki i odbyt.

Czy masz jakieś pytania odnoszące się do naszych wskazówek dotyczących masturbacji lub masz jakąś dobrą radę? Daj nam znać w komentarzach!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?