7 najlepszych wskazówek dotyczących niesamowitego seksu podczas wakacji w domu

staycation-sex

Hmm, jest duża szansa, że letnie wakacje 2021 też mogą być dość trudne. Ale nie martw się! Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wskazówki, abyś mógł przeżyć dzikie wakacje w Ogrodnie, Gran Balkonii lub Costa del Tarras.

Gorące lato we własnym kraju

Tak, tego lata podróże za granicę mogą nie być jeszcze możliwe. Co za pech! Jeszcze bardziej rozczarowujące dla par wśród nas, które mogą wykorzystać pobudzenie w sferze seksu (ponieważ bądźmy szczerzy, uprawiamy więcej seksu podczas wakacji), lub każdy, kto chciał zaszaleć z piękną Skandynawką lub Brazylijką do późnych godzin porannych w Chersonissos. Ale, ale! Włącz klimatyzację, ponieważ dzięki tym wskazówkom będziesz mieć gorące lato we własnym kraju.

„Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wskazówki, abyś mógł przeżyć dzikie wakacje w Ogrodnie, Gran Balkonii lub Costa del Tarras”.

1. Zainwestuj w luksusową poszewkę na kołdrę hotelową

Rozumiemy, jeśli wydajesz sporą sumkę na nocleg w hotelu, chcesz też przeżyć w nim niezapomnianą noc. Jednak nie tylko miejsce Cię nastraja, ale nawet cudownie śliskie prześcieradła. To, co masz na sobie, jest ważne, aby czuć się sexy, ale to samo dotyczy Twojego łóżka. Wykorzystaj te seksowne prześcieradła hotelowe również we własnej sypialni i wybierz na przykład uwodzicielski czerwony lub granatowy kolor.

2. Zrelaksuj się!

Na wakacjach nic nie trzeba, wszystko jest dozwolone. Dokładnie taką samą zasadę powinieneś przyjąć podczas wakacji w domu. Dzięki temu będziesz mieć wrażenie, że masz trochę więcej czasu na wszystko, a więc także na seksualność i intymność. Ponadto dzięki temu będziesz mógł się zrelaksować i dać z siebie wszystko. Wyłącz więc telefon i nie martw się jutrzejszymi sprawami. Chcesz spać do południa? Zrób to! Śniadanie z winem? Zrób to! Chcesz się kochać na balkonie? Zrób to!

3. Zabawcie się też w południe

Masz cały czas na świecie, a więc też po południu. Większość ludzi uprawia seks wieczorem, kiedy chcesz już tylko spać. Poza tym jest on też trochę „zaplanowany” i dlatego mniej spontaniczny. Twój partner na pewno doceni tę spontaniczność!

„Masz cały czas na świecie, a więc też po południu”.

4. Znajdź inne miejsce

Poza tym określony czas może sprawić, że rzeczy staną się nudne i mało spontaniczne, również w przypadku miejsca, w którym się kochacie. To, co sprawia, że seks na wakacjach jest tak ekscytujący to nowe środowisko, w którym jesteście. Niespodzianka, dlatego musicie mieć więcej hotspotów w domu, niż tylko ten w sypialni. Na przykład wypróbujcie schody, pomieszczenie gospodarcze lub ogród.

„Niespodzianka, musisz mieć więcej hotspotów w swoim domu niż tylko ten w sypialni”.

5. Nadaj swojemu zapachowi wakacyjnego nastroju

Obawiam się, że powiedzenie „oddychaj pełną piersią” może być nieco źle rozumiane w dzisiejszym kontekście. Nie możesz podrobić palm ani oceanu, ale Twój nos jest ślepy i nie zdaje sobie sprawy, że tak naprawdę nie jesteś w wypasionej willi na Ibizie. Możesz pobudzać swoje zmysły w ten sam sposób, jak stymulowane są, gdy jesteś na wakacjach. Kup świece do masażu i olejek do ciała o tropikalnym zapachu i wyobraź sobie siebie na plaży na Karaibach. Założę się, że szybko przypomną Ci się wakacyjne klimaty!


Czy wiesz, że… w naszej ofercie znajdziesz także prezerwatywy o różnych tropikalnych smakach?

6. Zamów obsługę hotelową!

Nie, nie dzwoń do lokalnej pizzerii, żeby zamówić pizzę hawajską (hej, wielbiciele ananasów!) do swojej sypialni. Ale zamów coś smacznego lub wyjątkowego i sam przynieś ładnie udekorowany talerz do Waszej sypialni. Jedzenie w łóżku może być jak specjalna uczta; poczuj się jakbyś miał obsługę hotelową. Jeszcze jedna mała wskazówka: jedzenie palcami zamienia posiłek w grę wstępną! Unikaj jednak pikantnych dań, bo nie chciałbyś chyba szybko uciekać do łazienki, gdy nagle papryczka chili dostanie się gdzie indziej, niż do Twoich ust.

7. Załóż seksowne bokserki lub komplet bielizny

Na wakacjach czujemy się ATRAKCYJNI, kiedy cały dzień paradujemy z ładnie opalonym ciałem w jak najmniejszej ilości odzieży. Jeśli lubisz, idź na solarium lub sięgnij po samoopalacz i pokaż to ładne ciało w szykownym komplecie bielizny lub bokserkach Calvina Kleina.


Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom będziecie w stanie wprowadzić tropikalne temperatury do swojego domu. Nie zapomnijcie od czasu do czasu wyłączyć klimatyzacji! W przeciwnym razie przeziębicie się i nie będziecie mogli w ogóle wychodzić na zewnątrz. Hej!

Co będziesz robić podczas wakacji w domu?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?