Horoskop seksualny na grudzień 2023 r.

sagittarius

W powietrzu unosi się zapach sosen, grzanego wina i pierniczków! Rok minął błyskawicznie i jesteśmy już w ostatnim miesiącu 2023 roku. Ale co przyniesie nam grudzień? Czy będzie to najwspanialszy czas w roku czy samotne, samotne święta Bożego Narodzenia? Sprawdź to w horoskopie seksualnym na grudzień 2023 r.!

Horoskop seksualny dla Wodnika (21 stycznia – 18 lutego)

Aquarius

Grudzień może być dla Ciebie wspaniałym miesiącem, Wodniku. Oczywiście, pod warunkiem, że wiesz, jak ominąć wszelkie przeszkody… Kochasz niezależność i lubisz podążać za swoim instynktem i intuicją, więc obowiązki związane z okresem świątecznym mogą być dla Ciebie nieco frustrujące. Czasami może to nawet zakłócać relację seksualną z partnerem lub partnerką. Przede wszystkim nie należy odczuwać presji, by poruszyć tę kwestię z partnerem lub partnerką i wspólnie znaleźć sposób, by to zmienić.

Jeżeli jesteś singlem lub singielką, poinformuj otoczenie o tym, czego potrzebujesz, aby cieszyć się świętami. Brak partnera nie oznacza, że zawsze musisz dostosowywać się do planów innych osób. Dzięki dobremu kompromisowi i dobrej równowadze między obowiązkami a spontanicznością, upewnij się, że zaspokajasz własne potrzeby (seksualne) nawet w tym pracowitym miesiącu.

Odnajdź swoją przyjemność z…

Horoskop seksualny dla Ryb (19 lutego – 20 marca)

Pisces

W grudniu będziesz odczuwała dużą potrzebę bycia w odosobnieniu, Rybo. Zwłaszcza, aby zrekompensować pracowity okres świąteczny. I naprawdę nie ma w tym nic złego! Wręcz przeciwnie, jeżeli poświęcisz trochę czasu dla siebie w tym miesiącu, to pod koniec grudnia poczujesz wspaniałe spełnienie. Wykorzystaj więc każdą chwilę dla siebie i rozpieszczaj się tak bardzo, jak tylko możesz.

Jeżeli jesteś singlem lub singielką, to na jakiś czas daj sobie spokój z randkowaniem i wejdź w nowy rok z nową energią i odwagą. Czy jesteś w związku? To poinformuj swojego partnera lub partnerkę, że potrzebujesz trochę czasu dla siebie. Ale upewnij się, że poświęcasz wystarczająco dużo uwagi swojemu partnerowi lub partnerce. W końcu to miesiąc miłości i bycia razem!

Rozpieszczaj się z…

Horoskop seksualny dla Barana (21 marca – 20 kwietnia)

Aries

To będzie dla Ciebie dobry czas w tym miesiącu, Baranie! Grudzień jest pełen pięknych chwil, którymi możesz się cieszyć w pełnym tego słowa znaczeniu. Niezależnie od tego, co robisz w łóżku, z partnerem/partnerką lub bez, będziesz przechodzić od jednego punktu kulminacyjnego do drugiego. Jak miło! Pozwól, aby ogarnął Cię ten stan i oczywiście pozwól swojemu partnerowi lub partnerce cieszyć się tym tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Jest to również doskonały moment na wypróbowanie różnych rodzajów stymulacji podczas masturbacji. Postaw sobie wyzwanie, aby użyć zupełnie innej techniki, na przykład wykonując inny ruch, stymulując inne strefy erogenne, przyjmując inną pozycję lub dodając nową zabawkę erotyczną. Będziesz zaskoczony/-a, jak wiele możesz się jeszcze nauczyć o swoim ciele!

Intensywne doznania z…

Horoskop seksualny dla Byka (21 kwietnia – 21 maja)

Taurus

Przygotuj się na erotyczne chwile, Byku! Gorące chwile w sypialni nie będą dla Ciebie niczym nowym w grudniu. Zanurzasz się we własnej przyjemności i czujesz się spełniony/-a i pełen/-a energii. Zobacz, to są dopiero prawdziwe święta 😉 Czy jesteś singlem lub singielką? W takim razie szanse na znalezienie odpowiedniego partnera lub partnerki seksualnej w tym miesiącu są bardzo wysokie. Nie pozwól więc, by ta okazja Cię ominęła i rozejrzyj się z uwagą wokół siebie. Niewykluczone, że jest to ktoś, kogo znasz od jakiegoś czasu.

Czy jesteś w związku? Wówczas oddaj się rozkoszy w łóżku i ciesz się nią tak często, jak to tylko możliwe. Tym razem bez żadnych wyszukanych pozycji czy eksperymentowania z nowymi rzeczami. Pozwól swojej intuicji poprowadzić Cię i po prostu rób to, co jest dla Was obojga odpowiednie. To jest właśnie ten czas, aby w pełni czerpać z Waszej relacji seksualnej!

Poczuj się seksownie z…

Horoskop seksualny Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Gemini

W grudniu będziesz szukać ciepła u swojego ukochanego/swojej ukochanej lub partnera/partnerki, Bliźniaku. A to, co otrzymujesz w zamian, to nie tylko ciepło, ale wręcz gorącą przyjemność! Rok 2023 zakończy się prawdziwą namiętnością i spektakularnymi fajerwerkami. Bez względu na to, czy jesteś w związku, czy też nie, to wkraczasz w nowy rok ze spokojnym umysłem i ekscytującą perspektywą na przyszłość.

Może to wymagać czasu i wysiłku, ale w tym miesiącu będziesz naprawdę zadowolony/-a z istniejących w Twoim życiu relacji z innymi. Jesteś otoczony/-a ludźmi, których kochasz i cieszysz się tym w pełni. Niedoskonałości? Są one częścią całości i na pewno nie pozwolisz na to, by zepsuły Ci nastrój.

Jeszcze wyższe momenty uniesienia z…

Horoskop seksualny dla Raka (22 czerwca – 23 lipca)

Cancer

Czy jesteś już w trybie relaksu, Raku? Ponure dni sprawiają, że masz nieco mniej energii, co na początku może wydawać się irytujące. Ale cóż, byłeś ostatnio bardzo zajęty. Twoje ciało wysyła Ci sygnał, że jesteś gotowy porzucić na chwilę zmartwienia o przyszłość i odzyskać spokój. Wieczór na kanapie naprawdę nie jest taki zły!

Grudzień to przede wszystkim czas romantyzmu – czas na sprawienie partnerowi lub partnerce przyjemności! Zapal świece i zaskocz swoją drugą połówkę romantyczną kolacją dla dwojga! Oczywiście z wysoce spersonalizowanym posiłkiem. Uwierz, że będzie chciał/-a odwdzięczyć się w intymny sposób.

Zmysłowy wieczór z…

Horoskop seksualny dla Lwa (24 lipca – 23 grudnia)

Leo

Twoja bateria została w końcu naładowana, Lwie! I bardzo dobrze, bo grudzień będzie szalonym miesiącem. Nawet po północy, kiedy Ty i Twój partner/partnerka zostajecie zupełnie sami, to wieczór trwa nadal. „Zimowe zanurzenie”? Nigdy o tym nie słyszałem/-am… 😉

Twoje wysokie libido aż prosi się o wykorzystanie. Dlaczego by nie odliczać do początku 2024 roku z nowymi zabawkamilub nowym odgrywaniem ról? Być może rola uległego/uległej spodoba Ci się bardziej niż myślałeś/-aś. A może w obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jesteś w wyjątkowo dobry nastroju? Czas na ekscytujący strój!

Poszerz swój repertuar seksualny z…

Horoskop seksualny dla Panny (24 sierpnia – 23 września)

Virgo

Panno, zbliża się koniec roku! I cóż to był za rok. Spaliłeś/-aś za sobą niektóre mosty, ale w ich miejsce pojawiły się nowe, płomienne emocje. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego: po prostu odkryłeś/-aś siebie na nowo i powinieneś/powinnaś być z tego dumny/-a. Zauważysz, że od czasu do czasu nadal masz tendencję do oglądania się za siebie. I to jest w porządku. Ale przede wszystkim staraj się zajmować tym, co dopiero nastąpi.

Wejście na nową ścieżkę może przynieść Ci wiele korzyści. Nie tylko w sferze relacji, ale także w każdym innym obszarze Twojego życia. I nie martw się, w nowym roku czeka na Ciebie mnóstwo nowych doznań!

Wejdź i wyjdź ze swojej strefy komfortu z…

Horoskop seksualny dla Wagi (24 września – 23 października)

Libra

Wago, to dobry miesiąc na pracę nad swoimi celami. Jesteś w trakcie odhaczania ostatnich celów w 2023 roku. Problemy, które napotykasz na swojej drodze są łatwe do rozwiązania, ponieważ masz wystarczająco dużo energii i pewności siebie, aby je przezwyciężyć. Nawiązując do tej energii, to masz jej pod dostatkiem, by sprawić radość także innym!

Jeżeli masz partnera lub partnerkę (seksualną), to jest to miesiąc, w którym powinieneś/powinnaś rozpieszczać go/ją na każdym kroku. Być może jesteście gotowi na coś nowego, a Wasza ulubiona zabawka powinna w końcu zostać wymieniona… cokolwiek to jest, zadbaj o to, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Dla singli, spontaniczne randki typu z ang. „speed date” w okresie świątecznym mogą być całkiem dobrym pomysłem. To będzie nie tylko miły wieczór, ale także szansa na znalezienie miłości swojego życia.

Rozpieść siebie lub swojego partnera/swoją partnerkę…

Horoskop seksualny dla Skorpiona (24 października – 22 listopada)

Scorpio

Pozostaw wszystko, z czym się zmagasz w grudniu, Skorpionie. Poświęć swoją energię na to, co sprawia, że jesteś szczęśliwy i zadowolony oraz osobom przy których czujesz się dobrze i bezpiecznie. Jeżeli potrafisz uporządkować swoje myśli, to jest to idealny miesiąc, aby zastanowić się nad minionym rokiem i uporządkować swoje cele. Co poszło dobrze, a co nie w 2023 roku i jak zapowiada się rok 2024?

Jednym z tych celów jest oczywiście Twoje życie miłosne. Jeżeli masz partnera lub partnerkę, to wiesz, że jest on lub ona dla Ciebie wszystkim. Postaw swój związek na pierwszym miejscu i spraw, by Twój partner lub Twoja partnerka znaleźli się w centrum uwagi! Zwłaszcza, że zostawiając rok 2023 za sobą, masz teraz więcej miejsca na nowe, ekscytujące kroki w swoim życiu. Jako singiel lub singielka najlepiej wiesz, czego szukasz w związku, ale święta to czas dla rodziny i przyjaciół. Kto wie, co czeka Cię w przyszłym roku…?

Pozostaw wszystko za sobą z pomocą…

Horoskop seksualny dla Strzelca (23 listopada – 22 grudnia)

Sagittarius

Strzelcu, w zeszłym miesiącu musiałeś wszystko uporządkować, ale teraz już wiesz, w jaki sposób podjąć wszystkie decyzje do końca roku. Nadchodzi nowy rok i po prostu nie chcesz już wracać do przeszłości. Czysta karta jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Rozwiązywanie problemów jest dobre, ale może powodować pewne napięcia między Tobą a Twoim/Twoją partnerem/partnerką (seksualną). Podejdź do tego na spokojnie i otwarcie komunikuj się z drugą osobą. Jeżeli to konieczne, zaplanujcie kilka dni dla siebie nawzajem, abyście mogli się wspólnie zrelaksować i odzyskać równowagę. Jeżeli jesteś singlem, to jest to najlepszy czas w Twoim życiu! Grudzień jest naprawdę pracowitym miesiącem i możesz się nim w pełni rozkoszować. Miłość? Gwarantujemy, że pojawi się, gdy będziesz na to otwarty/-a.

Wycofaj się z…

Horoskop seksualny dla Koziorożca (22 grudnia – 20 kwietnia)

Capricorn

Koziorożcu, kończysz rok z wielkimi sukcesami! W pełni oddajesz się świątecznemu nastrojowi i masz ochotę spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, wymienić się prezentami i zjeść pyszne jedzenie. I po prostu masz na to większą ochotę, jeśli wiesz, co mam na myśli 😉 W grudniu naprawdę szukasz prawdziwej namiętności.

Jeżeli masz partnera lub partnerkę (seksualną), to czasem Wasz związek nieco ucierpi z powodu gorączkowego charakteru świąt, ale Ty i Twój partner/Twoja partnerka zawsze wiecie, jak to naprawić. W szczególności w sypialni, co jest oczywiste. Jesteście otwarci na przekraczanie granic i komunikujecie mnóstwo rzeczy, których chcecie spróbować w łóżku. Jako singiel lub singielka również lubisz eksperymentować, czy to w pojedynkę, czy z ciekawą osobą poznaną na Tinderze. Rozpoczynasz rok 2024 z mocnymi akcentami!

Spróbuj czegoś nowego z…

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?