Horoskop seksualny na luty 2024 r.

aquarius

Płatki róż, czekoladki i długie, romantyczne noce spędzone w łóżku… Walentynki po raz kolejny nadchodzą wraz z bukietem kwiatów i obietnicą rozkosznych orgazmów. Czy Amorek strzeli swoją miłosną strzałą w Twoje serce? Dowiedz się tego z horoskopu seksualnego!

Horoskop seksualny dla Wodnika (21 stycznia – 20 lutego)

Aquarius

Wodniku, luty to miesiąc miłości, a dla Ciebie oznacza to zapach róż i piękny blask księżyca! Uczucia z początku stycznia stają się coraz głębsze, a Ty doświadczasz swojego życia miłosnego o wiele intensywniej, niż mogłeś być do tego przyzwyczajony. W lutym założysz prawdziwą parę różowych okularów i będziesz kroczył przez życie z głową w chmurach, więc nadszedł czas, aby sprawić, by to zaowocowało.

Poświęć czas i energię na znalezienie kochającego partnera/kochającej partnerki lub na budowanie relacji z obecnym partnerem/obecną partnerką. Zamiast randki w dniu Walentynek, wybierz się na weekendowy wypad, aby wzmocnić Waszą wzajemną więź. Razem odkrywajcie nowe, ekscytujące doznania w sypialni, aby Wasze emocje wzniosły się ponad różowe obłoczki!

Załóż różowe okulary z…

Horoskop seksualny dla Ryb (19 lutego – 20 marca)

Pisces

Rok rozpoczął się od wspaniałych fajerwerków, Rybo, ale luty będzie o wiele spokojniejszy w porównaniu do stycznia. Masz ograniczoną energię i dlatego ważne jest, aby odpowiednio podzielić ją między obowiązki i bliskich, którzy są dla Ciebie naprawdę ważni. Dlatego też dla osób samotnych ten miesiąc nie jest odpowiednim czasem na rozpoczęcie umawiania się na randki. Ale nie martw się, wiosenne uczucia wkrótce nadejdą.

Jeżeli jesteś w związku, pozwól swojemu partnerowi/swojej partnerce na to, by Cię rozpieszczał/(-a). Skupcie się na sobie nawzajem, swoim zdrowiu (seksualnym) i podejdźcie do kwestii seksualnych nieco łagodniej. Masujcie się nawzajem bez dotykania stref erogennych lub urządźcie sobie uroczą sesję pocałunków bez doprowadzania do seksu. Poznajcie się nawzajem podczas kameralnych, intymnych chwil.

Pozwól się rozpieszczać z…

Horoskop seksualny dla Barana (21 marca – 20 kwietnia)

Aries

Baranie, z pewnością nie masz ochoty na wszystkie atrakcje związane z obchodami Walentynek. Nie jest to niczym złym, ponieważ miłość nie zawsze musi być upubliczniana. Jeżeli jednak masz partnera lub partnerkę, z pewnością doceni to, że zrobisz coś romantycznego za zamkniętymi drzwiami. Tylko Ty, Twój partner lub Twoja partnerka i namiętne chwile w sypialni.

Z tego powodu erotyczne iskry będą tryskały! Twój status związku nie ma tu większego znaczenia, ponieważ odkryjesz tyle samo w pojedynkę, co z partnerem lub partnerką. Nowa zabawka, nowa technika masturbacji lub pozycja seksualna… to jest to, w co inwestujesz swoją energię. I bądźmy szczerzy: żadne pudełko czekoladek tego nie przebije.

Naładuj swoje baterie z…

Horoskop seksualny dla Byka (21 kwietnia – 21 maja)

Taurus

W lutym znajdujesz się w niezwykle silnej pozycji, Byku! Twoje poczucie pewności siebie gwałtownie wzrośnie, co sprawi, że osiągniesz niesamowite rezultaty. Jeżeli jesteś singlem lub singielką, oznacza to, że jesteś otwarty/-a na miłość i możesz po prostu znaleźć nową płomienną sympatię w aplikacji randkowej lub podczas spotkania towarzyskiego. Zdecydowanie nie jesteś jedyną osobą, która ma na to ochotę w okresie walentynkowym!

Bez względu na to, czy jesteś w związku, czy masz przelotną znajomość, zaskocz swojego partnera seksowną bielizną lub zabawkami erotycznymi. Podejmowana inicjatywa będzie miała pozytywny wpływ na Twoje życie intymne. Oczywiście nie zapominaj o konieczności komunikowania się ze swoim/swoją (łóżkowym/(-ą)) partnerem/partnerką, o tym co jemu/jej się podoba, ale z Twoimi nieodpartymi wdziękami, nie ma rzeczy, które mogłyby się nie udać!

Przejmij inicjatywę z…

Horoskop seksualny dla Bliźniąt (21 maja – 20 czerwca)

Gemini

Chwilowo nie jesteś pewien, w którą stronę podążać, Bliźniaku, i to jest całkowicie w porządku! Tak, całe to porównywanie i analizowanie może być czasami wyczerpujące, a cała ta niepewność może powodować pewne napięcia między Tobą a Twoją/Twoim ukochaną/ukochanym. Jednakże Twoje wybory w lutym mogą znacząco wpłynąć na Twoje życie osobiste, więc nie zmuszaj się do szybkiego rozwiązania problemów i nie pal za sobą mostów.
Niezależnie od tego, czy jesteś singlem/singielką, czy jesteś w związku, tegoroczne Walentynki będą pełne erotycznego napięcia. Pozbądź się negatywnych myśli i upewnij się, że lista rzeczy do zrobienia jest już gotowa, ponieważ będziesz chciał/(-a) ograniczyć czynniki rozpraszające Twoją uwagę. 😉

Ucieknij od codziennej rutyny z…

Horoskop seksualny dla Raka (22 czerwca – 23 lipca)

Cancer

Jesteś na fali, Raku! Otwierając się na nowe pomysły i działania, będziesz w pełni cieszyć się miesiącem lutym. Zabierz więc swojego/swoją partnera/partnerkę na randkę lub osobę z którą się spotykasz na wspólną przygodę, a odczujesz ogromny wzrost libido, który objawi się w zaskakujących miejscach…..

Uważaj jednak, aby nie doprowadzić do całkowitego wyczerpania, ponieważ w ciągu miesiąca możesz spodziewać się pewnych niepowodzeń zawodowych. Ważnym jest, aby mieć wystarczająco dużo energii, czasu i miejsca, aby uporać się z tym w odpowiedni sposób. Krótko mówiąc: korzystaj, ale nie trać czujności!

Tylko dobre wibracje z…

Horoskop seksualny dla Lwa (21 lipca – 20 sierpnia)

Leo

Uważaj, by się nie przepracować, Lwie. Pomimo robienia sobie przerw od czasu do czasu, nadal tak naprawdę jeszcze odpocząłeś! Ponadto ludzie otaczający Cię nie otrzymują wystarczającej uwagi, jaką chciałbyś im poświęcić. Wycisz więc telefon i skup się na tu i teraz.

Twój/Twoja ( potencjalny/-a) partner/-ka szczególnie doceni Twoje towarzystwo w tym miesiącu. Upewnij się, że nie tylko wykonujesz połączenie telefoniczne, ale również naprawdę jesteś dla nich dostępny/-a. W dłuższej perspektywie to właśnie z tego będziesz czerpać najwięcej przyjemności!

Miłosny gest z…

Horoskop seksualny dla Panny (24 sierpnia – 23 września)

Virgo

Dla wielu osób styczeń przebiegł spokojnie, Panno, ale Ty naprawdę poczyniłaś postępy. Dzięki starannemu spisaniu swoich celów i opracowaniu prawdziwego planu działania, udało Ci się wejść w przyjemny rytm. I możesz być z tego dumna/(-y)!

Wszystkie te pozytywne zmiany sprawiają, że promieniejesz, a pozytywne nastawienie rozprzestrzenia się w Twoim kręgu społecznym. Nie ma lepszego momentu na wybranie się na ekscytującą randkę lub zaproszenie partnera/partnerki do odgrywania niegrzecznych ról.

Kontynuuj z…

Horoskop seksualny dla Wagi (24 września – 23 października)

Libra

Masz za sobą świetny początek roku, Wago. Mimo to zauważasz, że stres zaczyna się nieco wkradać do Twojego życia. Częściej czujesz się zmęczona, a czasami nawet nieco rozdrażniona. To nie jest niczym złym, ale warto trochę odpocząć. Nadal trwa zima, więc naturalnym jest, że w tym miesiącu zrobisz tylko mały krok na przód.

Odpręż się zwłaszcza w sypialni, ponieważ to właśnie tam potrafisz skutecznie zadbać o siebie i/lub swojego/swoją partnera/partnerkę! Czy uważasz, że są rzeczy, które musisz jeszcze omówić ze swoim/swoją (seksualnym/-ą) partnerem lub osobą, z którą się spotykasz? W takim razie luty może nie być do tego celu odpowiednim miesiącem. Więc poczekaj chwilę, do momentu aż odzyskasz równowagę.

Znajdź relaks z…

Horoskop seksualny dla Skorpiona (24 października – 22 listopada)

Scorpio

Dobra robota, Skorpionie! Czujesz się komfortowo w swojej skórze, potrafisz znaleźć równowagę i jednocześnie czujesz się swobodnie w łóżku  Tak trzymaj! Luty to idealny miesiąc na nawiązywanie nowych intymnych relacji i pogłębianie tych już istniejących. Więź z partnerem/partnerką jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej lub masz dobry kontakt ze swoją sympatią. Niezależnie od sytuacji w której się znajdujesz, wszystko idzie po Twojej myśli. Nie zapomnij się z tego cieszyć. Zasługujesz na to!

Może być tak, że ktoś bliski stanie się o Ciebie zazdrosny i wyraźnie okaże tę zazdrość. Ostatecznie wszystko przychodzi Ci z łatwością i emanujesz tym. Jednak bez obaw, dodaj trochę swojego wdzięku, a dana osoba w mgnieniu oka ponownie stanie po Twojej stronie.

Nawiąż głęboki kontakt z…

Horoskop seksualny dla Strzelca (23 listopada – 22 grudnia)

Sagittarius

Strzelcu, masz dużą dawkę pewności siebie, którą możesz wykorzystać. Tak trzymaj! Dzięki Twojej determinacji i zaangażowaniu możesz wiele osiągnąć w tym miesiącu. Ludzie lubią przebywać w Twoim otoczeniu, więc jeżeli lubisz poznawać nowych ludzi, to właśnie teraz masz na to szansę!

W tym miesiącu możesz napotkać drobne frustracje w swoim związku, ale pamiętaj, że nikt nie jest doskonały, a Twój/Twoja partner/partnerka ma jak najlepsze intencje. Jeżeli nie jest to nic ważnego, to spróbuj odpuścić. Czy jesteś singlem lub singielką? Więc nie dokonuj zbyt szybkiej oceny podczas pierwszej randki. Nikt nie jest najlepszą wersją siebie, gdy do głosu dochodzi zdenerwowanie. Czy istnieją przeszkody nie do przezwyciężenia? To przynajmniej daj swojej/swojemu partnerce/partnerowi drugą szansę.

Uwolnij swoje emocje dzięki…

Horoskop seksualny dla Koziorożca (22 grudnia – 20 kwietnia)

Capricorn

W tym miesiącu masz zapewniony spokój, Koziorożcu. Delektuj się tym! Czasami może to przypominać ciszę przed burzą, ale nie pozwól, by ta myśl Cię rozproszyła. Po prostu dobrze sobie radzisz, więc możesz być z siebie dumny/-a.

Czy jesteś w związku? W takim razie luty jest idealnym miesiącem na zrobienie kolejnego kroku w swoim związku. Twój/Twoja partner/partnerka doceni to, że chcesz zrobić kolejny krok naprzód w Waszym związku. Czy jesteś singlem lub singielką? Czasami możesz czuć się trochę niepewnie, wybierając kierunek w swoim życiu randkowym. Nie martw się, masz już wszystkie odpowiedzi! Po prostu kieruj się przeczuciem, a automatycznie wybierzesz właściwą drogę.

Podążaj za swoją intuicją z…

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?