Horoskop seksualny na marzec 2024 r.

pisces

Pożegnaj mroźne, ciemne zimowe dni – nadeszła wiosna! Czy zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób wiosna wpłynie na Twoje życie seksualne i miłosne? Odkryj to w horoskopie seksualnym na marzec 2024 roku.

Horoskop seksualny dla Wodnika (21 stycznia – 19 lutego)

Aquarius

Po tym miesiącu pełnym wrażeń i romantycznych uniesień, nie jest zaskoczeniem, że potrzebujesz naładować baterie, Wodniku. Nie martw się, bo Twój/Twoja partner/partnerka lub sympatia z pewnością to zrozumie! Ponadto pozwala to jeszcze bardziej budować atmosferę oczekiwania na to, co ma nadejść  

Odpocznij i przez jakiś czas rób tylko to, na co masz ochotę, a w ciągu miesiąca wrócisz do pełni sił. Czy chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć inspirację, której potrzebujesz!

Rozpieszczajcie się nawzajem…

Horoskop seksualny dla Ryb (19 lutego – 20 marca)

Pisces

Zawsze dokładasz wszelkich starań, aby wszyscy byli szczęśliwi, Rybo. To bardzo fajna cecha charakteru! Ale bądź ostrożna, ponieważ byłoby szkoda, gdyby Twoje relacje – przyjacielskie lub uczuciowe – zostały zbyt mocno wytrącone z równowagi.

Dobrze jest od czasu do czasu wykonać krok w tył i zobaczyć, co się stanie. Dotyczy to nie tylko sytuacji, gdy nadal się umawiasz się na randki, ale także gdy jesteś w stałym związku. Poznaj swoją wartość i nie zapomnij o nagradzaniu siebie od czasu do czasu!

Zachowaj równowagę dzięki…

Horoskop seksualny dla Barana (21 marca – 20 kwietnia

Aries

Luty był dla ciebie tylko preludium, Baranie. 😉

W trakcie trwania miesiąca marca poziom napięcia, a także libido, jeszcze bardziej wzrosną. Pozwól sobie ponieść się temu, ale uważaj, aby nie przesunąć granicy zbyt mocno. Ostatecznie możesz tego żałować, zarówno w sypialni, jak i poza nią!

Unikaj sytuacji, w której osiągasz swoje najlepsze chwile zbyt wcześnie i przez resztę miesiąca musisz zmagać się z uczuciem pustki? Możemy temu zaradzić.

Wszystko pod kontrolą z…

Horoskop seksualny dla Byka (21 kwietnia – 21 maja)

Taurus

Dla ciebie, Byku, marzec to przede wszystkim czas na poświęcony relacjom. Nie tylko z ludźmi w twoim otoczeniu, ale także z samym/samą sobą. Czujesz się pewnie i zmierzasz prosto do celu. Nic nie stanie ci na drodze do osiągnięcia tego, czego pragniesz. Poznasz interesujących ludzi, którzy pomogą ci spełnić twoje marzenia i pragnienia. W rzeczywistości istnieje prawdopodobieństwo, że pojawi się wyjątkowa osoba, która może stać się dla ciebie kimś więcej. Wejdź więc w ten miesiąc z otwartym sercem i nie bój się zmian.

Czy jesteś w związku? W tym miesiącu skup się bardziej na własnej przyjemności i wypróbuj nowe sposoby stymulacji. Można to oczywiście zrobić we własnym zakresie, ale o wiele przyjemniej jest zaangażować w to swojego/swoją partnera/partnerkę. Bądź kreatywny w łóżku, a z pewnością zauważysz, co przynosi efekty, a co nie. Możemy założyć się, że przed końcem miesiąca wspólnie odkryjecie nowe strefy erogenne. A kto wie, może nawet zyskasz zupełnie nowe umiejętności i ulubione pozycje seksualne!

Bądź kreatywny z…

Horoskop seksualny dla Bliźniąt (21 maja – 20 czerwca)

Gemini

W tym miesiącu masz dobrą energię, Bliźniaku! Masz na to ochotę i realizujesz wszystkie swoje cele z doskonałym nastrojem. Rozkoszuj się tym, ale nie musisz się od razu spieszyć. Podziel swoją energię na dłuższy okres, także w sypialni, aby czerpać płynące z niej korzyści przez cały miesiąc. Twój/Twoja partner/-ka (seksualny/-a) będzie Ci za to wdzięczny/-a . 😉

Poza energią fizyczną, w marcu również kreatywność nabierze rozpędu. Zwłaszcza jeżeli masz plany lub pomysły związane ze swoim życiem seksualnym i miłosnym, to właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować! Zrób więc kolejny krok bez chwili zastanowienia i zaufaj, że wszystko ułoży się tak, jak tego chcesz.

Czerpanie radości i przyjemności z…

Horoskop seksualny dla Raka (22 czerwca – 23 lipca)

Cancer

W tym miesiącu, Raku, zadbaj trochę o siebie. Z pewnością w marcu spotkasz osoby, które początkowo ocenisz inaczej niż są one w rzeczywistości. Nie dlatego, że oni udają, że jest inaczej, ale dlatego, że sam/-a wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Zwróć na to szczególną uwagę, jeżeli regularnie umawiasz się na randki. Nie warto od razu zakładać, że udało ci się kogoś dobrze poznać, ale zamiast tego należy zadawać wiele pytań. W ten sposób możesz mieć pewność, że nie spotkasz się z żadnymi rozczarowaniami, gdy wspólnie spędzicie noc lub zakończycie randkę na późniejszym etapie.

Nawet jeżeli jesteś w związku, ważne jest, aby nie brać swojego/swojej partnera/partnerki za pewnik. Komunikujcie się ze sobą, zarówno w sypialni, jak i poza nią. Popadnięcie w rutynę jest nieuniknione w długim związku i nie jest to wcale czymś złym. Upewnij się jednak, że rutyna nie stanie się dla ciebie uciążliwa. Nieustannie analizujcie nawzajem swoje oczekiwania i pragnienia i podążajcie z nurtem. Pamiętaj: Ludzie nieustannie się zmieniają, podobnie jak twój związek!

Zanurz się w głębię z…

Horoskop seksualny dla Lwa (21 lipca – 20 sierpnia)

Leo

Dobra robota Lwie. W tym miesiącu z entuzjazmem zaczynasz pracować nad różnymi rzeczami i jak się okazuje, we wszystkim jesteś dobry! Ale ma to również wadę… otaczający cię ludzie mogą reagować na to zazdrością.

Wszystkie te dopasowania na Tinderze, udane randki, deklaracje miłości lub szalenie gorący seks są dla ciebie czymś wspaniałym, ale upewnij się, że nie zaczniesz się przechwalać. Ciesz się swoim sukcesem w ciszy. Niemniej jednak, świetnie, dobra robota!

Świętuj swój sukces z…

Horoskop seksualny dla Panny (24 sierpnia – 23 września)

Virgo

Ten miesiąc nauczy cię wielu nowych rzeczy. Panno. Otwórz się na nowe doświadczenia i doznania. W życiu codziennym, w pracy, ale także w sypialni. 😉 Naprawdę, ten miesiąc jest idealny na odkrycie czegoś nowego.

Po tym okresie będziesz nową, ulepszoną wersją siebie. Może nie od razu zdasz sobie z tego sprawę, ale na pewno zauważą to osoby wokół ciebie. Ludzie chcą przebywać w twojej obecności i z pewnością zauważysz, że jakaś osoba będzie tobą bardzo zainteresowana…

Odkryj coś nowego z…

Horoskop seksualny dla Wagi (24 września – 23 października)

Libra

Przygotuj się, Wago. To będzie pracowity miesiąc! Nie przejmuj się, jeśli na poziomie osobistym zajdą duże zmiany. Gwiazdy zapowiadają zmianę!

Oprócz zmian, możesz również spodziewać się okresów wahań nastroju. Najlepiej można sobie z tym poradzić, poświęcając czas dla siebie i nie dążąc do spełniania oczekiwań innych. To dla ciebie „ czas dla siebie w marcu”.

Spraw, by czas dla siebie był jeszcze przyjemniejszy dzięki…

Horoskop seksualny dla Skorpiona (24 października – 22 listopada)

Scorpio

Skorpionie, nowy rok rozpoczyna się w przyjemnym rytmie. Nadchodzi czas stabilności, przynosząc bezpieczne i pełne miłości wibracje. I przekonasz się, że naprawdę będziesz tego potrzebować przez jakiś czas! W marcu po prostu pragniesz się przytulić i porozmawiać o swoich uczuciach. Szukaj więc tego głębokiego połączenia ze swoim (potencjalnym/potencjalną) partnerem/partnerką.

Być może nie masz kogoś, z kim mógłbyś podzielić się swoimi uczuciami, a w takim przypadku marzec może być dla ciebie nieco depresyjnym okresem. Staraj się tego unikać i znajdź bliskich, z którymi możesz wyrazić siebie.

Jeszcze bardziej intymne chwile z…

Horoskop seksualny dla Strzelca (23 listopada – 22 grudnia)

Sagittarius

Dobrze sobie radzisz, Strzelcu! W zeszłym miesiącu udało ci się już opanować kwestię pewności siebie i w tym miesiącu zachęcamy Cię do dalszej kontynuacji. Czujesz się dobrze, jesteś zrelaksowany/-a i niezwykle stabilny/-a w życiu. Przyciągasz właściwych ludzi dzięki swojej pozytywnej energii, więc jeżeli jesteś singlem lub singielką, to teraz nadszedł czas, aby wykonać swój pierwszy krok. Czy faktycznie pojawiła się wiosenna ekscytacja?

Chociaż jest to dobry miesiąc na poznawanie nowych ludzi, to nie jest to miesiąc na miłość. Co prawda umawianie się na randki nie będzie problemem, ale nie znajdziesz też odpowiedniego czasu na budowanie głębszych relacji. Nie martw się, to nastąpi samoistnie!

Płyń na tej fali z…

Horoskop seksualny dla Koziorożca (22 grudnia – 20 kwietnia)

Capricorn

Niestety, w marcu Koziorożcu poczujesz się nieco rozczarowany. Niewykluczone, że pociągała cię niewłaściwa osoba, która teraz odeszła na dalszy plan. Trudno jest powstrzymać się od myśli, że zawsze będziesz sam, jeżeli obecnie jesteś singlem. Ale nie martw się! To oczywiście nie jest prawdą.

Ważne jest teraz, aby skupić się na sobie i odwrócić swoją uwagę ulubionym sportem, hobby lub wycieczkami z rodziną lub przyjaciółmi! A kto wie, być może miłosne wyznanie czeka tuż za rogiem. 😉

Stawiaj się na pierwszym miejscu z…

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?