Jak korzystać z pompki do pochwy

how to use a pussy pump

Pompka do pochwy to zabawka, której nie znajdziesz na każdym stoliku nocnym, ale niektóre kobiety je mają. Są też panie, które są jej po prostu ciekawe. Chcesz zaspokoić swoją ciekawość i wypróbować pompkę do pochwy? Ale może nie jesteś do końca pewna, co dokładnie ona robi i jak działa? Bez obaw! Na tym blogu wyjaśnimy wszystko krok po kroku.

Co robi pompka do pochwy?

Za pomocą takiej pompki możesz zassać całą pochwę, wargi sromowe lub łechtaczkę Kiedy więcej krwi jest pompowane do pochwy, powoduje to jej obrzęk i zwiększenie wrażliwości. Każdy dotyk jest wtedy intensywniej przeżywany! Do pompowania używa się ściskanej piłeczki lub miecha. Przyłóż część ssącą na wybrane strefy erogenne, aby pochwa zaczęła nabrzmiewać. Uważaj, jak to robisz: nie możesz używać pompki do pochwy tak po prostu. Dlatego zawsze postępuj zgodnie z poniższymi krokami!

Piękniejsze i pełniejsze wargi sromowe

Nawet jeśli jako kobieta chcesz mieć pełniejsze i piękniejsze wargi sromowe lub chcesz wykreować bardziej atrakcyjny wygląd dla swojego partnera/partnerki zabawki te na pewno Ci w tym pomogą. Kobiety, które są niepewne swoich warg sromowych, mogą korzystać z pompki do pochwy, aby czerpać więcej przyjemności z gry wstępnej i seksu! Może ona nawet zadecydować o tym, czy będziesz mieć orgazm. Dzięki zwiększonej wrażliwości wiele kobiet jest w stanie szybciej szczytować!

„Dzięki pompce do pochwy możesz czerpać więcej przyjemności z gry wstępnej i seksu!”

Dla kogo jest odpowiednia jest pompka do pochwy?

Pompka do pochwy może na pierwszy rzut oka wyglądać trochę zaskakująco. Nie wygląda na standardową zabawkę erotyczną i jest nie do porównania z wibratorem. Pompkę ma (kilka) guzików i akcesoria.

Wcześniej można je było tylko podziwiać wśród zabawek do BDSM, ale to już przeszłość. Ta zabawka przyjemności znalazła wkrótce swoją drogę do sypialni! Pompka do pochwy jest w rzeczywistości bardzo przystępną zabawką erotyczną.

vagina pomp

Jak używać pompki do pochwy:

  1. Nanieś trochę lubrykantu na zewnętrzną krawędź pompki. Dzięki temu będzie ona nie tylko wygodniejsza w użyciu, ale także łatwiej wytworzy się próżnia.
  2. Upewnij się, że zawór pompki jest zamknięty i nie wypuszcza powietrza.
  3. Przyłóż pompkę do wybranego obszaru. Niektóre modele pasują do całej pochwy, inne tylko do łechtaczki.
  4. Przytrzymaj część ssącą jedną ręką. Pompuj aż zabawka będzie dobrze przylegać. Kontynuuj pompowanie, aż zobaczysz, że Twoje wargi sromowe puchną. Może to wydawać się trochę dziwne, ale absolutnie nie powinno boleć! Uważaj na skórę. Jeśli przyklei się do obudowy, pompowanie staje się trudniejsze, a Ty możesz nabawić się obtarć.
  5. Odkręć teraz dopływ powietrza. Ostrożnie zdejmij pompkę i ciesz się nabrzmiałymi wargami i wrażliwością łechtaczki i/lub pochwy!

Wskazówki bezpieczeństwa

Bardzo ważne jest, aby pamiętać o kilku wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa, aby zapobiec obrażeniom pochwy. Zwłaszcza jeśli zamierzasz bawić się pompką z partnerem lub jeśli używasz jej po raz pierwszy. Przeczytaj poniższe wskazówki.

  1. Jeśli czujesz się niekomfortowo – zatrzymaj się! Na początku stosowanie pompki może wydawać się trochę dziwne, ale na pewno nie może powodować żadnego bólu.
  2. Nie posuwaj się za daleko. Pompowanie do maksimum może skutkować obrażeniami, a ponadto możesz uszkodzić zabawkę.
  3. Stosowanie pompki do pochwy jest całkowicie bezpieczne, jeśli ograniczysz jej użycie do kilku minut Tylko przy dłuższym stosowaniu pompki kilkukrotnie w ciągu dnia może wystąpić trwały efekt obrzęku.
„Dzięki tym wskazówkom możesz zapobiec poważnym obrażeniom pochwy”.
  1. Poszukaj takiej pompki, która jest najbliższa wymiarom Twojej pochwy, aby uniknąć rozczarowania. Zbyt duża może uszkodzić obszar wokół odbytu, za mała jest bardzo niewygodna, ponieważ nie będzie obejmować pożądanych obszarów. Pochwę mierzy się poprzez zmierzenie tuż nad łechtaczką do krocza (obszar pomiędzy pochwą a odbytem). Zmierz również szerokość obu warg sromowych. Poszukaj pompki o wymiarach najbliższych Twojej pochwie
  2. Seks i masturbacja są w porządku po zabawie pompką, ale użyj wystarczającej ilości lubrykantu – podciśnienie może powodować uczucie suchości!

Masz jeszcze jakieś pytania na temat używania pompki do pochwy? A może chcesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem? Zostaw komentarz pod artykułem 😉

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 komentarz

Zdzisław
24 kwietnia, 2023 6:28 pm

Czy po zabawie wypuszczamy powietrze

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?