Jak… korzystać z uprzęży strap-on samej lub z dildo

strap-on

Kiedy myślisz o uprzęży strap-on, najczęściej kojarzysz to z seksem lesbijek. Jednak ten przydatny gadżet jest przeznaczony nie tylko dla par jednopłciowych! Cieszy się on dużą popularnością również wśród par heteroseksualnych. Jakiej uprzęży strap-on będziesz używać? I na co musisz zwrócić uwagę? Wszystkie niezbędne informacje o uprzęży strap-on zamieściliśmy w naszym wpisie.

Co znajdziesz w tym artykule?

Do czego można używać uprzęży strap-on?

Dildo strap-on jest zakładane zwykle przez kobietę w celu penetracji partnera lub partnerki waginalnie, analnie lub oralnie. Mówiąc krótko, kobieta tworzy penisa, z którego będzie korzystać.

Chociaż uprząż strap-on wydaje się być odpowiednia głównie do seksu lesbijskiego, coraz częściej używają jej pary heteroseksualne. To wszechstronna zabawka, która może wspaniale urozmaicić życie seksualne każdego.

„Dildo strap-on jest zakładane zwykle przez kobietę w celu penetracji partnera lub partnerki waginalnie, analnie lub oralnie”.

voorbinddildoPegging

W związkach heteroseksualnych kobieta może dokonać analnej penetracji swojego partnera dzięki dildo strap-on. Ta praktyka nazywana jest peggingiem. To powszechny, całkowicie normalny akt seksualny.

Stymulacja odbytu sprawia wielką przyjemność wielu mężczyznom, ponieważ stymuluje prostatę. Prostata, zwana także męskim punktem G, to gruczoł umiejscowiony w silnie unerwionej strefie. Nerwy, które tam się znajdują, kontrolują funkcje organizmu, takie jak erekcja i wytrysk. Stymulowanie tego obszaru może więc prowadzić do bardzo przyjemnych i intensywnych odczuć.

Rodzaje uprzęży strap-on

Zazwyczaj strap-on składa się z dwóch elementów: uprzęży i dilda. Uprząż zakłada się na biodra i mocuje do niej dildo. W zależności od celu, w jakim ma być używane, dostępne są różne rodzaje dilda strap-on.

Uprząż strap-on

strap on harnas

Uprząż strap-on jest dostępna w różnych rozmiarach i mogą ją nosić osoby o różnej budowie ciała i posturze. Rozmiar wielu uprzęży można regulować za pomocą regulowanych pasków. Uprzęże, które nie mają tej funkcji, możesz kupić w swoim rozmiarze.

Najczęściej są one wykonane z nylonu, poliestru lub PVC. Te materiały są wygodne w noszeniu. Mimo iż uprząż skórzana wytrzyma dłużej, to jednak skóra jest bardziej wrażliwym materiałem i z czasem się rozciągnie.

Kupujesz uprząż i dildo oddzielnie? Zwróć uwagę na średnicę zabawki. Powinna idealnie pasować do pierścienia w uprzęży.

Dildo strap-on z otworem

Dildo strap-on z otworem to jedyny rodzaj uprzęży strap-on, którą mogą nosić mężczyźni. Dildo jest puste w środku i może być nakładane na penisa. Aby utrzymać dildo z otworem w miejscu, można je zamocować do uprzęży strap-on.

Przeznaczone dla: mężczyzn.

Podwójna uprząż strap-on

Jej nazwa zdradza wszystko: podwójna uprząż strap-on składa się z dwóch dildo. Jest ona szczególnie przydatna dla kobiet, które chcą zadowolić swojego partnera i jednocześnie same dobrze bawić. Wewnątrz uprzęży znajduje się drugie dildo, które zadowoli noszącego.

Uwaga! Aby zamocować dwa dilda, potrzebujesz specjalnej uprzęży strap-on, która oferuje taką możliwość.

Przeznaczone dla: kobiet (zarówno hetero-, jak i homoseksualnych).

Dildo z przyssawką

Dildo z przyssawką to wielofunkcyjna zabawka, którą można łatwo przypiąć do uprzęży. Idealnie sprawdzi się również podczas seksu w pojedynkę, ponieważ przyssawkę można przymocować do dowolnej gładkiej powierzchni.

Dilda z przyssawkami są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Możesz wybrać dildo o kształcie odpowiednim do stymulacji punktu G lub prostaty lub podwójne dildo z przyssawkami. To ostatnie idealnie sprawdzi się przy podwójnej penetracji, tj. jednoczesnej penetracji pochwy i odbytu.

Przeznaczone dla: kobiet (zarówno hetero-, jak i homoseksualnych).

Dildo z przyssawkami do również wygodne rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn podczas solowej zabawy.

Dildo strap-on bez uprzęży

Dildo strap-on bez uprzęży to, jak sama nazwa wskazuje, dildo bez uprzęży. Ten rodzaj został specjalnie zaprojektowany dla kobiet, które mogą włożyć krótszą część zabawki do pochwy. Druga jej część służy do zaspokojenia partnera lub partnerki. Dildo tego rodzaju nie ma uprzęży, która utrzymywałaby je w miejscu. Dlatego tak ważne w tym przypadku jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Dildo nie może być zbyt małe, bo może „wyskoczyć” podczas stosunku.

Przeznaczone dla: kobiet (zarówno hetero-, jak i homoseksualnych).

Jak używać dilda strap-on

Aby czerpać jak najwięcej przyjemności z używania dilda strap-on, należy pamiętać o kilku kwestiach:

  • Wybierz rodzaj dilda strap-on, którego chcesz użyć. Wybór zależy od tego, w jaki sposób chcesz penetrować lub być penetrowaną przez partnera.
  • Następnie upewnij się, że uprząż ma odpowiedni rozmiar. Seks przyniesie najwięcej przyjemności wtedy, gdy uprząż będzie się wygodnie nosić.

Znasz już idealny model i rozmiar? Wybierz właściwą chwilę, aby cieszyć się tą zabawką.

  • Najpierw załóż uprząż. Zwykle można w nią wejść i wyregulować paski z boku. Pamiętaj, żeby nie zapinać jej zbyt ciasno.
  • Zamocuj dildo do uprzęży.
  • Nie rozpoczynaj penetracji od razu. Zbuduj napięcie i pozwól, abyście z partnerem oboje poczuli pełne podniecenie. Możesz zacząć od delikatnego masażu odbytu, a następnie przejść do pieszczot i penetracji palcami.
  • Użyj sporej ilości lubrykantu, szczególnie podczas penetracji analnej.

Uwaga! Po penetracji analnej nigdy nie używaj tego samego dildo od razu do penetracji waginalnej. Bakterie z odbytnicy mogą dostać się do pochwy przez dildo, powodując potencjalnie nieprzyjemne infekcje.

Wskazówka! Idealną pozycją do peggingu dla mężczyzn jest położenie się na plecach i podciągnięcie kolan. Pozycja na pieska również ułatwia penetracje partnera za pomocą dilda strap-on.

Kusi cię, żeby wypróbować dildo strap-on?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?