Jak prawidłowo dobrać rozmiar pierścienia erekcyjnego?

right-size-cock-ring

Szukasz fajnego pierścienia erekcyjnego, ale nie wiesz, jaki rozmiar wybrać? To czytaj dalej! Aby pomóc Ci określić najlepszy rozmiar, stworzyliśmy ten przewodnik krok po kroku. Wykonaj poniższe czynności, a szybko poznasz odpowiedni rozmiar!

Jaki jest mój rozmiar pierścienia erekcyjnego?

Dobór odpowiedniego rozmiaru pierścienia erekcyjnego to bardzo ważna kwestia. Nie chcesz stracić czucia w swoim penisie, ale ważne jest również, aby zabawka nie zsuwała się podczas stosunku.

Poza pierścieniami o sztywnym rozmiarze istnieją również rozciągliwe pierścienie erekcyjne, które pasują na każdego. Jeśli korzystasz z takiego właśnie modelu, nie musisz wykonywać poniższych instrukcji. Jednak w przypadku pierścieni wykonanych ze stałego, sztywnego materiału (np. metalu), ważne jest, aby znać swój rozmiar.

„Jeśli korzystasz z rozciągliwego pierścienia lub takiego, który ma możliwość regulacji rozmiaru, nie musisz wykonywać poniższych instrukcji. Takie modele pasują na każdego”.
  1. Przede wszystkim penis musi być w stanie wzwodu.
  2. Zmierz obwód penisa za pomocą sznurka lub sznurówki. Pierścień nakłada się na podstawę penisa przy włosach łonowych.
  3. Przyłóż sznurek lub sznurowadło do linijki i zmierz obwód penisa w centymetrach.
  4. Otrzymany wynik podziel przez liczbę π (pi). Jeśli Twój kalkulator nie ma takiego przycisku, podziel obwód przez 3,14.
  5. Gotowe, określiłeś swój rozmiar! Teraz zostało Ci już tylko podjęcie decyzji, który pierścień erekcyjny chcesz! Możesz wybierać spośród różnych materiałów, takich jak silikon, metal czy skóra. Pierścień z wibracjami lub dołączonym korkiem analnym to również dobre opcje.


Udało Ci się określić swój rozmiar pierścienia erekcyjnego?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 komentarz

Draft
21 sierpnia, 2022 7:14 am

Nie wszystkie rozciągniętą pasują na każdy rodzaj penisa. Ja jestem w górnej średniej normie jeśli chodzi o rozmiar i korzystałem z różnych zestawów o zdarzały się za duże 🤷‍♂️

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?