Kobieca ejakulacja — dowiedz się, jak wywołać kobiecy wytrysk!

how to squirt

Tak, nie przesłyszałaś się — kobiety również mają wytrysk! Możesz go wywołać samodzielnie, ale możesz również pokazać partnerowi, jak do tego doprowadzić. Chociaż tylko niewielka liczba kobiet może trysnąć dalej niż mężczyzna, większość jest w stanie wytwarzać mlecznobiały płyn pochwowy, jeśli ich punkt G jest odpowiednio stymulowany. Wymieniliśmy 5 przydatnych wskazówek, które z pewnością pomogą ci wywołać kobiecy wytrysk. Przygotuj się na niesamowite wrażenia!

Kobieca ejakulacja — tak to się robi!

1. Odpręż się

Przygotowanie to podstawa. Jeśli chcesz wywołać wytrysk, musisz pozbyć się wszelkich zahamowań mentalnych. Jeśli się nie odprężysz, nic z tego! Zanim przejdziesz do rzeczy, upewnij się, że wszystko jest przygotowane — pomyśl o ręczniku, aby złapać płyn, lubrykancie, czystym otoczeniu i przyciętych paznokciach. Możesz także włączyć relaksującą muzykę, aby wprowadzić się w nastrój, z partnerem czy bez niego.

2. Opróżnij pęcherz

Pamiętaj, aby wcześniej skorzystać z toalety. Orgazm z ejakulacją powoduje takie samo uczucie, jak wtedy, gdy chcesz oddać mocz. Dziej się tak, ponieważ twoje ciało wykorzystuje te same mięśnie. Oczywiście utrudnia to pozostanie w stanie odprężenia, ale z pustym pęcherzem łatwiej będzie ci uwolnić się od tego uczucia.

„Orgazm z ejakulacją powoduje takie samo uczucie, jak wtedy, gdy chcesz oddać mocz”.

3. Podnieć się

Aby wywołać ejakulację, musisz postarać się o odpowiednie nastawienie. Ważne, aby odczuwać maksymalne możliwe podniecenie. Spróbuj odczekać chwilę, zanim dotkniesz pochwy lub odbytu i zbadaj inne strefy erogenne. Twój partner ci w tym pomaga? Na grę wstępną przeznacz tyle czasu, ile potrzebujesz i niczego nie pospieszaj. Poczekaj z użyciem palców i przez chwilę omijaj okolicę łechtaczki. Partner może na przykład spróbować pocałować okolicę pochwy i powoli przechodzić dalej.

How to squirt

4. Najpierw orgazm

Kiedy jesteś wystarczająco podniecona, możesz najpierw chcieć dojść „jak zwykle”. Kobieta może doświadczać orgazmu kilka razy z rzędu. „Normalny” orgazm zapewnia wystarczającą siłę, lecz płyny pozostają tam na dole. Wystarczająca ilość energii, ale także odpowiednie odprężenie i nawilżenie mogą wywołać wytrysk!

5. Stymulacja punktu G

Jeśli chcesz choć zbliżyć się do wytrysku, musisz stymulować punkt G. Użyj w tym celu środkowego i wskazującego palca i powoli wsuń do środka dłoń skierowaną ku górze. Punkt G znajduje się jakieś 5 cm w głąb pochwy. Na górze, na poziomie łechtaczki, poczujesz lekkie zgrubienie. Znalazłaś? Teraz użyj obu palców i wykonaj coś w rodzaju ruchu przyzywającego — jakbyś gestem chciała kogoś przywołać — i delikatnie przesuwaj palcami po tym miejscu. Zamiast z palców, możesz skorzystać ze stymulatora punktu G.

Kiedy jesteś już blisko szczytowania, umieść środkowy palec za palcem wskazującym, aby wywrzeć większy nacisk. Orgazm jest coraz bliżej. To uczucie może być bardzo podobne do tego, kiedy czujesz potrzebę oddania moczu, ale dopóki pęcherz jest pusty, tak się nie stanie. Po prostu kontynuuj, a odczucie wkrótce minie. Im dłużej się stymulujesz, tym przyjemniej. Kiedy ty lub twój partner zdołacie pozbyć się tego uczucia, zbliżycie się do kobiecego wytrysku! Tuż przed orgazmem wypchnij mięśnie dna miednicy zamiast ściskać je razem, aby zwiększyć szanse na wytrysk

„Punkt G znajduje się jakieś 5 cm w głąb pochwy”.

Tak więc wszystko tkwi w tych 5 prostych krokach:

  1. Znajdź swój punkt G.
  2. Stymuluj punkt G palcami, penisem partnera lub zabawkami erotycznymi.
  3. Kontynuuj tak długo, aż poczujesz głęboko w pochwie intensywne uczucie.
  4. Podczas orgazmu wypchnij mięśnie dna miednicy.
  5. Rozkoszuj się wytryskiem!

Czy po zapoznaniu się z tymi wskazówkami udało ci się wywołać ejakulację? A może o czymś zapomnieliśmy? Daj nam znać w komentarzach!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


1 komentarz

KS
27 marca, 2022 8:49 pm

Mam pytanie czy to normalne ze przy kazdym orgazmie mozna tracic tak duzo wody lub wydzieliny nigdy nie bylam tak bardzo „mokra „

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?