Najlepsze wskazówki na temat najlepszego seksu na świeżym powietrzu

outdoor sex

Och, jak cudowne jest lato. Świeci słońce, temperatura rośnie. Ludzie noszą mniej ubrań i pokazują więcej ciała. Piękni ludzie w skąpych strojach dookoła sprawiają, że lato to czas pełen ciepła i seksualności! Dzięki temu wszyscy mamy więcej ochoty na seks i jak miło jest robić to od czasu do czasu na zewnątrz! Mamy dla Ciebie listę najlepszych wskazówek dotyczących seksu na świeżym powietrzu.

1. Właściwe miejsce

Ty i Twój partner decydujecie się, aby przenieść Wasze przygody w sypialni na zewnątrz, ale dokąd się udać? Seks w miejscach publicznych może być naprawdę ekscytujący, ale zadbaj o szczegóły. Nie wybieraj więc miejsca, w którym jest dużo ludzi (i dzieci!).

Zachowaj prywatność

Seks na świeżym powietrzu jest wyjątkowo ekscytujący, ponieważ istnieje szansa, że zostaniesz przyłapany, ale w rzeczywistości wcale nie chcesz, aby ktoś mógł Was podglądać lub filmować. Dlatego najpierw zapoznajcie się z okolicą, aby żadna grupa rowerzystów nie przejechała obok Was, kiedy będziecie się dobrze bawić.

„Dlatego najpierw sprawdźcie teren, aby grupa nordic walkerów 65+ nie przeszła obok, gdy będziecie się właśnie dobrze bawić”.

Unikaj miejsc piaszczystych

Nie musimy Ci tłumaczyć, dlaczego nie chcesz uprawiać seksu w miejscu z dużą ilością piasku, prawda? Mimo wszystko chciałbyś to zrobić na plaży? Dobrze się do tego przygotuj. Na przykład, uprawiajcie seks na brzegu morza, bo tam jest mokry piasek. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą lubrykant, ponieważ woda morska może sprawić, że będzie trochę trudniej niż zwykle.

Poszukaj miejsca w okolicy

Planowanie seksu czasem odbiera sporo emocji, jeśli dodatkowo trzeba jechać 40 minut, co może zgasić podniecenie. Ale jeśli mieszkasz w ruchliwym mieście, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz w stanie znaleźć odpowiedniego miejsca w najbliższej okolicy. Dlatego zawsze dobrze się przygotuj, kiedy gdzieś wychodzicie. Kto wie, może nagle nadarzy się idealna sytuacja! A przy okazji, co powiesz o seksie na balkonie, we własnym ogrodzie, tarasie czy na dachu?

outdoor sex

2. Dobre przygotowanie to połowa sukcesu

Oczywiście cudownie jest spontanicznie zrywać z siebie nawzajem ubrania podczas romantycznego spaceru po lesie. Ale radzimy zrobić kilka drobnych przygotowań, jeśli masz taką możliwość. To może sprawić, że seks na świeżym powietrzu będzie o wiele przyjemniejszy.

Weź ze sobą odpowiednie rzeczy

Przynieś koc lub coś innego do leżenia. Dzięki temu unikniesz wbijania się gałęzi i kolców w pośladki. Kiedy nie musicie myśleć o możliwych urazach i dyskomforcie, możecie skupić się na sobie nawzajem, bez rozpraszania się. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą chusteczek i prezerwatywy. Chusteczki dla niemowląt mogą być również przydatne do odświeżenia.

„Dzięki kocowi gałęzie i kolce nie wbiją się Wam w pośladki”.

Wybierz idealny strój

Seks na świeżym powietrzu jest najwygodniejszy, gdy jest dyskretny. Więc jeśli jako kobieta założysz sukienkę lub spódnicę i wygodną bieliznę, możesz się szybko schludnie ubrać, kiedy nagle pojawiają się wścibskie oczy. Jeśli jako mężczyzna nie masz na sobie bielizny, będziesz też miał łatwiejszy dostęp do swojego sprzętu 😉

3. Seks na świeżym powietrzu, gdy nie jesteś fanem pleneru?

Czy chciałbyś spróbować seksu w miejscu publicznym, ale nie na świeżym powietrzu na piasku lub źdźbłach trawy? Wypróbuj wtedy te lokalizacje.

Seks w samochodzie

Uprawianie seksu przez cały czas w tym samym miejscu może z czasem stać się nudne. Dzięki samochodowi każde miejsce jest na szczęście w zasięgu ręki. Jednak nie jest to takie proste, jak się wydaje. Ci z Was, którzy kiedykolwiek tego próbowali, prawdopodobnie napotkali typowe problemy. Na przeszkodzie stają przeróżne rzeczy i trudno znaleźć wygodną pozycję do zakończenia przygody. Tylne siedzenia są zwykle najlepszą opcją, chociaż przednie siedzenia można również przesunąć do tyłu, aby można było wspiąć się na siebie.

„Czy seks w samochodzie jest dla Ciebie niezbyt wygodny? Spróbuj seksu na samochodzie”.

Czy seks w samochodzie jest dla Ciebie niezbyt wygodny? Spróbuj seksu na samochodzie. Kobieta może usiąść na masce i owinąć nogi wokół mężczyzny. Do jeszcze głębszej penetracji kobieta może leżeć plecami na masce silnika. Mężczyzna może podeprzeć jej nogi, trzymając je lub kładąc na swoich ramionach.

Seks w kinie

Seks w kinie: najlepszy prezent w ciemności. Chociaż może nie być to całkowicie wskazane w zatłoczonej sali kinowej, kino jest super ekscytującym miejscem do interakcji. Podczas gdy reszta sali skupia się na filmie, możecie poświęcić sobie nawzajem niezbędną uwagę. Usiądź trochę z tyłu sali, powoli wsuń rękę w jego spodnie i zobacz, jak daleko się odważysz! Wybierz z wyprzedzeniem film, którego żadne z Was nie musi oglądać, więc nie będziecie rozczarowani, że go przegapiliście.

„Podczas gdy reszta sali skupia się na filmie, możecie poświęcić sobie nawzajem niezbędną uwagę”.

Przymierzalnia

Przebieralnia to także hit jeśli chodzi o seks w miejscach publicznych. Nikt nie odważy się wejść i nikt nie jest zaskoczony, gdy jako przyjaciel przychodzisz, aby „zatwierdzić” nowy strój swojej ukochanej. Zazwyczaj przymierzalnie są wystarczająco przestronne, aby można było się po nich wygodnie poruszać. Przy muzyce w sklepie nawet jęk jest od czasu do czasu lekko kamuflowany. Przymierzalnia z lustrem może również zapewnić wyjątkowe dodatkowe emocje!

4. Miej świadomość zagrożeń związanych z seksem na świeżym powietrzu

Seks w miejscach publicznych jest bardzo ekscytujący i fajny, ale jest to również karalne. Ten nielegalny aspekt sprawia, że stanowi to naturalne dodatkowe podniecenie, ale bądźcie świadomi zagrożeń. Oszacujcie prawdopodobieństwo, że spotkacie policjanta, lub że ktoś może Was sfilmować. Oczywiście oboje powinniście czuć się komfortowo w tej sytuacji. Jeśli wszystko wcześniej przemyśleliście i jesteście dyskretni, potem pozostaje już tylko jedna rzecz do zrobienia: cieszcie się sobą nawzajem!

Co myślisz o seksie na świeżym powietrzu?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?