Naucz się przyjemności na 4 edycji #TheWomanPower Weekend!

#ThePowerWoman Weekend

Wyobraźcie sobie weekend w pięknym, spokojnym miejscu, w czasie którego możecie skupić się tylko na sobie. Na swoich potrzebach, aspiracjach zawodowych i prywatnych, swojej samoocenie. Bez presji, bez ponaglania, bez ciągłego biegu.

A teraz zejdźmy na ziemię. Chociaż nie do końca – bo możecie doświadczyć tego naprawdę. Ta magia dzieje się na na wyjazdach #TheWomanPower Weekend, organizowanych przez Adkę, założycielkę marek Naturalne Atelier i #TheWomanPower właśnie.

The Woman Power Weekend

Naczynia połączone

Kobiecość i seksualność to dwie mocno połączone ze sobą sfery. Pewna siebie, odważnie idąca po swoje kobieta, wie też, czego chce w łóżku. I nie boi się po to sięgać. Dlatego też na wyjazdach #TheWomanPower Weekend nie może zabraknąć erotycznych akcentów – o czym za moment. Najpierw chcemy Wam jednak przybliżyć, jak wyglądają te kobiece weekendy w praktyce.

Czym są wyjazdy #TheWomanPower?

Główna idea to zmiksowanie dwóch rzeczy: czasu tylko dla siebie (z czym na co dzień może być naprawdę trudno) z pracą nad swoimi mocnymi stronami. Wyjazdy naszpikowane są warsztatami o różnorodnej, a zarazem spójnej tematyce. Mają pomóc Wam poczuć się dobrze w swoim ciele i, co najważniejsze, w swojej głowie.

Możecie więc na przykład nauczyć się wieczorowego makijażu, popracować na swoim stylem czy zastanowić się nad przekonaniami, które sprawiają, że coś cały czas w życiu Was hamuje. A wszystko to w towarzystwie niesamowitej, kobiecej energii, której kumulacja następuje na tradycyjnym już Balu Złotek. Szampan, tańce, długie rozmowy – te chwile uczestniczki wspominają szczególnie dobrze!

The Woman Power Weekend

4 edycja #TheWomanPower Weekend – coming soon!

Najbliższa, czwarta już edycja #TheWomanPower weekend odbędzie się 13-15 maja w Niebie do wynajęcia – wyjątkowym miejscu na Mazurach- Niebo do wynajęcia, które w te dni będzie dostępne dla uczestniczek na wyłączność. W trakcie weekendu nauczycie się m.in. makijażu wieczorowego czy popracujecie nad budowaniem marki osobistej i samoakceptacją.

Wisienką na torcie czwartej edycji będą warsztaty z edukatorką seksualną Natalią Grubizną, w Internecie znaną jako @proseksualna. Ich cel to stworzenie sensualnej mapy ciała, która pozwoli uczestniczkom na doświadczanie jeszcze większych, seksualnych rozkoszy. Kluczem do tego będzie praca z kartami metaforycznymi, a edukację wesprą nasze akcesoria erotyczne. Nie chcemy zdradzać za dużo, ale będzie się działo – tego możecie być pewne!

#TheWomanPower Weekend

EasyToys.pl jest partnerem tego wydarzenia i przygtowaliśmy dla uczestniczek mnóstwo atrakcji. Dzięki naszej współpracy wiemy, że odkryjecie to co sprawia Wam przyjemność i będziecie mogły stworzyć własne mapy przyjemności.

4 edycja #TheWomanPower Weekend
13-15.05.2022 miejsce: Niebo do wynajęcia

Więcej o wydarzeniu znajdziecie informacji:

Na stronie marki Naturalne Atelier
W wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1MSgQUaHv

 

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?