Osiem powodów, dla których jesteśmy za porannym seksem

morning sex

Prawdę mówiąc, zawsze jest dobry powód, by uprawiać seks w dowolnym momencie. Mimo to większość par uprawia seks tuż przed snem. Ale dlaczego nie zmienić nieco sytuacji? Spróbuj seksu z rana! Opracowaliśmy listę najlepszych powodów do porannego seksu.

#1 On jest już gotowy!

Przejdźmy do sedna: on jest już gotowy z rana! Oczywiście wszystkie wiemy, jak mężczyźni budzą się rano. Silna erekcja o poranku daje paniom ogromną przewagę: nie trzeba go rozgrzewać 😉

„Silna erekcja o poranku daje paniom ogromną przewagę: nie trzeba go rozgrzewać ;-)”

#2 Nie musisz się rozbierać

Jeśli pójdziesz spać nago, rano jesteś już gotowa. Jeśli tego nie zrobisz, nadal masz na sobie mniej ubrań niż w ciągu dnia. Więc do dzieła! Ściągaj piżamę i działaj.

ochtendseks redenen

#3 Świetny trening

Poranny seks to najlepszy trening, jaki możesz sobie wyobrazić! Od razu budzisz mięśnie, a ponieważ rano jesteś aktywny, przez resztę dnia spalisz więcej kalorii. Dodatkowo możesz pominąć wieczorną przebieżkę lub trening na siłowni. I zgadnij, jak możesz wykorzystać wolny czas wieczorem. No właśnie! Runda druga!

„Poranna aktywność pomaga spalić więcej kalorii przez resztę dnia”.

#4 Orgazm!

Czy może być lepszy początek dnia niż pyszne poranne szczytowanie? Chcesz się założyć, że przez cały dzień będziesz się uśmiechać w pracy? Kto nie chciałby ustawić budzika 30 minut wcześniej?

#5 Omiń kawę

Wszyscy wiedzą, że seks daje większą dawkę energii. Więc pomiń standardową poranną kawę i zamiast tego ciesz się wspaniałą sesją miłosną. Nie będziesz potrzebować filiżanki przez resztę dnia.

#6 Runda druga

Po pierwszej rundzie w łóżku czas na drugą rundę pod prysznicem. Uprawialiście seks, być może trochę się spociliście i ogólnie jesteście trochę brudni. Oboje i tak musicie się umyć przed wyjściem do pracy. Zatem dlaczego nie skorzystać z okazji i nie zaliczyć drugiej rundy?

#7 Nie spieszcie się

Dla tych z Was, którzy lubią przyjemną długą sesję: poranny seks trwa dłużej niż ten wieczorem! Dlaczego? Twój mężczyzna całą noc kumulował energię i podniecenie. Zapewne wytrzyma dłużej niż wieczorem. Czego chcieć więcej?

„Zapewne wytrzyma dłużej niż wieczorem”.

#8 To zdrowe!

To być może najważniejszy powód: seks jest zdrowy! Badania pokazują, że poranny seks jest niesamowicie dobry pod kątem budowania odporności, która chroni przed zewnętrznymi nieprzyjemnościami i wirusami. Uprawianie seksu rano zmniejsza ryzyko przeziębienia lub grypy, a także zapewnia mocniejsze paznokcie i włosy.

Wolisz seks rano czy wieczorem?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?