Przygotuj się na Year of the PLAY! – Przeżyj przygodę PLAY i zostań seks ekspertem!

year-of-the-play

Przygotuj się na Year of the PLAY! Od 1 maja EasyToys staje się prawdziwym placem zabaw, oferującym wszystkie narzędzia, dzięki którym Twoje życie seksualne stanie się jeszcze ciekawsze, zabawniejsze i bardziej ekscytujące. Odkryj własną przyjemność, wespnij się na najwyższe szczyty OCHÓW, ACHÓW i TAK! TAK! TAAAK! – stań się mistrzem każdego doznania, jakie odczuwasz Ty lub Twój partner oraz zostań ekspertem od seksu i zapewnij sobie orgazmiczne przeżycia w pościeli.

Year of the PLAY – stwórz swoją własną Wyprawę po przyjemność!

Year of the PLAY to zabawa w sposób, który Ci odpowiada! A mówiąc „zabawa”, mamy oczywiście na myśli wszystko to, co wiąże się z seksem. Seks ma stanowić zabawę i sprawiać przyjemność. To intymne przeżycie, które zbliża ludzi i często wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Seks oznacza eksperymentowanie, naukę i czerpanie radości. Wspólna zabawa, wspólne przeżycia – to właśnie kochamy. Niezależnie od tego, czy robimy to w pojedynkę, razem z naszymi partnerami lub osobami, którymi jesteśmy zauroczeni, uwielbiamy to jak nic innego na świecie.

„Seks ma stanowić zabawę i sprawiać przyjemność. To intymne przeżycie, które zbliża ludzi i często wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Seks oznacza eksperymentowanie, naukę i czerpanie radości”.

Na placu zabaw PLAY zaprosimy Cię do udziału we własnej Wyprawie po przyjemność, podczas której możesz rzucić sobie wyzwanie, aby lepiej poznać swoje życie miłosne i seksualne. Każdego miesiąca będziemy wprowadzać nowy motyw i oferować nowe narzędzia, które pomogą Ci przejść tę drogę odkryć seksualnych!

Poszerz swoją wiedzę o miłosnych igraszkach, odkryj nowe techniki, aby jeszcze bardziej urozmaicić życie seksualne i uzyskaj wyłączny dostęp do naszego placu zabaw PLAY, wykładów i warsztatów.

Czego możesz oczekiwać? Mała zapowiedź…

Pierwszego maja zaczyna się pierwszy rozdział Year of the Play: Zabawa w pojedynkę

  • 1 maja: ZABAWA w pojedynkę (miesiąc masturbacji)
  • 1 czerwca: Wakacyjna ZABAWA

timeline yotp

Dołącz do nas, rozpocznij swoją przygodę i zostań ekspertem od zabaw w pościeli! W czym chcesz być lepszy?

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Social Media