Rzeczy niezwiązane z seksem, które mężczyźni uważają za atrakcyjne

lovers

Ostatnim razem pisaliśmy o rzeczach niezwiązanych, które kobiety uważają za atrakcyjne. Więc oczywiście piszemy teraz o rzeczach, które mężczyźni uważają za atrakcyjne. Spoiler: to jest super słodkie! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co roztopiło ich męskie serca. Oto 6 rzeczy, które mężczyźni uważają za atrakcyjne.

To mężczyźni uważają za atrakcyjne

Nie mówimy o tym, że mężczyźni są łatwymi stworzeniami, ale łatwo ich uwieść powierzchownymi rzeczami, takimi jak duże piersi, okrągłe pośladki i pełne usta. Jednak nie możemy pominąć faktu, że ta silna płeć potrafi być również bardzo urocza i słodka w swoich reakcjach. Może mężczyźni są o wiele bardziej skomplikowani, niż wielu kobietom się to wydaje… Ale ten temat poruszymy w odrębnym artykule! Dziś omówimy 6 rzeczy, które mężczyźni uważają za atrakcyjne (oprócz piersi, pośladków i pełnych ust)!

#1 Sposób, w jaki na niego patrzysz

Doskonale to potrafisz. Kiedy patrzysz na niego i nie możesz się doczekać, by poczuć jego dłonie na swoim ciele. Albo kiedy robi coś tak uroczego, że sprawia, że Twoje serce bije tak mocno, albo kiedy patrzy na Ciebie z tym uśmiechem, który daje Ci pewność, że będziecie razem na zawsze… Kiedy myślisz w ten sposób, Twoje oczy promieniują tym uczuciem. Mężczyźni to dostrzegają i to właśnie to spojrzenie doprowadza ich do szaleństwa!

Znasz powiedzenie „jeżeli mogłabyś zabijać spojrzeniem”, ale wygląd może zrobić o wiele więcej! Kontakt wzrokowy może być naprawdę super seksowną formą gry wstępnej, a mężczyźni są na to bardzo wrażliwi.

„Kontakt wzrokowy to super seksowna gra wstępna, która doprowadza mężczyzn do absolutnego szaleństwa!”.

#2 Jeżeli się nim dobrze opiekujesz

Nie każda kobieta jest troskliwa, ale jeżeli Ty taka jesteś, to będziesz miała tych mężczyzn owiniętych wokół palca w bardzo krótkim czasie! Upewniając się, że je wystarczająco dużo owoców i warzyw, przynosząc filiżankę kawy, kiedy jest pracuje z domu, składając jego pranie… To właśnie te małe, troskliwe rzeczy, które robią kobiety, są uwielbiane przez mężczyzn. Nie chcemy nikogo namawiać do wdrażania „syndromu mamusi”, ale mężczyźni prawdopodobnie lubią to, ponieważ przypomina im to o dawnych czasach, kiedy byli pod dobrą opieką swoich matek.

„Małe troskliwe rzeczy, takie jak przyniesienie filiżanki kawy lub upewnienie się, że zjada wystarczającą ilość owoców”.

#3 Własne życie towarzyskie

Zarówno dla Ciebie, jak i dla niego. Niewiele osób uważa za atrakcyjnego/atrakcyjną mega przywiązanego/przywiązaną partnera/partnerkę, który/-a nie ma własnego życia. Z drugiej strony ktoś, kto robi swoje, spotyka się z przyjaciółmi i rodziną, ma swój własny krąg towarzyski, jest atrakcyjny. Mężczyźni uważają to za atrakcyjne i przyjemne, ponieważ oznacza to, że mają wolność i przestrzeń do robienia własnych rzeczy. Pociągające jest również to, że kobieta potrafi stanąć na własnych nogach, zadbać o siebie i nie potrzebuje mężczyzny do poczucia pełni szczęścia. Jej własne życie towarzyskie pokazuje, że świetnie sobie radzi bez niego, co z kolei sprawia, że on czuje, że musi nadal robić dla niej wszystko, co w jego mocy.

aantrekkelijk

#4 To uczucie, że go potrzebujesz (do niektórych rzeczy)

Możesz być w stanie otworzyć słoik z masłem orzechowym samodzielnie, jeżeli naprawdę się postarasz, ale jeżeli poprosisz o to swojego przyjaciela, to on nie będzie miał nic przeciwko temu. Wręcz przeciwnie. Pierwotny instynkt zachowawczy jest nadal zachowany i jak widać mężczyźni uwielbiają chronić słabsze gatunki czyli kobiety. Nie przeszkadza im poczucie, że kobiety potrzebują ich do ciężkiej pracy. To daje im poczucie, że są przy nas i mogą nas chronić.

Mogą też uznać za urocze obserwowanie, jak zmagamy się z zamkniętymi słoikami lub jak balansujemy na czubkach palców, by dosięgnąć najwyższej półki. Kobiety są świadome faktu, że już dawno przestałyśmy być beznadziejnymi kobietami w potrzebie, które potrzebują mężczyzny, ale odgrywanie tej roli może być trochę atrakcyjne dla obu stron.

„Mężczyźni uważają, że to atrakcyjne, gdy kobiety od czasu do czasu odgrywają bezradną kobietę w potrzebie”.

#5 Pasja

Pasja to płomień. Pasja jest niezbędna. W związku, ale także w życiu. Jeżeli nie masz powodu, dla którego, wstajesz każdego ranka lub nie masz żadnego celu, do którego dążysz, to znaczy, że trochę utknąłeś/-aś w życiu. I to już nie jest takie seksowne. To właśnie ta ambicja, pasja i chęć do działania są seksowne. Mężczyźni też tak myślą.

#6 Dobry humor i bycie sobą

I znowu to samo: otwarte drzwi. Wszyscy kochają humor. Tak samo jak mężczyźni. Uważają, że to bardzo atrakcyjne, gdy kobieta ma odwagę być sobą. Chociaż wielu mężczyzn docenia kobiety, które są zadbane, to lubią też, gdy czujesz się przy nich tak swobodnie, że odważysz się z nimi chillować w stroju sportowym i bez makijażu.

Śmianie się bez skrępowania, robienie głupich żartów i jedzenie tego, na co ma się ochotę, wcale nie jest żenujące i nie jest nieatrakcyjne. Kobieta, która ma odwagę być sobą, jest pewna siebie, a to jest bardzo seksowne!

Co jest dla Ciebie naprawdę atrakcyjne?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?