To jest to, co chcesz wiedzieć o jęczącym rozpływaniu się z rozkoszy podczas seksu!

sex

Niektórzy ludzie przeżywają rozkosz w zupełnej ciszy, ale wielu ludzi głośno sygnalizuje, że seks sprawia im przyjemność. Czy może jest to akt i myślą, że muszą jęczeć, aby ich partner czuł się dobrze? Zresztą podczas seksu często słychać jęki. Ale dlaczego? A co dzięki temu zyskujemy? Wyjaśniamy to w tym artykule.

Dlaczego jęczymy podczas seksu?

W rzeczywistości jest to coś bardzo zwierzęcego. Rodzaj pierwotnego instynktu. Kiedy doświadczamy przyjemności, tracimy kontrolę nad naszym ciałem. I nie masz już kontroli nad dźwiękami, które wydajesz. Więc te głośne porno jęki są czasem trochę podniecające, ale prawdziwe jęki są nieświadomą reakcją.

„Prawdziwe jęczenie jest czymś, co robimy podświadomie i jest właściwie rodzajem pierwotnego instynktu”.

Tak naprawdę jęki podczas seksu oznaczają, że Ty lub Twój/Twoja partner/-ka robicie coś co sprawia drugiej stronie przyjemność. Jeżeli Twój/Twoja partner/-ka cały czas jęczy, a jeżeli wykonujesz ruch, a on/ona nagle milknie… to jest szansa, że będzie to odczuwane jako mniej niż przyjemne. Spójrz szybko na twarz swojego/sowjej partnera/partnerki i to powinno wyrażać wszystko. Niektóre kobiety milkną tuż przed osiągnięciem orgazmu.

Jęczenie, robić to czy tego nie robić?

Udawane jęki… Nie rób tego. Czasami kobiety myślą, że muszą jęczeć podczas seksu. Ale to oczywiście nie jest prawdą. Nie jesteśmy fanami udawania: żadnych orgazmów, żadnych jęków. Jeżeli jesteś osobą, która w ciszy przeżywa przyjemne pieszczoty, to naprawdę nie jest dobrym pomysłem, aby głośno jęczeć tylko po to, aby Twój/Twoja partner/-ka poczuł/-a się dobrze.

Naprawdę jęczysz? Rób to bez zahamowań. Czy zwykle nie wydajesz żadnych dźwięków, ale gdy tylko Twój/Twoja partner/-ka robi coś, co sprawia Ci przyjemność to płoniesz z rozkoszy? Wtedy możesz naprawdę mocno jęczeć, aby dać mu lub jej znać, że bardzo Ci się to podoba.

„Pozwalanie sobie na jęki może nawet pomóc Ci osiągnąć Twój punkt kulminacyjny!”

Pozwalanie sobie na jęki może nawet pomóc Ci osiągnąć Twój punkt kulminacyjny! Ponieważ kiedy jęczysz, pozwalasz sobie na to całym ciałem, a im bardziej poddajesz się temu uczuciu, tym łatwiej jest Ci osiągnąć orgazm. A jeżeli świadomie powstrzymujesz swoje jęki, wiesz, że nie jesteś w pełni skupiony/-a na czerpaniu przyjemności, więc osiągnięcie orgazmu jest mało prawdopodobne.

kreunen tijdens seks

Nie masz odwagi do tego, aby jęczeć? Pomożemy Ci w tym!

Gigi Engle trenerka seksualna i autorka książki ” All the F*cking Mistakes: a Guide to Sex, Love and Life ” przygotowała dla Ciebie wyjątkowe ćwiczenie. OK, może to zabrzmieć trochę abstrakcyjnie. I szczerze mówiąc, to też jest trochę szalone. Ale jest to również świetna zabawa i pomoże Ci uwolnić się od zwierzęcych instynktów, abyś odważył/-a się jęczeć.

W tym ćwiczeniu Ty i Twój/Twoja partner/-ka bawicie się w odgrywanie ról. Oboje padnijcie na ręce i kolana i udawajcie zwierzęta. Możesz wybrać, którym zwierzęciem chciałbyś/chciałabyś być. (Polecamy seksowne zwierzę, np. tygrysa, lwa lub kota. Ślimak, wiewiórka czy mrówkojad mogą być mniej odpowiednimi rolami do tej gry).

Potem zaczynacie warczeć, jęczeć i tarzać się po sobie jak dzikie zwierzęta. Powiedzieliśmy, że to brzmi trochę jak szaleństwo, prawda? Dlaczego warto spróbować? Gigi Engle mówi, że to wyzwala twoje zwierzęce pierwotne instynkty i podnosi tętno. A przez to, że jesteś taki/taka „szalony/-a” ze swoim partnerem/partnerką, że zwykły jęk podczas seksu nagle wydaje się o wiele bardziej normalny.

„Oboje padnijcie na ręce i kolana i udawajcie zwierzęta”.

Nie jęczysz? Nie ma problemu

Może jęczenie nie jest dla Ciebie. I to wcale nie jest czymś złym! Więc nie wydawaj z siebie niewygodnie fałszywych jęków, bo to nikomu nie pomoże. Następnie użyj innych środków komunikacji, aby dać partnerowi/partnerce znać, że sprawia Ci przyjemność, powiedz na przykład „o,  to mi się podoba”, „tak,  to jest przyjemne„, „tak, nie przerywaj” lub przytrzymaj partnera/partnerkę mocno i skieruj go/ją we właściwym kierunku.

Mój/Moja partner/-ka głośno jęczy, a ja nie uważam tego za seksowne

Hmm… To może być denerwujące. Jeżeli Twój/Twoja partner/-ka nieświadomie lubi się głośno bawić, niewiele może na to poradzić. A jeżeli to jest sposób, aby w pełni cieszyć się seksem, nie jest to naprawdę złą opcją, aby poprosić swojego/swoją partnera/partnerkę, aby mówiąc dosłownie „się zamknął/ się zamknęła”. Najlepiej robić to delikatnie, ale mamy dla Ciebie również dwie seksowne wskazówki!

Wskazówka 1:

Włącz muzykę. Romantyczna playlista w sypialni działa cuda. Dla poprawy nastroju i zamaskowania jęków. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy dla Ciebie całą masę różnych playlist.

Wskazówka 2:

Użyj knebla. Knebel to kulka przymocowana do uprzęży, którą ktoś bierze do ust. Ze względu na uprząż, osoba ta nie może wypluć kulki. Jak można zrozumieć, jest to prawie niemożliwe, aby jęczeć (głośno) z taką kulką w ustach. Istnieją różne rodzaje knebli. Niektóre z nich wyglądają całkiem uroczo i mają otwory, które nie utrudniają oddychania. Inne wyglądają dość odważnie i nie mają otworów oddechowych, co czyni je odpowiednimi tylko dla zaawansowanych użytkowników.

Czy przeżywasz przyjemne podniecenie w ciszy, czy może sąsiedzi skarżyli się na Twoje praktyki wokalne?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?