Wybierz odpowiedni wibrator, który zapewni ci najlepszy orgazm!

Który wibrator jest najlepszy? Szczerze mówiąc, nie ma jednego wibratora, który byłby najlepszy, ponieważ każda z nas ma inne potrzeby. Kupując zabawkę erotyczną, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, np. rozmiar, moc i cechy wibratora. Udzielając odpowiedzi na poniższe pytania, z pewnością znajdziesz najlepszy wibrator, który idealnie do ciebie pasuje!

Spis treści


Co chcesz stymulować?

Zanim zaczniesz myśleć o kolorze, rozmiarze lub intensywności swojej nowej zabawki erotycznej, ważne jest, aby wiedzieć, po co chcesz ją kupić. Który obszar ciała chcesz stymulować?

Na ciele jest wiele miejsc, które można stymulować, a rynek oferuje szeroką gamę zabawek erotycznych. Podzielimy kobiece ciało na różne strefy, co ułatwi ci wybór jednej z poniższych opcji.

„Ważne, aby wiedzieć, który obszar ciała chcesz stymulować”.

Stymulacja pochwy

Większość wibratorów jest przeznaczona do stymulacji pochwy. Zaletą tego jest to, że możesz użyć prawie każdego rodzaju wibratora, jeśli chcesz czerpać przyjemność z penetracji pochwy zabawką erotyczną. Większość wibratorów ma również specjalny odcinek na trzonku, który będzie stymulował łechtaczkę.

Pragniesz tylko stymulacji pochwy? W takim razie doskonałym wyborem będzie dla ciebie wibrator Yasmin. Ten model ma gładki kształt i 10 różnych trybów wibracji. Wiele kobiet przyznaje, że wibrator Yasmin ma również atrakcyjny wygląd!

Stymulacja łechtaczki: mini wibrator lub masażer łechtaczki

Łechtaczkę, tak jak pochwę, można stymulować na wiele sposobów.

Jeśli chcesz tylko pobudzić łechtaczkę, możesz wybrać wibrator łechtaczkowy, np. mini wibrator lub masażer łechtaczki. Te małe, urocze zabawki erotyczne przykłada się bezpośrednio do łechtaczki. Stymulacja twojego wrażliwego punktu odbywa się w bardzo ukierunkowany sposób — czego więcej może chcieć kobieta?

Stymulacja łechtaczki: wibrator z falą ciśnieniową

Zamiast bezpośredniej i ukierunkowanej stymulacji możesz wybrać stymulację z użyciem ciśnienia powietrza. Te zabawki erotyczne stymulują łechtaczkę falami ciśnienia powietrza. Technika ta jest tak dobra, że wiele kobiet osiąga niespotykanie silny orgazm! Stymulacja z użyciem ciśnienia powietrza jest możliwa na kilka sposobów i dzięki różnym rodzajom zabawek.

„Te zabawki erotyczne stymulują łechtaczkę falami ciśnienia powietrza”.

Liderem na rynku stymulacji z użyciem ciśnienia powietrza jest Womanizer. Ta marka jako pierwsza wprowadziła na rynek wibrator z falą ciśnieniową. Kobiety z mniejszym budżetem mogą zdecydować się na podobny — ale stosunkowo tańszy — Satisfyer. Wibratory z falą ciśnieniową są stosowane głównie przez kobiety, które mają trudności ze szczytowaniem poprzez stymulację punktu G.


Stymulacja punktu G

Pragniesz stymulacji punktu G? Jest kilka zabawek erotycznych, które idealnie się do tego nadają. Punkt G to mały guzek, który znajduje się około 6 cm w głąb pochwy. Jego stymulacja powoduje bardzo intensywne orgazmy. Stymulator punktu G ma zawsze zakrzywiony kształt lub wybrzuszenie w strategicznym miejscu, dzięki czemu zabawka może dobrze stymulować ten rejon.

Zanim kupisz stymulator punktu G, warto wiedzieć, gdzie twój punkt G się znajduje. Gdy opanujesz już stymulację tego miejsca, może nawet nauczysz się kobiecej ejakulacji (squirt)! Możesz to zrobić, korzystając ze swoich palców, ale również różnych zabawek erotycznych.


Stymulacja analna

Jeśli chcesz spróbować stymulacji analnej, powinnaś zapoznać się z informacjami o rozmiarach i kształtach zabawek erotycznych przeznaczonych dla tej części ciała. Stymulator analny nie może być zbyt gruby. Cienka końcówka zapewnia łatwe włożenie gadżetu. Z tego powodu zalecamy cienki wibrator analny. Zabawki te są twarde, cienkie, a modele z koralikami zapewniają bardzo przyjemną stymulację.

Jeśli masz doświadczenie, możesz dalej zgłębiać temat stymulacji odbytu. Możesz zdecydować się na większe korki analne lub wibrujące zatyczki, ale nie próbuj zbyt szybko przekraczać swoich granic. I zawsze używaj lubrykantu, jeśli korzystasz z zabawek do seksu analnego.


Stymulacja wielu różnych obszarów

Koncept „wszystkich” lub „wielu punktów” jest bardzo szeroki. Ale jest sporo zabawek, które mogą stymulować wiele obszarów ciała. Pomyśl o wibratorze różdżkowym, którego możesz również używać jako masażera.

Wolisz raczej stymulować tylko strefy erogenne? Wibrator króliczek może zapewnić ci to, czego szukasz. W takim przypadku możesz zdecydować się na wibrator Lily lub rzuć sobie wyzwanie, próbując naprawdę wszechstronnego akcesoriumpodwójne dildo może dać ci niekończące się wrażenia.

Stymulacja z partnerem

Oczywiście, wspólne czerpanie przyjemności z seksu to więcej zabawy! Jest kilka wibratorów, za pomocą których możesz stymulować zarówno siebie, jak i swojego partnera. To wibratory typu duo! Czy marka We-Vibe coś ci mówi? A wibratory dla par LELO?

To zabawki erotyczne, których możesz używać podczas penetracji. Stymulują łechtaczkę, pochwę, a nawet penisa. W ten sposób oboje możecie cieszyć się niesamowitymi, intensywnymi wibracjami.

Jaki rozmiar preferujesz?

Wibrator, tak jak penis, może być za duży w stosunku do pochwy lub odbytu. Użycie lubrykantu może częściowo złagodzić ten problem, ale uważaj na to, jakiego środka używasz do jakich zabawek.

Mały wibrator

Wibratory są dostępne w całej gamie różnych rozmiarów. Nie masz dużego doświadczenia seksualnego lub kupujesz zabawkę erotyczną po raz pierwszy? Najlepiej wybierz mini wibrator. Mini wibratory nigdy nie przekraczają 12 cm, ale to nie umniejsza ich mocy. Intensywność wibracji jest równie wysoka, jak w przypadku większych modeli.

Dobry przykład stanowi stymulator We-Vibe Tango. Jest bardzo kompaktowy, ale zapewnia silne wibracje. Ten model z pewnością posłuży lata i gwarantuje doskonałą jakość. To samo dotyczy stymulatora We-Vibe Touch. Ten mini masażer łechtaczki również jest mały, ale ma dużą moc.

„Do zabawek erotycznych wykonanych z silikonu zawsze stosuj lubrykant na bazie wody„.

Duży wibrator

W przypadku większych modeli zacznij od tych o długości od 20 cm i grubości od 4 cm. W przypadku tej kategorii wibratorów zawsze zajrzyj na dół strony produktu i sprawdź wymiary zabawki, aby nie dać się zaskoczyć!

Za przykład posłuży nam wibrator Big Boss G5. Ma 24 cm długości, dzięki czemu jest nie tylko duży, ale i bardzo przyjemnie wibruje! Oczywiście możesz również wybrać szklane dildo. Są one sporych rozmiarów, a przy tym bardzo wyjątkowe.

Jakiego rodzaju siłę i intensywność wibracji lubisz?

Jeśli wiesz, co chcesz stymulować, możesz kontynuować poszukiwania wibratora, który będzie dla ciebie najlepszy. Gdy już znajdziesz odpowiedni rodzaj, możesz zdecydować, jaką moc powinna mieć twoja nowa zabawka. Wiele wibratorów ma różne tryby. Na przykład wiele modeli ma zakres mocy wibracji od 1 do 10, ale są też modele z maksymalnie 20 różnymi ustawieniami. Daje to możliwość łagodnego rozpoczęcia i zwiększania intensywności w miarę postępów stymulacji.

Specyfikacja podana na dole strony produktu zawsze informuje o tym, czy zabawka ma różne tryby.

„Gdy już znajdziesz odpowiedni rodzaj, możesz zdecydować, jaką moc powinna mieć twoja nowa zabawka”.

Potężne wibracje

Jeśli szukasz konkretnego modelu o dużej mocy, możesz zdecydować się na wibrator różdżkowy. Wcześniej wspominaliśmy już o modelu Europe Magic Wand — ulubieńcu wielbicielek potężnych wibracji.

Jeśli interesuje Cię tańszy model, EasyToys Wand Massager będzie doskonałym wyborem zarówno dla twojego ciała, jak i portfela. Jeśli lubisz wibratory penetrujące, zastanów się nad LELO Mona. Mona to popularny wibrator o dużej mocy, którego bardzo głębokie wibracje na pewno cię nie zawiodą.

Wibratory wodoodporne

Dla wszystkich, którzy uważają, że wibratora można używać tylko w sypialni, mamy dobrą wiadomość. Wiele kobiet uwielbia masturbować się w łazience. Wibratory wodoodporne są oczywiście znakomitym rozwiązaniem. Wszystkich tych modeli możesz używać w wannie lub pod prysznicem.

Dobrze jest wybrać w pełni wodoszczelną zabawkę. Istnieją również modele określane jako bryzgoszczelne, ale nie można ich używać pod prysznicem ani w wannie. Specyfikacja podana na dole strony produktu zawiera informację o tym, czy zabawkajest całkowicie wodoszczelna, czy nie.

Masz jakieś pytania dotyczące wyboru wibratora, który najlepiej sprawdzi się u ciebie? Daj nam znać w komentarzach!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?