Zabawka miesiąca: Boners Pompka do penisa nr 1

penis pump

W naszej sekcji „Zabawka miesiąca”, co miesiąc dzielimy się z Tobą zabawną, ekscytującą, unikalną zabawką erotyczną! Tym razem mamy coś fajnego dla mężczyzn, a mianowicie Boners Pompkę do penisa nr 1! Czy zawsze chciałeś mieć większego penisa i jeszcze bardziej cieszyć się erekcją? W takim razie zdecydowanie powinieneś przeczytać  ten wpis dalej. 

Więcej na temat tej wszechstronnej pompki!

  • Do osiągnięcia jeszcze większego rozmiaru penisa
  • Twardsza erekcja
  • Z kulą do uciskania i zaworem odpowietrzającym
  • Łatwy w użyciu
  • Łatwy w czyszczeniu

 

Boners Pompka do penisa nr 1 zapewni Ci większą i twardszą erekcję, dzięki czemu będziesz mógł naprawdę w pełni czerpać ze swoich seksualnych przygód. Nie tylko po, ale i w trakcie używania pompki doświadczysz przyjemności dzięki efektowi ssania. To sprawia, że pompka może być również wykorzystywana do masturbacji. Ponadto jest to doskonała pomoc dla mężczyzn, którzy mają problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji.

Pompka do penisa powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w trzonie penisa. W efekcie do nabrzmiałych części ciała napływa więcej krwi, a penis staje się większy.

Boners Pompka do penisa nr 1 jest łatwa w użyciu. Nałóż trochę lubrykantu na otwór pompki i/lub na samego penisa. Wsuń swojego penisa do cylindra i mocno dociśnij pompkę do swojego ciała, uniemożliwiając wydostanie się powietrza. Następnie użyj ręcznej pompki, aby wytworzyć próżnię w cylindrze i obserwuj jak Twój penis rośnie! Nigdy nie używaj pompki dłużej niż 20 minut, aby uniknąć jej uszkodzenia.

Czy chcesz dłużej utrzymać swoją erekcję? To załóż pierścień na penisa wokół otworu pompki do penisa i używaj pompki zgodnie z zaleceniami. Pozostaw pompkę na swoim miejscu, a następnie zroluj pierścień na penisa z otworu pompki na podstawę swojego penisa. Dopiero gdy pierścień na penisa znajdzie się na swoim miejscu, zdejmij pompkę. Teraz możesz cieszyć się długotrwałą i twardą erekcją!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?