Zorganizuj własny domowy festiwal i stwórz różne strefy PLAY

home festival

Na festiwalach można sobie wyobrazić, że jest się przez chwilę w innym świecie. Fajni ludzie, dobra atmosfera, super stroje, drinki i przede wszystkim świetna zabawa. Ale w tym roku pewien… wirus mocno zamieszał i nie wszystkie festiwale mogą się odbyć. A może uważasz, że festiwale są zbyt zatłoczone, za drogie, są za daleko… Niezależnie od tego w tym artykule zainspirujemy Cię do zorganizowania swojego festiwalu w domu!

Strefy muzyki

Jak na większości festiwali, w domu również jest fajnie zorganizować różne strefy lub sceny muzyki. W każdym pomieszczeniu stwórz inny klimat lub zaaranżuj jakąś aktywność. Możesz zrobić festiwal tylko dla Was dwoje, ale jeszcze fajniej jest bawić się z grupą przyjaciół. Najfajniej jest oczywiście mieć duży dom z ogrodem, ale nie jest to aż tak konieczne. Możesz też stworzyć przyjemną, intymną atmosferę.

Jak?

Zorganizuj w ogrodzie strefą muzyczną, wykorzystaj kuchnię na przekąski i napoje, stwórz w sypialni seksowną strefę, a na balkonie strefę relaksu. Albo po prostu zrób to, co chcesz i co jest dla Ciebie możliwe. Ważne jest, abyś Ty, Twój partner lub przyjaciele spędzili miłe popołudnie lub wieczór. Festiwal domowy to nie jest zwykła domówka, nie, to domówka 2.0!

„Festiwal domowy to nie jest zwykła domówka, nie, to domówka 2.0!”

Scena główna

Wybierz największe pomieszczenie, w którym możesz zainstalować dobry system muzyczny. Poproś wszystkich gości, aby podzielili się swoimi najlepszymi piosenkami i utwórz listę odtwarzania. Najfajniej byłoby, gdyby jeden z Twoich przyjaciół był DJ-em, ale samo puszczanie playlisty z dobrymi kawałkami też jest w porządku. Ładnie udekoruj pokój, wybierając na przykład jakiś fajny motyw. I..? Dobrze myślisz – ruszajcie na parkiet!

Jedzenie i napoje

Czym jest festiwal bez strefy gastronomicznej? Zadbaj więc o smaczne przekąski w kuchni. Może to trochę tanie, ale zdecydowanie zaoszczędzi kosztów, jeśli każdy z gości przyniesie jakieś napoje i przekąski. Wyjdzie taniej nie tylko dla Ciebie, a ręcznie robione przekąski są zawsze najsmaczniejsze!

thuis festival

Strefa relaksu

Rozbrzmiewa tu spokojna muzyka, są wygodne krzesła, pufy i poduchy. To jest miejsce na relaks, aby odpocząć i porozmawiać. Albo, żeby uwieść tę jedną osobę, która Ci się tak podoba 😉 Impreza taneczna jest fajna, ale najlepszą rzeczą na festiwalach jest to, że jest też wiele okazji do poznania nowych ludzi, rozmów i relaksu (najlepiej na słońcu!)

Seksowna strefa 🔞

Seksowna strefa nie jest zapewne dla każdego, ale jeśli jest w Twoim guście, to na pewno będzie to miły dodatek do festiwalu! Zmień swój festiwal w sekstiwal i zaaranżuj sypialnię jako strefę seksu! Darkroom, miłosny kącik, pokój do przytulania, co tylko chcesz! Stwórz ekscytującą przestrzeń, w której można grać w różne gry erotyczne, aby urozmaicić wieczór, lub stwórz przestrzeń, do której tylko Ty i Twój partner możecie przyjść na miłosne chwile lub… w której każdy może się zabawić. Twoja impreza, Twoje zasady 😏

Jeśli organizowałbyś festiwal w domu, jak byś go nazwał?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?