4 najlepsze pozycje na plażę 🌊

sex-positions-beach

Seks na plaży jest nadal na liście seksualnych celów wielu osób. Rozumiemy, że brzmi to bardzo pociągająco: ciepła letnia bryza, szum morskich fal i tętniące życiem życie na bulwarze jako muzyka w tle. Mając takie myśli, pewnie zupełnie zapominasz o tym, że plaża składa się z piasku, który dosłownie wszędzie się osadza. Na szczęście są cztery pozycje, które sprawiają, że jest on nieco mniej piaszczysty. 

„Dzięki tym pozycjom uratujesz się przed zmianą w ludzką piaskownicę”.

1. Na pieska

Ach, dobry, staromodny styl na pieska: bohater wszystkich gorących przygód na plaży ♥. Najlepszą rzeczą w tej pozycji jest to, że najbardziej wrażliwe części wszystkich osób znajdują się w bezpiecznej odległości od piasku. Wystarczy, że partner odbierający stanie na czworakach i pozwoli osobie penetrującej wejść od tyłu. Mała wskazówka, gdy martwisz się, że zostaniesz złapany (strach to połowa ekscytacji, prawda?): Możesz też cieszyć się stylem na pieska bez rozbierania się. Po prostu podnieś sukienkę, rozepnij spodnie i gotowe!

„Najlepszą rzeczą w tej pozycji jest to, że najbardziej wrażliwe części wszystkich osób znajdują się w bezpiecznej odległości od piasku”.

2. Kowbojka

Save a horse, ride a cowboy! Cóż, konie nie są jedynymi rzeczami, które możesz uratować, jeżdżąc jak kowboj (lub kowbojka): możesz także uratować siebie i swoje genitalia przed transformacją ich w ludzką piaskownicę. W tej pozycji jeden z partnerów leży na plecach – idealnie na kocu lub ręczniku, bo nie chcecie, aby piasek dostał się w niewłaściwe miejsca – a druga osoba siedzi na nim okrakiem. YEEHAA!

3. Pozycja 69

Variatie 69

Tak, dobrze czytasz: stare dobre klasyki są idealne do seksu na plaży. Hurra, pozycja 69 jest również wyjątkowo odpowiednia na wszystkie przygody z piaskiem. Połóżcie się na ręczniku lub kocu, bo inaczej będziecie miećw buzi ziarenka piasku, zamiast coś innego. Ta pozycja nie wymaga dalszych wyjaśnień 😉

4. Titanic

titanic

Cóż, czy naprawdę chcesz być w pełni sił podczas seksu na plaży? W takim razie nie możesz przegapić Titanica. Near, far, how sandy you are… dzięki tej pozycji będziesz mieć szczęśliwsze zakończenie niż Jack i Rose. Osoba na dole może w tej pozycji cieszyć się pięknym widokiem, podczas gdy osoba na górze przejmuje kontrolę.

Uprawiałeś kiedyś seks na plaży?

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Social Media