5 powodów, dla których seks w wodzie nie jest tak seksowny, jak się wydaje

sex under water

Seks w wodzie – wydaje się to takie romantyczne i ekscytujące, ale w rzeczywistości jest dość rozczarowujący. Tak naprawdę jest on w większości przypadków niezdarny, niehigieniczny i niewygodny! Wybacz, jeśli zepsuliśmy właśnie Twoje marzenia. W tym artykule dzielimy się 5 największymi niedogodnościami związanymi z seksem w wodzie.

1. Woda to nie lubrykant

Może myślałeś, że woda jest doskonałym lubrykantem. Nie ma nic bardziej mylnego. Woda zmywa Wasze naturalne lubrykanty, sprawiając, że tam na dole robi się dość szorstko. Tak więc woda jest czymś zupełnie przeciwnym niż lubrykant.

Wskazówka! Lubrykant na bazie silikonu to najlepsza opcja na seks pod wodą. Zmywa się on wolniej niż ten na bazie wody.

seks in water

2. Możesz się obetrzeć

Brak lubrykantu może powodować problemy z penetracją pod wodą. A jeśli pochwa nie będzie wystarczająco wilgotna, spowoduje to za dużo tarcia i mogą pojawić się obtarcia. Jeśli stosujesz prezerwatywę podczas seksu w wodzie lub w jej pobliżu, tarcie może również spowodować szybsze jej rozdarcie.

3. Nie zawsze jest higienicznie

Możesz nie tylko zarazić się wirusem zagrażającym życiu, ale w wodzie mogą znajdować się także takie paskudne bakterie, jak pałeczka okrężnicy i salmonella. Dotyczy to basenów i jacuzzi z nieprawidłowymi wartościami pH, ale także basenów na zewnątrz, jezior, a nawet morza. Jeśli uprawiasz seks pod wodą, istnieje szansa, że bakterie z wody dostaną się do pochwy.

„W dużych zbiornikach wodnych mogą znajdować się dość niebezpieczne bakterie, takie jak pałeczka okrężnicy i salmonella”.

seks in het water

4. Masz większą szansę na infekcję grzybiczą

Uprawianie seksu w przypadkowej wodzie może zwiększyć ryzyko infekcji grzybiczej. Chlor jest szczególnie podstępny, ponieważ może podrażniać pochwę i mocno zaburzyć w niej poziom pH. A wszystko, co zakłóca poziom pH pochwy, może prowadzić do infekcji grzybiczej.

„Chlor jest szczególnie podstępny, ponieważ może podrażniać pochwę i mocno zaburzyć w niej poziom pH”.

5. Łatwiej złapać chorobę weneryczną

Seks pod wodą może zwiększyć ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową lub niechcianej ciąży. Oczywiście woda nie zmywa żadnych chorób wenerycznych. Ponadto stosowanie prezerwatywy pod wodą może dostarczyć trochę problemów . Zastanów się więc dwa razy, zanim rozochocisz się w basenie 😉

Jakie są Twoje doświadczenia z seksem w wodzie? Powiedz nam w komentarzu!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?