5 pozycji seksualnych z kajdankami

handcuffs

Kajdanki są dla wielu pierwszym wprowadzeniem do zabawy erotycznej, w której możesz związać partnera. Czy masz już jakieś doświadczenia z wiązaniem, lub szukasz wskazówek i zastanawiasz się, od czego zacząć? W tym artykule znajdziesz 5 sposobów na wykorzystanie kajdanek w sypialni!

1. Na nadgarstkach

handboeien

Kiedy próbujemy sobie wyobrazić użycie kajdanek, jest to pierwsza pozycja, która przychodzi na myśl. Za pomocą kajdanek zakładanych na każdym nadgarstku, zabawki są używane do związania obu rąk razem, lub do przywiązania partnera/pratnerki do łóżka. Aby związać oba nadgarstki razem możesz umieścić łańcuch do wiązania pomiędzy kajdankami. Możesz również przymocować łańcuch do wezgłowia łóżka (jeżeli masz odpowiedni rodzaj łóżka) lub do czegokolwiek innego, np. do balustrady. Związany partner/partnerka może leżeć na plecach lub na brzuchu.

2. Styl na pieska z lejcami

Czy Twoje fantazje erotyczne związane z kajdankami są ograniczone przez rodzaj łóżka, które posiadasz? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie pozycja, w której siedzisz za swoim partnerem/partnerką! Najprostszym sposobem jest rozpoczęcie w stylu na pieska i związanie rąk partnera/partnerki za plecami. Czy masz regulowane kajdanki? Zaciśnięcie ich utrzymuje partnera/partnerkę pochyloną do przodu i uniemożliwia mu/jej podtrzymywanie ciężaru ramionami. Jeżeli poluzujemy długość pomiędzy kajdankami, partner/partnerka znajdujący/-a się na górze może trzymać je jak lejce. To będzie szalona przejażdżka!

„Jeżeli poluzujemy długość pomiędzy kajdankami, partner/partnerka znajdujący/-a się na górze może trzymać je jak lejce.”


3. Całkowite oddanie się

Dla jeszcze bardziej intensywnej zabawy w wiązaniu możesz dodać dodatkową parę kajdanek. Możesz więc całkowicie zdominować swojego partnera/swoją partnerkę (lub odwrotnie, oczywiście!). Za pomocą kajdanek założonych na kostki, które można przymocować do dolnej części łóżka, uległy partner jest dodatkowo ograniczany w swojej swobodzie ruchów. Z maską na oczach i zatyczkami w uszach, związany partner jest całkowicie zdany na łaskę drugiej osoby. Ograniczenie niektórych zmysłów sprawia, że każdy dotyk i czynność są przeżywane bardziej intensywnie.

4. Zamiana ról

Nie masz nic przeciwko zamianie ról podczas waszej gry z wiązaniem? Kiedy jesteś uległy/uległa w pozycji misjonarskiej lub na górze jak amazonka, możesz użyć łańcucha pomiędzy kajdankami na nadgarstki, aby przyciągnąć partnera nieco bliżej siebie. Na przykład możesz pocałować go lub ją w szyję i przejąć na chwilę rolę dominującą.

„Możesz użyć łańcucha pomiędzy kajdankami na nadgarstki, aby przyciągnąć partnera nieco bliżej siebie”.

polsboeien

5. Nie może uciec

Z pomocą uprzęży do krępowania możesz jeszcze bardziej ograniczyć swobodę ruchów swojego partnerki/swojej partnerki. Uległy partner/partnerka leży na brzuchu ze związanymi rękoma i nogami za plecami. Jest to męcząca pozycja, ale uległy/-a partner/parterka naprawdę nie ma swobody ruchów. Dzięki temu druga strona nie ma nic do powiedzenia. Dla uległego partnera/partnerki oddychanie w tej pozycji może być czasem utrudnione. Również mięśnie mogą być narażone na znaczne obciążenia. Dlatego zaleca się, abyście wspólnie uzgodnili słowo stop.

Czy kiedykolwiek eksperymentowałeś/-łaś z kajdankami? Daj nam znać w komentarzu poniżej!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?