Festiwalowy seks? 5 cichych pozycji, które sprawdzą się w namiocie kempingowym

FESTIVAL

Hej festiwalowiczu! Po długim dniu spędzonym na imprezach i spotkaniach towarzyskich miło jest móc się przespać gdziekolwiek w pobliżu, prawda? Rozkładasz namiot, rozwijasz karimatę i możesz po prostu położyć się na niej, kiedy tylko zechcesz. Ale kiedy robi się to z kimś to staje się naprawdę przyjemnie i bez wątpienia chcielibyście doświadczyć czegoś więcej. Niestety, ale taki namiot nie zapewnia wystarczającej prywatności, aby doświadczyć spektakularnego festiwalowego seksu. Na szczęście jest na to rozwiązanie! Poniższe pozycje są nie tylko bardzo przyjemne, ale również bardzo dyskretne.

Subtelny = seksowny

Może teraz myślisz: „Być cicho podczas seksu, co w tym może być fajnego?” Ale to właśnie wtedy, gdy jesteście zmuszeni do milczenia, musicie delikatnie popychać się nawzajem do granic wytrzymałości. Zapowiada to więc wyjątkowo ekscytującą sesję, od gry wstępnej po kulminację. Ponadto jest to doskonała okazja, aby pokazać swojemu/swojej partnerowi/partnerce (z materaca), jak bardzo jesteś pomysłowy/-a!

1. Misjonarz

missionaris

Pozycja misjonarska! Jest nie tylko bardzo oczywista, ale wygodna i intymna. Możecie patrzeć na siebie nawzajem i dotykać się, jak tylko chcecie. Jeżeli uważasz, że standardowa pozycja misjonarska jest nieco zbyt waniliowa, możesz oczywiście podejść do niej w nieco bardziej kreatywny sposób. Rób to na przykład na boku, aby stymulować jej punkt g. Weźcie ze sobą lody, aby pocałunek był jeszcze słodszy, albo aby pobawić się strefami erogennymi drugiej osoby.

2. Płaski Piesek

flat doggy

Równie łatwy do wykonania jest Płaski Piesek! Jednak nawet w porównaniu z klasycznym stylem na pieska oferuje on zupełnie inne doznania. Ta pozycja pozwala na głęboką penetrację i łatwy dostęp do jej punktu g. Uważaj więc, żeby nie jęczała tak głośno, że wszyscy sąsiedzi wokół ją usłyszą! Jeżeli preferujesz seks analny, ta pozycja jest również odpowiednia. W razie potrzeby Twoja pupa może wykorzystać poduszkę jako podparcie.

3. Odwrócona Kowbojka

reverse cowgirl

Czas odwrócić role! W wersji na Odwróconą Kowbojkę to ona ma pełną kontrolę, od szybkości ruchów po głębokość penetracji. To świetne rozwiązanie nie tylko wtedy, gdy chcesz się z nim droczyć, ale także wtedy, gdy masz problem z utrzymaniem ciszy. Pokaż choć raz swoją dominującą stronę! Jak długo musi jeszcze wytrzymać? To Ty o tym decydujesz. Podczas gdy Ty masz kontrolę, on ma pełne ręce roboty i piękny widok.

4. 69

69

Oczywiście możesz dać jej lizać cipkę, ona może zrobić mu loda. Ale… dlaczego nie obie rzeczy w tym samym czasie? Z jednej strony, oddajesz się swojemu partnerowi seksualnemu. Z drugiej strony, dzięki umiejętności posługiwania się językiem sprawisz, że on lub ona oszaleje z rozkoszy! Kto będzie na górze, a kto na dole? Jestem pewien, że możecie to wspólnie rozwiązać. Przynajmniej nie musisz się martwić o dźwięk uderzających pośladków.

5. Na łyżeczkę

lepeltje-lepeltje

Być może pozostało Ci niewiele energii. W takim przypadku pozycja na łyżeczkę będzie idealna dla Ciebie! Jeżeli ktoś będzie świecił na Was latarką, to i tak nikt nie pomyśli, że kochacie się potajemnie. Jest to również bardzo romantyczne! On może użyć swoich rąk, aby zapewnić Ci dodatkową stymulację, a pozycja na łyżeczkę może być również połączona z zabawką erotyczną, np. wibrator ścienny lubwibrującą nakładką na penisa.

Czy masz jakieś wskazówki dotyczące gorącego, ale dyskretnego seksu na festiwalu? Prosimy o pozostawienie komentarza!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?