Horoskop seksualny marzec 2023 r.

pisces

Ponownie nadszedł czas na kwiatki i pszczółki , ponieważ pojawiają się pierwsze oznaki wiosny! Powoli zostawiamy zimne miesiące za sobą i zaczynamy delektować się przyjemną, cieplejszą temperaturą… ale pomyśl przez chwilę kogo Ty chciałbyś/chciałabyś objąć w swoich ramionach tym miesiącu? Gwiazdy powiedzą Ci o wiele więcej…

Horoskop seksualny – Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

Aquarius

Pod względem fizycznym będzie to spokojny czas, Wodniku. Po burzliwym miesiącu miłości, odpoczynek też nie jest złym rozwiązaniem, bo i pod względem seksualnym możesz bardzo dobrze wykorzystać spokojny okres. Nie zawsze musisz odczuwać szorstkość i ból mięśni następnego dnia. Przeznacz swoją energię na to, na czym musisz się skupić, jak na przykład na swój wewnętrzny spokój. Twoje myśli w marcu będą nieco niespokojne, więc poświęć czas na ich uporządkowanie. Czy masz problemy, które trwają od jakiegoś czasu? To jest właśnie miesiąc, aby się z nimi zmierzyć!

Jeżeli dysponujesz czasem i przestrzenią, to w tym miesiącu jest również miejsce, aby spróbować czegoś nowego. A może tantra? Czy może medytacyjny wytrysk? W ten sposób możesz zarówno dobrze się bawić, jak i zrelaksować. Żadna woda nie jest dla Ciebie zbyt głęboka, prawda, Wodniku?

Zrelaksuj się od stóp do głów wraz z…

Horoskop seksualny – Ryby (21 lutego – 20 marca)

Pisces

Ohhh Ryby, to będzie dla Was nieco chaotyczny miesiąc. Jeżeli jesteś w związku, to Twoje uczucia są chaotyczne i pełne wątpliwości. Wszystko układało się tak dobrze po Walentynkach, ale te uczucia i wątpliwości nadal wywołują zawirowania. Nie ukrywaj tych uczuć! Porozmawiaj ze swoim partnerem/partnerką o tym, co Cię trapi, ponieważ rozmowa może okazać się kluczem do sukcesu. O ile tylko otworzysz się na te rozwiązania. Wasza intuicja Was nie zawiedzie, Ryby, to jedno jest pewne.

Sukcesy mogą być świętowane, ponieważ Twoje wątpliwości stopniowo znikają w tym miesiącu, ale nie daj się zbytnio uwikłać w ten sukces. Nie stawiaj sobie wysokich wymagań i dbaj o swoje granice. Na poziomie seksualnym i emocjonalnym nie jesteś nic winien/winna swojej partnerce/swojemu partnerowi.

Zanurz się w głębinach z…

Horoskop seksualny – Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Aries

Twój czas nadchodzi, Baranie! W połowie marca zostawiamy za sobą czas Ryb i to Ty będziesz gwiazdą. To przejście może przynieść emocjonalne doświadczenia, które nie zawsze mogą uczynić Cię szczęśliwym człowiekiem jako Barana. W związku będą wzloty i upadki, ale nie martw się tym zbytnio! Przyszłość wygląda bardzo optymistycznie. Po zakończeniu przemiany będziesz się dobrze czuł/(-a) w swojej skórze. I Twój (potencjalny/(-a)) partner/(-ka) też to zauważa.

Czy zaczynasz odczuwać mobilizację do wiosennych porządków? Nie zapomnij zatem rozprawić się ze swoją kolekcją zabawek erotycznych i bielizną. W miarę jak zabawki lub bielizna opuszczają dom, to rozpieszczaj siebie i/lub swojego partnera/swoją partnerką nowymi erotycznymi przedmiotami. Zasłużyłeś/(-aś) na to po całej tej ciężkiej pracy!

Zrób wszystko, co w twojej mocy z…

Horoskop seksualny – Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Taurus

Marzec zapowiada się obiecująco, Byku! Jeżeli jesteś singlem lub singielką, to wówczas okaże się, że jesteś gotowy/(-a) na nowy związek. Ale nie wystarczy być otwartym/otwartą na nowych ludzi i doświadczenia, trzeba jeszcze naprawdę wyrazić swoje zainteresowanie drugą osobą. Na szczęście jesteś gotowy/(-a) do podjęcia działań w tym miesiącu i jesteś bohaterem/bohaterką w komunikacji!

Osoby spod znaku Byka w związku mogą oczekiwać, że w marcu ich związek stanie się jeszcze silniejszy. Kiedy Twój partner/Twoja partnerka naprawdę potrzebuje wsparcia, jesteś tam, by mu/jej je dać. Twój partner/Twoja partnerka z pewnością nie stroni też od odrobiny seksualnego uzdrawiania! W tej chwili nie chodzi o to, jak często lub jak długo trwają te sesje, ale o prawdziwą miłość i pasję między Tobą a Twoim partnerem/Twoją partnerką.

Zadbajcie o siebie nawzajem z…

Horoskop seksualny – Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Gemini

Singlu/Singielko spod znaku bliźniąt, ponownie jesteś gotowy/(-a) do podjęcia wysiłku! W marcu na nowo odkryjesz pasję lub zainteresowanie, które myślałeś/(-aś), że straciłeś/(-aś). Twój entuzjazm jest zaraźliwy dla osób z Twojego otoczenia, co prowadzi do przyjemnych wyjść i aktywności z przyjaciółmi, które z kolei prowadzą do ekscytującego spotkania… Bez stresu, przez pewien czas; skup się na tym, aby po prostu cieszyć się sobą.

Bliźnięta w związku: nie poddawajcie się zbyt łatwo! W dalszym ciągu czasami wyzwaniem jest prawdziwe zrozumienie siebie nawzajem, a to jest nieodłączną częścią związku. Ale nie pozostawiaj tych nieporozumień bez wyjaśnienia, bo one stopniowo mogą budować irytację. Dobrze by było, gdybyś choć raz spędził/(-a) trochę dodatkowego czasu z ukochaną osobą. Zaufaj nam, on lub ona będzie naprawdę oczarowany/(-a) 😉

Wzmocnij miłość z…

Horoskop seksualny – Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Cancer

Po miesiącu pełnym eksperymentów przyda Ci się trochę przerwy, Raku. Różnorodność może być dla niektórych osób ważna, ale czasem trzeba po prostu wziąć głęboki oddech! Ponadto, masz wiele do przemyślenia. Co było dla Ciebie najbardziej ekscytujące? A z czym osiągnąłeś/(-aś) najprzyjemniejszy orgazm?

Pamiętaj, że ważne jest zachowanie równowagi, zarówno seksualnej, jak i emocjonalnej. Poświęć ten czas na ponowne połączenie się ze swoimi uczuciami i pragnieniami oraz na zrobienie planów na przyszłość. Relaksuj się przy rzeczach, które sprawiają Ci przyjemność, takich jak czytanie, gotowanie, spacer czy zmysłowy masaż.

Zrób następny krok z…

Horoskop seksualny Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Leo

Wow, Lwie, jesteś „na fali”! Wszystkie rzeczy, których podejmujesz się w tym miesiącu, również zakończą się sukcesem, a to doda Ci dodatkowej pewności siebie. Z pewnością nie pozostanie to niezauważone przez Twojego partnera/Twoją partnerkę. Nie zdziw się więc, jeżeli Twój partner/Twoja partnerka poświęci Ci dodatkową uwagę i będzie chciał/(-a) spędzać z Tobą jeszcze więcej czasu. Jeżeli poświęcisz tę samą uwagę również swojemu partnerowi/swojej partnerce, to czeka Cię miesiąc pełen miłości i intymności!

Czy jesteś singlem lub singielką? Twoje poczucie humoru i entuzjastyczne opowieści będą przyciągać do Ciebie potencjalnych partnerów jak magnes. Więc miej oczy szeroko otwarte. Albo jeszcze lepiej – zacznij się umawiać na randki! Założymy się, że w krótkim czasie będziesz miał/(-a) za sobą kilka udanych randek?

Niech ten płomień rozpali się jeszcze bardziej z…

Horoskop seksualny – Panna (23 sierpnia – 22 września)

Virgo

Hej ho, zaczynamy! Płynnie przechodzisz przez marzec, Panno! Nadchodzi wiosna i przy sporej dawce optymizmu i kreatywności ze wszystkiego, co napotkasz, stworzysz coś pięknego. W sferze seksualnej, przez pewien czas to Ty wymyślasz nowe pozycje, zabawki lub fantazje, co prowadzi do nieoczekiwanych, ale niezapomnianych atrakcji. Niezależnie od tego, czy podczas randkowania, czy też w swoim związku, dokonujesz odkrycia nowego, do tej pory nieznanego terenu, na którym nie byłeś/(-aś) wcześniej. Razem ze swoim/swoja (łóżkowym/(-ą)) partnerem/partnerką cieszcie się bez ograniczeń tymi nowymi doświadczeniami!

Uważajcie tylko, aby nie przemęczyć się tymi wszystkimi bodźcami, a także od czasu do czasu odpoczywajcie, rezerwując sobie chwilę dla siebie. Równowaga jest najważniejsza! Jeżeli uda Ci się to opanować, to ten miesiąc z pewnością będzie należał do tych, które zapamiętasz na długo.

Wykorzystaj w pełni swoje seksualne chwile z…

Horoskop seksualny – Waga (23 września – 23 października)

Libra

Marzec to dla Ciebie, Wago, przede wszystkim zmiany. Ale nie martw się, to oznacza tylko pozytywne zmiany! Czy myślałaś przez chwilę o czymś, co chciałabyś zmienić? A może masz do podjęcia ważną decyzję? Posłuchaj swojego przeczucia, a bez problemu odkryjesz tę właściwą ścieżkę.

Choć miesiąc ten niesie ze sobą wiele pozytywnych zmian, to może on również zbierać swoje żniwo i powodować zmęczenie oraz podwyższony poziom emocji. Dlatego zadbaj o odpowiednią ilość ćwiczeń i relaksu, daj się rozpieścić partnerowi/partnerce (lub rozpieszczaj siebie) i umieść seks i masturbację wysoko na liście priorytetów. Nie eksperymentuj też zbytnio podczas miłosnych sesji w łóżku i pozostań przy swoich ulubionych pozycjach i rutynowych czynnościach. Tym sposobem unikniesz zbędnego stresu i przejdziesz przez miesiąc spokojniejszy/(-a).  

Wejdź do swojej strefy komfortu z…

Horoskop seksualny – Skorpion (24 października – 22 listopada)

Scorpio

W tym miesiącu bardzo potrzebujesz mocnego przytulenia w ramionach drugiej osoby! Nie ma znaczenia czy jest to partner, przyjaciel czy członek rodziny. Szukasz oparcia i bezpieczeństwa, a znajdujesz je w fizycznym dotyku o charakterze nieseksualnym. Po tym wszystkim, Twoje libido będzie na niskim poziomie przez jakiś czas i to jest całkowicie w porządku. Tak naprawdę intymność można z powodzeniem znaleźć w innych formach. Na przykład podczas romantycznej kolacji, przytulania się na kanapie i szczerych rozmów.

W marcu, pod wpływem Księżyca, Twoje emocje będą wyjątkowo intensywne. Jeżeli jesteś na to przygotowany/(-a), to doskonale wiesz czego się spodziewać i jak sobie z tym poradzić. Dobrze jest więc nie podejmować ważnych decyzji i poświęcić trochę czasu dla siebie i wsłuchać się w swoje uczucia. Ale nie przejmuj się niektórymi uczuciami związanymi z odrzuceniem, są one tymczasowe!

Pozostań sam/(-a) ze sobą z…

Horoskop seksualny – Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Sagittarius

Nie tylko słońce zaczyna świecić bardziej, Ty też promieniejesz, Strzelcu! W tym miesiącu czujesz się pewny/(-a) siebie i zrelaksowany/(-a) oraz odczuwasz dumę, której wcześniej nie doświadczyłeś/(-aś). I to jest w porządku, dobrze jest zastanowić się nad wszystkim, co już osiągnąłeś/osiągnęłaś w swoim życiu do tej pory.

Ta pozytywna energia przyciąga wielu ludzi. Twoi przyjaciele chcą być z Tobą, ale adoratorzy i potencjalni partnerzy również znają swoją drogę do Ciebie. Dobry miesiąc mają też Strzelcy będący w związkach. Twoja pozytywna energia jest zaraźliwa dla Twojego partnera/Twojej partnerki i zachęca do próbowania nowych rzeczy. Nowe randki, nowe tematy rozmów i nowe przygody w sypialni.

Wysyłaj pozytywną energię jak nigdy dotąd dzięki…

Horoskop seksualny – Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Capricorn

Koziorożcu, jesteś na początku trudnego miesiąca. Istnieje duża szansa, że spotka Cię zawód miłosny. Negatywne uczucia z przeszłości mogą również powrócić. Podczas gdy kiedyś często myślałeś/(-aś), że nigdy nie znajdziesz tej jedynej/tego jedynego i pozostaniesz samotny/(-a) na zawsze, to jednak w ostatnich latach byłeś/(-aś) szczęśliwszy/(-a) i bardziej pewny/(-a) siebie w kwestii swojego życia miłosnego. Ale teraz znowu się zmagasz. Te uczucia mają prawo Ci towarzyszyć, ale pamiętaj, że są one tymczasowe. I w głębi duszy wiesz, że jesteś prawdziwym łowcą, który/(-a) zasługuje na to, co najlepsze! Perfekcja wymaga czasu, a Ty zasługujesz na perfekcję!

Ale, marzec to nie tylko wszystko co złe i ponure! Możesz napotkać deklarację miłości z niespodziewanej strony właśnie w tym zupełnie nieprzewidywalnym okresie! To Cię zaszokuje, ale przemyśl to dokładnie i nie odrzucaj od razu.

Bądź sobą i obudź miłość do siebie z…

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?