Horoskop seksualny luty 2023 r.

Aquarius

Och, Och, nadchodzi miesiąc miłości! Czy jesteś ciekaw/(-a), co gwiazdy przewidują dla Twojego życia seksualnego w tym miesiącu, który jest przepełniony płatkami róż, świecami, czekoladą i niejednokrotnie złamanymi sercami? Czytaj dalej, a wkrótce się dowiesz!

Horoskop seksualny – Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

Aquarius

Styczeń rozpoczął się dla Ciebie spokojnie, Wodniku, i teraz możesz to wykorzystać! Będziesz miał pokusę, aby w pełni rzucić się w wir pracy, ale dobrze by było, gdybyś najpierw zwrócił uwagę na relacje, które cenisz najbardziej. Walentynki to doskonała okazja do tego, aby zrobić coś wyjątkowego dla swojego/swojej ukochanego/ukochanej lub partnera/partnerki.. Naprawdę nie musisz wymyślać drogiego prezentu; to właśnie te małe gesty pokazują, jak bardzo Ci zależy na drugiej osobie. Czy jesteś singlem lub singielką? To w takiej sytuacji skup się na własnym samopoczuciu i ciesz się towarzystwem przyjaciół, rodziny i samego lub samej siebie. Na randki nadejdzie czas i to jeszcze nie raz!

Powoli budując napięcie z…

Horoskop seksualny – Ryby (21 lutego – 20 marca)

Pisces

Luty zapowiada się jako miesiąc pełen niespodzianek, dla Was Ryby. Bądź na to otwarty/(-a)! Pokaż swoją otwartość na przygody i nie daj się wciągnąć w negatywne myśli. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem lub singielką i idziesz na randkę sam/(-a), czy z partnerem lub partnerką. Pomyśl o tym jak o eksperymencie; jeżeli Ci się nie spodoba, to i tak ważne jest, że spróbowałeś/(-aś). Nawet jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o sam seks! Spróbuj robić to w innym miejscu niż robiłeś (-aś) to do tej pory, na przykład na stole kuchennym lub pod prysznicem (oczywiście pod warunkiem, że się nie poślizgniesz).

Idąc na całość z…

Horoskop seksualny – Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Aries

Odważ się, aby marzyć, Baranie! Kiedy weźmiesz chwilę przerwy, zdasz sobie sprawę, że zaniedbałeś pewne ambicje przez trochę zbyt długi czas. Nie tylko zawodowo, ale także w obrębie Twojego związku. Oczywiście, na ogół masz to dobrze przemyślane i zorganizowane, ale nawet wtedy musisz co jakiś czas wyjść poza swoją strefę komfortu, aby osiągnąć swoje cele. To, że ludzie wokół Ciebie nie reagują od razu na Twoje pomysły z entuzjazmem, może być przez chwilę irytujące. Ale jeżeli tego nie zrobisz, to będziesz później żałował/(-a). Spełniaj się!

Spełnianie marzeń z…

Horoskop seksualny – Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Taurus

W tym miesiącu podejmiesz działania z potężną dawką motywacji, Byku. Łatwo odrzucasz negatywne komentarze innych i skupiasz się na tym, co jest dla Ciebie właściwe. Tak długo, jak będziesz podążać za głosem swojego serca, to będziesz szczęśliwy/(-a)! W tym miesiącu czujesz się nieco niespokojny/(-a), ale oznacza to również wzrost Twojej energii fizycznej. Pewnie przyda Ci się to w łóżku 😉 W lutym i tak przejmujesz więcej inicjatywy niż zwykle ma to miejsce w sypialni, ku wielkiemu zaskoczeniu i uznaniu partnera lub partnerki. Nawet jako samotny Byk, wiesz jak radzić sobie z tym uczuciem dużej energii, jeżeli nie podczas randki, to w czasie, który spędzasz sam/(-a) ze sobą. Długie, gorące sesje są w tym miesiącu idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Poświęć czas na przyjemności z…

Horoskop seksualny – Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca

Gemini

Luty jest dla Ciebie nieco bardziej przygnębiającym miesiącem, Bliźniaku. Czujesz się nieco ospały/(-a), a pogoda również ma nieco większy wpływ na Twój nastrój niż sam byś tego chciał/(-a). Ale postaraj się odwrócić tę passę gorszego samopoczucia do góry nogami i zdecydowanie nie poddawaj się tym negatywnym emocjom! Zadbaj o to, by dobrze podzielić swoją energię i zwracać uwagę tylko na to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Jeżeli będziesz konsekwentny/(-a), to w lutym mogą czekać na Ciebie same miłe niespodzianki. W tym miesiącu poświęć też trochę uwagi swojemu ciału. Zwłaszcza przyjemność seksualna jest niezbędna, aby naprawdę odpowiednio się zrelaksować i odpuścić sobie zmartwienia. Zobaczysz wszystko w o wiele bardziej pozytywnych barwach niż do tej pory mogłoby Ci się to wydawać! Daj się rozpieścić swojemu partnerowi lub partnerce, a jeżeli nie masz partnera, to po prostu weź sprawy w swoje ręce 😉

Rozpieszczaj się z…

Horoskop seksualny – Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Cancer

Przygotuj się na wspaniały miesiąc, Raku! Luty przyniesie Ci pewność siebie, kreatywność i pozytywność w każdym aspekcie Twojego życia. Praktycznie wszystko, na czym skupisz swoją uwagę, zakończy się wielkim sukcesem. Może się to wydawać czasami nieco przytłaczające, ale nie pozwól, by to Cię rozpraszało. Twoja pewność siebie sprawia, że wyglądasz dobrze i czujesz się seksownie zarówno w środku jak i na zewnątrz. To jest ten czas, aby umówić się na tę jedną randkę i jeszcze bardziej rozbudzić płomienie w swoim związku. Czy próbowałeś/(-aś) kiedyś striptizu? Albo seksownej gry fabularnej? A może cyberseks jest ekscytującą opcją? Tak czy inaczej, wyjdź poza swoją strefę komfortu. Twoje nieszablonowe pomysły będą wspaniałym impulsem dla Twojego życia seksualnego.

Zrób kolejny krok z…

Horoskop seksualny – Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Leo

Cześć Lwie, w tym miesiącu nie czujesz się do końca sobą. Trudno powiedzieć, co jest tego przyczyną. Jednocześnie zauważasz wzrost swojej kreatywności. Hmmm… brzmi jak idealny czas na odgrywanie ról! Pozwól sobie na zabawę i odkrywanie nowych ról w które możesz się wcielić będąc w sypialni. Wejdź w rolę kogoś innego, a to możesz zacząć już na etapie gry wstępnej. Wysyłaj seksowne aplikacje do swojego (seksualnego) partnera lub partnerki w innym stylu niż zwykle. Przywitaj swojego kochanka lub kochankę w seksownym stroju i podarujcie sobie nawzajem noc życia! Czy jesteś singlem lub singielką i nie masz ochoty na nawiązanie relacji z partnerem seksualnym? Nawet wtedy możesz zanurzyć się w innej roli, na przykład przeglądać porno w innej kategorii niż zwykle, masturbować się inną techniką i poznawać siebie w nowy sposób!

Zanurz się w inną rolę z…

Horoskop seksualny – Panna (23 sierpnia – 22 września)

Virgo

W lutym okaże się, że masz dodatkową energię i jesteś bardziej produktywny/(-a) niż kiedykolwiek. To dobry czas na wyznaczenie nowych celów i osiągnięcie rzeczy, które chciałeś/(-aś) zrobić już od jakiegoś czasu. Nie bój się podejmować ryzyka, bo są szanse, że okaże się ono dobre dla Ciebie. Ważne jest, aby znaleźć czas dla siebie i zrelaksować się, ponieważ rzeczy mogą przyjąć bardzo intensywny obrót w tym miesiącu. Odpręż się, tylko jak to zrobić, kiedy nie możesz znaleźć spokoju w swojej głowie? Za pomocą dobrego orgazmu! Uprawianie seksu z samym/samą sobą lub z partnerem/partnerką może na chwilę odciągnąć Twój umysł od codziennych spraw i natłoku myśli. Zacznij od miłej kolacji, włóż najlepsze seksowne ubrania i daj się rozpieścić. Dobry masaż (ciało do ciała), a potem bardzo rozbudowana sesja z długą grą wstępną! Czy w ten sposób będziesz potrafił/(-a) się całkowicie odprężyć?

Wykorzystaj swoje ciało, aby oczyścić głowę z…

Horoskop seksualny – Waga (23 września – 23 października)

Libra

Znalezienie równowagi może okazać się dla Ciebie dość trudne w tym miesiącu, Wago. W pracy dostajesz coraz więcej zadań, które sprawiają, że masz wrażenie, że jesteś się nie wyrabiasz. Skutkuje to nieprzespanymi nocami, a co za tym idzie odczuwalnym dużym zmęczeniem w ciągu dnia. Postaraj się więc połączyć swoją intensywną pracę z zajęciami relaksacyjnymi, takimi jak joga czy… seks. Wybierz aktywność, która łączy aktywność fizyczną z oczyszczaniem Twojej głowy ze zbędnych myśli. Zaplanuj więc wieczór z partnerem lub samą sobą, by całkowicie poddać się przyjemności i, aby przez chwilę nie myśleć o niczym innym. Czy preferujesz wieczór w swoim własnym towarzystwie? To obejrzyj jeden lub kilka filmów prono, albo przeczytaj opowiadanie erotyczne, abyś mógł/mogła całkowicie zatracić się w podnieceniu. Jeśli używasz swojej własnej wyobraźni, możesz łatwiej dać się ponieść fantazji.

Oczyść swoją głowę i zrelaksuj się z…

Horoskop seksualny – Skorpion (24 października – 22 listopada)

Scorpio

Twoja siła leży w komunikacji i negocjacjach w lutym, Skorpionie. W pracy? Wiesz, jak uderzyć we właściwe struny, aby osiągnąć sukces. Czy to w Twoim związku czy w świecie randek? Twój (potencjalny) partner lub Twoja partnerka doskonale wie, na czym stoi i będzie wobec Ciebie otwarta i wierna. W tym roku Walentynki to dla Ciebie drobiazg. A mówiąc o drobiazgach, to dlaczego nie spróbować czegoś zabawnego, co pozwala na budowanie napięcia, ale nie kreuje dodatkowego dystansu? Uważaj jednak, aby nie być zbyt wyniosłym/wyniosłą, bo to szybko zburzy romantyczną atmosferę między Wami. W rzeczywistości chcesz zachować to napięcie na ekscytujące sesje erotyczne lub romantyczne randki. Rozwiązanie? Wybierz się na weekendowy wyjazd poza swoją strefę komfortu. Czy mieszkasz w mieście? Odbywaj długie spacery na łonie natury lub na wsi. Czy mieszkasz tuż za miastem? Postaw na weekend gdzieś na obrzeżach.

Komunikuj się zdalnie z…

Horoskop seksualny – Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Sagittarius

Chociaż luty jest miesiącem miłości, to jednak nawiązanie romansu jest dla Ciebie utrudnione (ale nie niemożliwe!). Między randkami, prezentami, różami i innymi słodkimi scenami podczas Walentynek, być może będziesz musiał pozwolić komuś odejść, Skorpionie. Pogodzenie się z tymi różnorodnymi wydarzeniami będzie wymagało wiele wewnętrznej siły, ale po miesiącu refleksji już niedługo zawita do nas wiosna. Zanim kwiaty i pszczoły zapukają do Twoich drzwi, ważne jest, abyś w tym miesiącu odpoczął/odpoczęła. Zdecyduj się na wyjście w Walentynki, aby dać sobie miłość, na którą w stu procentach zasługujesz.

Poczuj się dobrze sam/(-a) ze sobą przy pomocy…

Horoskop seksualny – Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Capricorn

Luty jest dla Ciebie pełen niespodzianek, Koziorożcu. Nigdy nie czułeś się bardziej komunikatywny, a empatyczność wobec drugiego człowieka nie wymaga od Ciebie większego wysiłku. Przyjaciele, rodzina i Twoja (nowa) miłość znajdą pod Twoimi skrzydłami spokój i zrozumienie. Głęboka więź, którą stworzysz ze swoim partnerem lub potencjalną walentynkową partnerką, przyniesie ze sobą długie noce pełne namiętności. Codzienna rutyna? To właśnie przerwałeś/(-aś) Niezależnie od tego, czy jesteś singlem/singielką, czy może jesteś w związku, dzień w spa bez wątpienia dobrze Ci zrobi w tym miesiącu. Możesz zrobić z tego dzień tylko dla siebie poza domem lub zamienić swój dom w urocze spa, w którym będziesz mógł się zrelaksować. Czy już powoli zaczynasz wiosenne porządki, a może czas już zrobić porządek w swojej kolekcji zabawek?

Zrelaksuj się razem z ukochaną osobą dzięki…

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?