Jak wykonać idealny masaż joni!

Sexy woman

Chcesz rozpieścić swoją partnerkę w najlepszy możliwy sposób? Spróbuj masażu joni. Nigdy o nim nie słyszałeś? To relaksujący i podniecający masaż pochwy. W tym artykule wyjaśniamy, co to dokładnie jest i jak możesz zrobić swojej dziewczynie najlepszy masaż joni!

Czym dokładnie jest masaż joni?

Joni (yoni) to sanskryckie słowo i oznacza mniej więcej pochwę, ale z całą otoczką duchowości. Masaż joni z pewnością nie polega tylko na majstrowaniu przy pochwie i jest czymś więcej niż tylko palcowaniem. Kryje się za nim prawdziwa tajemniczość. Dzięki temu masażowi kobieta może pozbyć się zmartwień, niepewności i lęków i znów poczuć się kobieco i silnie. Celem nie jest zapewnienie jej orgazmu, tylko samo doświadczenie masażu.

„Dzięki temu masażowi kobieta może pozbyć się jej zmartwień, niepewności i lęków i znów poczuć się kobieco i silnie”.

Ale nie zapominajmy, że jest on dla niej przede wszystkim niezwykle przyjemny. W rzeczywistości jest to masaż, w którym ona jest w centrum uwagi. Nie mówi się też o penetracji. Więc nie możesz oczekiwać, że kobieta zrobi coś w zamian. Ona otrzymuje, a Ty dajesz. Krótko mówiąc: to jest jej moment, żeby się odprężyć. I spójrzmy prawdzie w oczy, również dla Ciebie będzie to bardzo satysfakcjonujące, gdy zobaczysz, jak jest jej dobrze…

Przygotowanie do masażu joni

Upewnij się, że masz krótkie i czyste paznokcie. Przejedź po nich palcem, aby sprawdzić, czy gdzieś nadal mają ostre krawędzie. Ponadto ważne jest, abyście z góry jasno sobie nawzajem powiedzieli, że jest to masaż joni, a nie gra wstępna. Seks i orgazm nie są tu celem!

1. Zapewnij przyjemne otoczenie

Przytulna wygodna przestrzeń jest ważna do stworzenia relaksującej atmosfery. Przyciemnij światła, zapal świece i kadzidełka i przygotuj wygodną strefę masażu z poduszkami i kocami. Włącz relaksującą muzykę w tle. Nie zapomnij również o przygotowaniu lubrykantu. Uwaga: nie należy używać zwykłego olejku do masażu, ponieważ nie nadaje się on do stosowania w pochwie i może powodować podrażnienia. Dostępne są specjalne żele do masażu, których można użyć również jako lubrykantu.


sexy roodharige vrouw in bed

2. Wykonuj powolne ruchy w kierunku jej joni

Kobiety potrzebują czasu, aby się podniecić i „otworzyć” na Ciebie. Wpraw ją w zrelaksowany nastrój, masując najpierw resztę jej ciała. Masuj wszystko oprócz pochwy. Zacznij od nóg i ramion i kieruj się w stronę tułowia. Nie zapomnij uwzględnić pachwin i piersi. Są to wrażliwe strefy erogenne połączone z jej łechtaczką.

3. Uważnie zbadaj jej pochwę

Usiądź między jej nogami, aby mieć dobry widok na jej joni i łatwo dosięgnąć jej podczas masażu pochwy. W razie potrzeby praw jej komplementy, aby ją odprężyć. Delikatnie połóż dłoń na jej wzgórku łonowym. Drugą rękę połóż na jej sercu. Poruszaj bardzo delikatnie opuszkami palców od góry do dołu po jej wzgórku łonowym aż do warg sromowych. Dzięki temu obudzisz zakończenia nerwowe w pochwie i wokół niej.

4. Użyj lubrykantu

Rozgrzej lubrykant w dłoniach. Jeśli naniesiesz żel prosto z butelki na jej pochwę, nie będzie to przyjemne i niesie za sobą ryzyko, że partnerka straci uczucie odprężenia. Upewnij się zatem, że lubrykant ma odpowiednią temperaturę. Następnie nałóż odpowiednią ilość produktu na całą pochwę. Nie zapomnij również nasmarować jej wewnętrznych i zewnętrznych warg sromowych.

5. Zacznij od jej warg sromowych

Zacznij od zewnętrznych warg sromowych. Przesuwaj palcami od góry do dołu i od dołu do góry. Możesz to zrobić, przesuwając na przykład palce wskazujące i środkowe w dół, a kciuki w górę. Następnie wsuń palce między jej zewnętrzne wargi sromowe i masuj wewnętrzne wargi sromowe. Tutaj możesz wykonać te same ruchy głaskania. Nie zapomnij masować także jej krocza. Znajduje się on między wejściem do pochwy a odbytem. Mają go również mężczyźni i jest bardzo wrażliwy.

6. Teraz masuj jej najbardziej wrażliwe miejsce

Teraz masujesz najważniejszą część jej pochwy: łechtaczkę. Uważaj, bo ten przycisk jest bardzo czuły. W łechtaczce obecnych jest ponad 8000 zakończeń nerwowych. Dla porównania żołądź penisa zawiera „tylko” 4000 zakończeń nerwowych. Dotykaj jej łechtaczki delikatnie i używaj jak najmniej siły. Na przykład przesuwaj po niej palcem, robiąc kółka, głaszcz w górę i w dół lub w przód i w tył. Pamiętaj, aby nie naciskać mocniej ani nie poruszać się szybciej. Utrzymuj to samo wolne tempo podczas masażu joni.

7. Podziel energię seksualną

W świecie duchowym wierzą, że można rozprowadzić energię seksualną uwolnioną podczas masażu joni po całym ciele. Wierz lub nie, ale to ciekawe podejście! Oznacza to, że od czasu do czasu przesuń swoją dłoń od pochwy w górę w kierunku serca. Oprócz rozprowadzania „energii” na jej ciele nie skupiaj się tylko na jej joni. Głaszcz także jej piersi, a drugą ręką możesz na przykład dotykać jej pachwin.

sexy red head

8. Wejdź do jej joni

Nie wkładaj do niej tak od razu swojego palca. Pokaż, że chcesz to zrobić i umieść go przed wejściem do pochwy. Pozwól, aby dała Ci pozwolenie, a następnie bardzo delikatnie wsuń palec. Obracaj powoli palcem i badaj wnętrze jej pochwy. Jeśli chcesz, włóż drugi palec i pozostaw palce na chwilę. Możesz też kontynuować masowanie jej łechtaczki kciukiem.

9. Masuj jej punkt G

Umieść palce w taki sposób, aby paznokcie były skierowane w dół. Następnie zegnij palce w kształt banana – znany również jako gest „chodź tutaj”. Dodaj trochę nacisku i pocieraj palcami w kółko o ścianę pochwy po stronie brzucha. Kiedy napotkasz pogrubione wybrzuszenie około 5 centymetrów w pochwie, prawdopodobnie znalazłeś jej punkt G. Zwróć szczególną uwagę na jej reakcję, gdy będziesz pocierać to miejsce. Niektóre kobiety to uwielbiają, a dla innych jest zbyt wrażliwy. Nadal kontynuuj delikatny masaż łechtaczki.

10. Zakończenie masażu joni

Po pewnym czasie możesz zakończyć masaż pochwy. Pamiętaj: orgazm nie jest koniecznością. Kiedy oboje jesteście gotowi na przerwanie masażu bez punktu kulminacyjnego, to zupełnie w porządku. Orgazm nie jest celem tego masażu. Nie zabieraj od razu rąk z jej joni i ciała, ale wykonuj spokojne ruchy do końca. Kilka razy pomasuj jej wzgórek łonowy, a następnie przesuń ręce w górę.

Możesz zakończyć masaż, kładąc się obok niej i przyciskając swoje ciało do jej ciała. To da jej poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście możecie też zdecydować się na inne czynności seksualne lub wykonać penetrację, ale musi to być oddzielone od masażu joni.

Jak Ci się podobało robienie swojej partnerce masażu joni?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?