Wykonaj idealny masaż erotyczny dzięki tym wskazówkom!

massage oil

Wyłącznie dla relaksu, aby zapobiegać dolegliwościom lub gdy cierpisz na sztywność mięśni; zawsze jest dobry powód, aby pójść na masaż. Obecnie istnieje niezliczona ilość rodzajów masaży, ale w przypadku większości wariantów trzeba skorzystać z pomocy masażysty lub udać się do centrum odnowy biologicznej. Chciałbyś jednak zaskoczyć swoją drugą połowę masażem erotycznym? W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby odpowiednio go przygotować i wymasować partnera/partnerkę aż do osiągnięcia intensywnej kulminacji!

Przygotowanie masażu erotycznego

Rozgrzewanie

Na początek podkręć ogrzewanie, najlepiej wybierz pozycję „tropiki”. Możesz też wcześniej podgrzać kilka ręczników i położyć je na swoim partnerze. Podgrzej również olejek do masażu, na przykład na najniższym ustawieniu kuchenki mikrofalowej.

Wskazówka! Aby się rozgrzać, weźcie wcześniej gorący prysznic. Pory skóry lepiej się wtedy otworzą, dzięki czemu olejek będzie mógł się dobrze wchłonąć.

Komfort

Wybierz miejsce do masażu, w którym z łatwością dotrzesz do wszystkich części ciała. Może być to na przykład łóżko, podłoga lub stół. Jeśli wybierzesz twardą powierzchnię, zadbaj o to, aby Twój partner mógł wygodnie leżeć. Możesz do tego użyć np. poduszki lub koca.

Techniki masażu erotycznego

Pomyśl wcześniej, jakie techniki masażu chcesz użyć i oczywiście w jakich intymnych miejscach. Zacznij na przykład od pleców, szyi, ramion i rąk, a następnie zejdź do niższych miejsc, takich jak pośladki i nogi. Następnie niech Twój partner obróci się na plecy i wymasuj teraz jego przód, zachowując najbardziej wrażliwe części na koniec. Pamiętaj, aby zadbać o każdą część ciała.

Użyj olejku do masażu

Weź około łyżki ciepłego olejku do masażu rozprowadź go w dłoniach, dobrze pocierając je o siebie. Następnie przesuwań dłońmi po ciele partnera. Wykonuj długie, mocne pociągnięcia w poprzek ciała od góry do dołu i z powrotem, zarówno z przodu, jak i z tyłu jego ciała.

Punkt kulminacyjny masażu erotycznego

Dobrze, wszystko przygotowane. Pomieszczenie jest ogrzane, masz pod ręką olejek do masażu, wymyśliłeś techniki masażu i teraz zajmujesz się rozpieszczaniem partnera. Oboje dobrze się bawicie i wchodzicie w odpowiedni nastrój! Ale co robić podczas masażu erotycznego, aby osiągnąć punkt kulminacyjny?

W kierunku punktu szczytowego masażu erotycznego

Eksperymentując z palcami, kciukami, dłońmi lub całą dłonią, nadajesz masażowi dodatkowy wymiar. W ten sposób wywierasz dodatkowy nacisk. Wykonuj na przykład głaszczące lub okrężne ruchy.

Wskazówka! Wypróbuj zabawkę erotyczną. Wibrator wand doskonale nadaje się do masażu!

Piersi

Jeśli masujesz przód ciała, przesuwaj dłonie od brzucha między piersi. Od zewnętrznej strony piersi wracasz do tyłu okrężnym, płynnym ruchem. Delikatnie poruszaj palcami w kierunku sutków i zakończ na nich delikatnym uciskiem.

Pośladki

Połóż dłoń na każdym pośladku i poruszaj rękami w przeciwnym kierunku. Możesz także stanąć nad partnerem w pozycji przysiadu, aby masować również wnętrze ud. Masuj od ud do pośladków i z powrotem.

erotic massage

Miejsca intymne

Nalej więcej olejku na dłonie i zacznij masować miejsca intymne swojego partnera. W przypadku mężczyzny obracaj jedną ręką wokół żołędzia, a drugą pieść trzon penisa. Następnie powoli przesuwaj dłonią od góry do dołu. Możesz także masować jego odbyt. Na kobiecie możesz wykonać masaż joni: delikatnie masuj i ściśnij wargi sromowe, a następnie gładź lub masuj łechtaczkę. Możesz też na zmianę wykonywać dłonią koliste ruchy po całej pochwie. W przypadku kobiety również możesz pieścić jej odbyt.

Punkt kulminacyjny

Może chciałbyś doprowadzić swojego partnera do orgazmu. Po takim erotycznym masażu zwykle nie trzeba wiele. Ale jeśli chcesz, na koniec możesz położyć się na swoim partnerze, abyście razem przeżyli wspaniały punkt kulminacyjny!

Masz jeszcze jakieś wskazówki dotyczące idealnego masażu erotycznego? Daj nam znać w komentarzu!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?