Naturalna przyjemność z wegańskimi zabawkami erotycznymi

vegan toys

Chcesz wiedzieć, co nas kręci? Natura! Chyba żyłeś w jaskini, jeśli nie wiesz, że nie jest z nią dobrze. Dlatego każdy z nas powinien o nią zadbać. Na szczęście mamy bardzo ładne zabawki przyjazne naturze, którymi możesz cieszyć się w naturalny sposób!

Czytaj dalej

Skórzane kajdanki do bondage wyglądają perwersyjnie, ale nie są przyjazne dla zwierząt. Na szczęście marki Vegan Fetishz i MAZE oferują wegańskie warianty! Wygląd i wrażenia w dotyku sztucznej skóry są tak samo dobre jak w przypadku prawdziwej skóry, ale dla natury jest to o wiele lepsze. W końcu, czy nie chciałabyś móc się beztrosko cieszyć swoim partnerem (seksualnym) przez długie lata? A beztroska przyjemność jest możliwa tylko wtedy, gdy nie musisz się o nic martwić. Dotyczy to również topniejących czap polarnych, dziury w warstwie ozonowej czy globalnego ocieplenia. Jedyne globalne ocieplenie, o które chcesz się martwić, to globalne ocieplenie w Twoich spodniach 😉 Może użycie wegańskiej skóry zamiast prawdziwej wydaje się znikomym gestem, ale pamiętaj, że każdy krok się liczy!

ecologische toys

Biodegradowalne wibratory? Tak!

Gaia wprowadziła pierwszą linię biodegradowalnych wibratorów. Zabawki są zrobione z materiału BioFeel, bioplastiku zmieszanego z materiałami roślinnymi. Do produkcji tego materiału zużywane jest mniej energii, ograniczając w ten sposób emisje gazów cieplarnianych. Naturalne materiały sprawiają, że wibratory ulegają biodegradacji. Ale biodegradowalny? Czy to oznacza, że zabawka się rozpuści, jeśli włożysz ją ns zbyt długo? Nie, nie martw się! 😉

Olejek do masażu aż palce lizać

Marka Dona ma w swojej ofercie różne rodzaje wegańskich olejeków do masażu. Nie mają tłustej konsystencji, są bardzo delikatne i dobrze nawilżają skórę. Olejki Kissable, są, jak sama nazwa wskazuje, do pocałowania, a zatem jadalne! Jeśli po masażu będziesz miał ochotę całować swojego partnera po całym ciele, możesz to zrobić bez obawy, że będziesz miał niedobry smak w buzi!

Te prezerwatywy są bezpieczne dla Ciebie i natury

Wegańskie prezerwatywy Huzzy są przyjazne zwierzakom, a marka ma świetne przesłanie. Huzzy wierzy, że miłość jest dla każdego. Uważają, że ważne jest, aby każdy mógł odnaleźć siebie w przekazie o miłości, seksie i pięknie. Dążą do zdrowego, uczciwego i realistycznego wizerunku piękna. Szukasz stymulujących, wegańskich prezerwatyw? Spróbuj te marki MEIN KONDOM.

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?